Sultan's Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Sultan's Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Sultan's Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Sultan's Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Sultan's Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Modern ve klasik

Sultan's Organizasyon Hakkında

7 yıldır, en özel günlerden biri olan düğün organizasyonu alanında hizmet veriyoruz. İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösteren toplamda 30 kişilik profesyonel ekibimiz var.

Peki, Sultan Organizasyon İstanbul merkezli olarak neler yapıyor?

Düğün gününüzde misafirlerinizi yönlendirecek, zaman planlamasını yapacak olan, sizin ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayacak, yönlendirecek organizasyon sorumlumuz ile rahat bir şekilde düğününüzün keyfini çıkarabilirsiniz. Hazırladığımız masalara bakarak tarzınızı yansıtan ve düğün yapacağınız mekana uygun olan konsepti seçebilirsiniz. Konsept geliştirme çalışmalarımız ile istediğiniz konsepti tasarlıyoruz. Yuvarlak, kare masa tipleri, Tiffany ve daha birçok sandalye çeşitleriyle size seçenek sunuyoruz. Canlı çiçek kullanmak isterseniz zevkinize uygun çiçeği temin ediyoruz. Servis elemanlarımız size ve misafirlerinize güler yüzlü bir hizmet sunuyor. Düğününüzde DJ ya da sanatçı isterseniz bu olanağı da sağlıyoruz. Ürünlerimizi tek tek kiralama imkanınız da var. Örneğin; nişanınız için sadece nişan masası olsun isterseniz bizden kiralayabilirsiniz. Davetlerden sünnet düğününe kadar birçok organizasyonu Türkiye geneli düzenliyoruz. Modern, klasik ve diğer stillerde organizasyon planlıyoruz.

Bizimle ne kadar süre önceden iletişime geçebilirsiniz? Yapmak istediğiniz organizasyondan bir hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hayalinizdeki düğün için sayfanın yanında bulunan formu doldurarak bizimle fikirlerinizi paylaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu form üzerinden sorularınızı da yanıtlayabiliriz.
“Mutlu anılarınızın mimarı” olmak için bekliyoruz…

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.