Sis Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sis Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
300-400 TL

Sis Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Sis Events Sık Sorulan Sorular

Sis Events düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Sis Events organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 300-400 TL aralığından başlamaktadır.


Sis Events hangi hizmetleri vermektedir?

Sis Events mekan giydirme, sanatçı, davetiye, fotoğraf ve video, süsleme, masa / sandalye temini, lcv hizmeti, çiçek, pasta, dekor, dj, işık ve ses ekipmanları hizmetlerini vermektedir.


Sis Events düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Sis Events düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, parti, nişan, davet ve resepsiyon, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.


Sis Events hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Sis Events modern, romantik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.


Sis Events hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Sis Events kulüp/davet alanı, balo salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.


Sis Events ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sis Events ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


Sis Events şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Sis Events şehir dışında hizmet vermiyor.

Tüm Sorular

Sis Events Hakkında

Türkiye ve hatta dünya çapında işler yapma vizyonu ile yola çıkmış uluslararası bir şirketiz. Sis Events olarak İstanbul'un en iyi düğün organizasyon şirketleri arasında yer alırken bunu kendi tarzımızla harmanlayarak lüks düğünlerin temsilcisi olmayı amaçladık. Basmakalıpların ve sıradanlıkların ötesinde bambaşka bir dokunuş arayan müşterilerimiz için özel bir hizmet sunuyoruz. Her biri alanında uzman, yetenekli ve yaratıcı ekibimizle A’dan Z’ye diye tabir edebileceğimiz bütüncül bir iş yapma prensibine sahibiz.

Düğünler başta olmak üzere her türden özel etkinlik ve kutlamayı kendi dinamiklerine uygun olacak şekilde tasarlayabiliyoruz. Bunlar arasında ise; nişan merasimleri, balolar, kokteyller, özel davetler, açılışlar, partiler, sünnet törenleri, kurumsal şirket etkinlikleri ve daha pek çok organizasyon mevcut. Fakat burada biraz daha düğünler özelinde bilgiler vermek ve bu metni okumanızdaki asıl amaca yönelik olarak karar aşamanızda yardımcı olmak istiyoruz.

Bir düğünün hem çiftler hem de aileleri nezdinde ne denli önemli bir olay ve gün olduğu herkes için su götürmez bir gerçek. Biz de Sis Events olarak bunun pekala bilincindeyiz ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz. Çiftlerimizin ihtiyaç duyabileceği her konuda kaliteli ve hızlı çözüm önerileri sunabiliyoruz. Düğünlerini diledikleri konseptte, en ince ayrıntısına kadar onlara özel olacak şekilde tasarlıyoruz.

Neler yaptığımızı bir de başlıklar halinde sunalım;

-Düğün için danışmanlık,
-Mekan bulma ve seçim,
-Etkinliğin tasarım ofisi ile birlikte planlanması,
-Temalar ve fikirler yaratma,
-Dekorasyon ve detayları belirleme,
-Konsiyerj hizmetleri,
-RSVP Yönetimi,
-Teknik destek ile ses ve görüntü sistemleri,
-Eğlenceler ve şovlar,
-Davetiyeler ve hediyeliklerin hazırlanması,
-Catering hizmeti ve menü tadımı,
-Canlı gösteriler,
-Son olarak da bu planlamanın eksiksiz şekilde yerine getirilmesi.

İstanbul davet organizasyon firmaları arasında sizi anlayacak, tarzınızı yansıtacak, sevdiklerinizi büyüleyip kusursuz bir eğlence sunacak o ekiple tanışmak isterseniz Sis Events olarak buradayız. Daha detaylı görüşmek isterseniz iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcut, bize ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Haydar Aliyev Cad. No:23 Kireçburnu Sarıyer / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sis Events Yol Haritası

Sis Events Yorumları (7)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Bilge & Kerem

Düğün Tarihi: 01.08.2020


biz düğün mekanımız belli olduğunda mekanın çalıştığı firmayla ilerleyeceğimiz için biraz endişelenmiştik. sonra yaptığı işlere baktıktan sonra biraz rahatladık. ama nerde olursa olsun kimle olursa olsun bütçe ile ilgili olduğunu anladık. mekan bize kampanya dahilinde bir süsleme tavsiye etti... devam 

Selin & Can

Düğün Tarihi: 12.01.2020


herşey kusursuzdu. daha ilk görüşmemizde neler istediğimizi hissetmiş gibi Adan Zye herşeyi konuştuk. çok memnun kaldık. çok yaratıcı ve çok zevkli bir ekip. hayallerimizin ötesinde bir düğün yaşadık. rüya gibiydi. herkese çok ama çok teşekkür ederiz.

Cansu & Murat

Düğün Tarihi: 12.10.2019


öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. davetimizin başından sonuna kadar bizimle ilgilenen didem hanıma sonsuz teşekkürler :) herşey o kadar güzeldi ki adeta rüya gibiydi keşke hiç bitmeseydi. biz zaten heyecandan doğru düzgün birşey anlamadık ama sonrasında davetliler den duyunca extra... devam 

Ilayda & Furkan

Düğün Tarihi: 24.08.2019


Didem Hanım size ne kadar teşekkür etsem az kalır. kusursuz bir davetti herşey o kadar özenli ve güzeldi ki tarifi yok. hazırlık süresi boyunca hep yanımızdaydınız her sorumuza cevap oldunuz çözüm buldunuz size çok ama çok teşekkür ederiz iyiki varsınız. görüşmek dileği ile.

Lara & Max

Düğün Tarihi: 03.08.2019


such a great organisation. ı never seen like before. thank you for everything. thank you for all. best regards,

Merve & Çağlar

Düğün Tarihi: 06.07.2019


nerden başlıycamı bilemiyorum ama daha hanüz düğün tarihimiz bile belli değilken sosyal medyada kendine has tarzıyla dikkatimi çekti. farklı tasarımlarıyla ilginç fikirleriyle ileri görüşlülüğüyle başkaydı. alışılmışın dışında tekrar etmeyen. bizim davetimizde de aslında bütcemiz olmadığı için çok... devam 

Gabriel & Cem

Düğün Tarihi: 22.06.2019


daha salona girer girmez çiçek kokularıyla mest olduk. ışıklar dekor çok göz alıcıydı. beklentimizin üzerinde bir hizmet aldık. yani bu kadarını hayal etmemiştik. çok güzel bir ekip herkese teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.