Sultan's Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Modern ve klasik

Önerilen Firmalar

Exenwedding Decoration
180 14 6

Sarıyer

Exenwedding Decoration

30-40 TL
Mis Organizasyon
107 2 11

Başakşehir

Mis Organizasyon

20-30 TL
Succe Life Organizasyon
36 14

Sarıyer

Succe Life Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

7 yıldır, en özel günlerden biri olan düğün organizasyonu alanında hizmet veriyoruz. İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösteren toplamda 30 kişilik profesyonel ekibimiz var.

Peki, Sultan Organizasyon İstanbul merkezli olarak neler yapıyor?

Düğün gününüzde misafirlerinizi yönlendirecek, zaman planlamasını yapacak olan, sizin ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayacak, yönlendirecek organizasyon sorumlumuz ile rahat bir şekilde düğününüzün keyfini çıkarabilirsiniz. Hazırladığımız masalara bakarak tarzınızı yansıtan ve düğün yapacağınız mekana uygun olan konsepti seçebilirsiniz. Konsept geliştirme çalışmalarımız ile istediğiniz konsepti tasarlıyoruz. Yuvarlak, kare masa tipleri, Tiffany ve daha birçok sandalye çeşitleriyle size seçenek sunuyoruz. Canlı çiçek kullanmak isterseniz zevkinize uygun çiçeği temin ediyoruz. Servis elemanlarımız size ve misafirlerinize güler yüzlü bir hizmet sunuyor. Düğününüzde DJ ya da sanatçı isterseniz bu olanağı da sağlıyoruz. Ürünlerimizi tek tek kiralama imkanınız da var. Örneğin; nişanınız için sadece nişan masası olsun isterseniz bizden kiralayabilirsiniz. Davetlerden sünnet düğününe kadar birçok organizasyonu Türkiye geneli düzenliyoruz. Modern, klasik ve diğer stillerde organizasyon planlıyoruz.

Bizimle ne kadar süre önceden iletişime geçebilirsiniz? Yapmak istediğiniz organizasyondan bir hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hayalinizdeki düğün için sayfanın yanında bulunan formu doldurarak bizimle fikirlerinizi paylaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu form üzerinden sorularınızı da yanıtlayabiliriz.
“Mutlu anılarınızın mimarı” olmak için bekliyoruz…

İletişim

Gizem Taşçı

  • Adres: Bahçelievler

Sultan's Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!