Sis Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Sis Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  300-400 TL

Sis Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Sis Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Sis Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Kulüp/Davet Alanı


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Modern

Sis Events Hakkında

Türkiye ve hatta dünya çapında işler yapma vizyonu ile yola çıkmış uluslararası bir şirketiz. Sis Events olarak İstanbul'un en iyi düğün organizasyon şirketleri arasında yer alırken bunu kendi tarzımızla harmanlayarak lüks düğünlerin temsilcisi olmayı amaçladık. Basmakalıpların ve sıradanlıkların ötesinde bambaşka bir dokunuş arayan müşterilerimiz için özel bir hizmet sunuyoruz. Her biri alanında uzman, yetenekli ve yaratıcı ekibimizle A’dan Z’ye diye tabir edebileceğimiz bütüncül bir iş yapma prensibine sahibiz.

Düğünler başta olmak üzere her türden özel etkinlik ve kutlamayı kendi dinamiklerine uygun olacak şekilde tasarlayabiliyoruz. Bunlar arasında ise; nişan merasimleri, balolar, kokteyller, özel davetler, açılışlar, partiler, sünnet törenleri, kurumsal şirket etkinlikleri ve daha pek çok organizasyon mevcut. Fakat burada biraz daha düğünler özelinde bilgiler vermek ve bu metni okumanızdaki asıl amaca yönelik olarak karar aşamanızda yardımcı olmak istiyoruz.

Bir düğünün hem çiftler hem de aileleri nezdinde ne denli önemli bir olay ve gün olduğu herkes için su götürmez bir gerçek. Biz de Sis Events olarak bunun pekala bilincindeyiz ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz. Çiftlerimizin ihtiyaç duyabileceği her konuda kaliteli ve hızlı çözüm önerileri sunabiliyoruz. Düğünlerini diledikleri konseptte, en ince ayrıntısına kadar onlara özel olacak şekilde tasarlıyoruz.

Neler yaptığımızı bir de başlıklar halinde sunalım;

-Düğün için danışmanlık,
-Mekan bulma ve seçim,
-Etkinliğin tasarım ofisi ile birlikte planlanması,
-Temalar ve fikirler yaratma,
-Dekorasyon ve detayları belirleme,
-Konsiyerj hizmetleri,
-RSVP Yönetimi,
-Teknik destek ile ses ve görüntü sistemleri,
-Eğlenceler ve şovlar,
-Davetiyeler ve hediyeliklerin hazırlanması,
-Catering hizmeti ve menü tadımı,
-Canlı gösteriler,
-Son olarak da bu planlamanın eksiksiz şekilde yerine getirilmesi.

İstanbul davet organizasyon firmaları arasında sizi anlayacak, tarzınızı yansıtacak, sevdiklerinizi büyüleyip kusursuz bir eğlence sunacak o ekiple tanışmak isterseniz Sis Events olarak buradayız. Daha detaylı görüşmek isterseniz iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcut, bize ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Haydar Aliyev Cad. No:23 Kireçburnu Sarıyer / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sis Events Yol Haritası

Sis Events Yorumları (7)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Bilge & Kerem

Düğün Tarihi: 01.08.2020


biz düğün mekanımız belli olduğunda mekanın çalıştığı firmayla ilerleyeceğimiz için biraz endişelenmiştik. sonra yaptığı işlere baktıktan sonra biraz rahatladık. ama nerde olursa olsun kimle olursa olsun bütçe ile ilgili olduğunu anladık. mekan bize kampanya dahilinde bir süsleme tavsiye etti... devamı 

Selin & Can

Düğün Tarihi: 12.01.2020


herşey kusursuzdu. daha ilk görüşmemizde neler istediğimizi hissetmiş gibi Adan Zye herşeyi konuştuk. çok memnun kaldık. çok yaratıcı ve çok zevkli bir ekip. hayallerimizin ötesinde bir düğün yaşadık. rüya gibiydi. herkese çok ama çok teşekkür ederiz.

Cansu & Murat

Düğün Tarihi: 12.10.2019


öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. davetimizin başından sonuna kadar bizimle ilgilenen didem hanıma sonsuz teşekkürler :) herşey o kadar güzeldi ki adeta rüya gibiydi keşke hiç bitmeseydi. biz zaten heyecandan doğru düzgün birşey anlamadık ama sonrasında davetliler den duyunca extra... devamı 

Ilayda & Furkan

Düğün Tarihi: 24.08.2019


Didem Hanım size ne kadar teşekkür etsem az kalır. kusursuz bir davetti herşey o kadar özenli ve güzeldi ki tarifi yok. hazırlık süresi boyunca hep yanımızdaydınız her sorumuza cevap oldunuz çözüm buldunuz size çok ama çok teşekkür ederiz iyiki varsınız. görüşmek dileği ile.

Lara & Max

Düğün Tarihi: 03.08.2019


such a great organisation. ı never seen like before. thank you for everything. thank you for all. best regards,

Merve & Çağlar

Düğün Tarihi: 06.07.2019


nerden başlıycamı bilemiyorum ama daha hanüz düğün tarihimiz bile belli değilken sosyal medyada kendine has tarzıyla dikkatimi çekti. farklı tasarımlarıyla ilginç fikirleriyle ileri görüşlülüğüyle başkaydı. alışılmışın dışında tekrar etmeyen. bizim davetimizde de aslında bütcemiz olmadığı için çok... devamı 

Gabriel & Cem

Düğün Tarihi: 22.06.2019


daha salona girer girmez çiçek kokularıyla mest olduk. ışıklar dekor çok göz alıcıydı. beklentimizin üzerinde bir hizmet aldık. yani bu kadarını hayal etmemiştik. çok güzel bir ekip herkese teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.