Sisters in Events

0850 532 2965

1 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Paket Fiyatı

Evet

Demo Masa

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Pasta, LCV hizmeti, Davetiye, Dekor, Masa / sandalye temini, Işık ve ses ekipmanları, Sanatçı, DJ, Kapalı çadır, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı, Catering
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Doğum günü, Parti, Açılışlar, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Estetiğin teknikle buluştuğu ayrıcalıklı organizasyonlarını en mutlu günlerinizde sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan Sisters in Events ekibi, akademik hayatın teorik bilgisi ile kurumsal kariyerin proje yönetim stratejisini bir araya getiren genç dinamik ve heyecan dolu bir aile şirketidir.

Didem DURU BAŞLI, İstanbul Teknik Üniversitesinde almış olduğu mühendislik lisans eğitimini mimarlıkta yüksek lisans eğitimiyle devam ettirmiş ve enerji sektöründe yürütülen uluslararası projelerde edindiği proje yönetim deneyimlerini 2016 yılı itibariyle event sektöründe sürdürme kararı almıştır.

Ekibimizin art direktörü Nida BAŞLI, Bahçeşehir Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı ve Sinema & Televizyon Bölümü’nde lisans çalışmalarına devam ettiği süreçten itibaren çeşitli dergi ve ajanslarda deneyimler kazanmış ve tasarımlarını sizler için devam ettirmeyi amaçlamıştır.

Çok genç yaştan itibaren yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok öncü projede yer alan Onur KUZU, Bahçeşehir Üniversitesi’nde almış olduğu Mühendislik eğitimi sonrası profesyonel çalışmalarına Sisters in Events bünyesinde hız katmaktadır.

SISTERS IN EVENTS, event sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm altyapıya sahip grup şirketlerinin de iş birliğiyle organizasyonlarınızı A'dan Z'ye planlamaktadır.
Heyecanlarınıza ortak olmak dileklerimizle!..

İletişim

Nida Başlı

Didem Duru Başlı

Onur Kuzu

  • Telefon: 0850 532 2965

  • Adres: Teşvikiye Mh. Sezai Selek Sk. Tayman Apt. 16/8 Nişantaşı / Şişli / İstanbul

Sisters in Events Yol Haritası

1 yorum


G&N

Gözde & Necmi

Düğün Tarihi: 31.03.2018

Didem Hanım ve Nida Hanım tüm düğün sürecimde A'dan Z'ye her detayıyla ilgilenip, hem bizim hem de misafirlerimizin çok keyif aldığı o en özel gecemizi muhteşem hale getirdiler. Sektörle ilgili deneyimleri, detaylara hakimiyetleri, gelinlerinin ne istediğini çok iyi tespit etmeleriyle bu... devamı 


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!