Düğün Organizasyon İstanbul

Sim Organizasyon

  • Min. Fiyat
    600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sim Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Sim Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Sim Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sim Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sim Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Sim Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sim Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Sim Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Sim Organizasyon düğün organizasyonu dışında doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, nişan, sünnet düğünü, parti, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Sim Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Sim Organizasyon dekor, mekan giydirme, çiçek, süsleme hizmetlerini vermektedir.

Sim Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Sim Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Sim Organizasyon Hakkında

İstanbul'un kalbinde sizlerle buluşan Sim Organizasyon, düğün düzenlemelerinizden, doğum günlerine, bayi toplantılarından, açılışlara, nişanlardan, sünnet düğünlerine, partilere ve baby shower düzenlemelerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan öncü bir organizasyon firması. Hem İstanbul hem de İstanbul dışında evlenecek çiftlere profesyonel düğün organizasyon hizmeti sunan Sim Organizasyon, sektördeki deneyimiyle öne çıkıyor.

Deneyim

Düğün organizasyon İstanbul şirketlerinden biri olan firma, alanında profesyonel bir ekip ile çalışarak çiftlere eksiksiz bir hizmet sunuyor. Deneyimli organizatörlerimiz, işlerindeki uzmanlıklarıyla düğün gününüzü sorunsuz ve eşsiz kılmak için çalışıyor. Sezonun trend düğün konseptlerini takip eden firmamız, çeşitli tasarımlarla çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor ve özellikle kır düğünü konseptlerinde benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Hizmetler

Sim Organizasyon, düğününüzü benzersiz kılmak için sunduğu hizmetlerle adından söz ettiriyor. Deneyimli ekibimiz, etkinliğinizi kişiselleştirmeniz adına size eşsiz bir yaratıcılık sunuyor. Özellikle demo masa, konsept ve tema geliştirme gibi kapsamlı hizmetlerimiz sayesinde, düğününüzü hayalinizdeki gibi unutulmaz yapmayı amaçlıyoruz. Konsept ve tema geliştirme alanında uzman ekibimiz, düğününüzü hayalinizdeki konseptle buluşturmak için sizinle işbirliği yapıyor

Dekorasyon / Süsleme

İstanbul'da düğün organizasyon firmalarından Sim Organizasyon, dekorasyon, mekan giydirme, çiçek düzenlemeleri ve genel süsleme hizmetleri konusunda sektördeki deneyimi ve uzmanlığı ile öne çıkıyor. Her detayı özenle planlayarak, düğün mekanınızı tam da istediğiniz gibi dekore ediyoruz. Beğendiğiniz konsepte ve temaya uygun olarak hazırlanan gelin taklarımız ve masaları süsleyen zarif orta parçalarımız düğününüzü güzelleştiriyor.

Ek Hizmetler

Firma, düğün organizasyonlarının yanı sıra doğum günleri, bayi toplantıları, açılışlar, nişanlar, sünnet düğünleri, partiler ve baby shower organizasyonları gibi çeşitli etkinliklerde de hizmet veriyor. Geniş bir hizmet yelpazesi ile kişiye özel etkinlik düzenlemesi sunan İstanbul Sim Organizasyon, her detayı özenle planlıyor ve ek hizmetlerle çiftlerin gönlünü kazanıyor. Firma, hizmetlerini İstanbul dışına da ulaştırıyor.

Sim Organizasyon, düğün sürecini sizin için kolaylaştırıyor ve hayallerinizi gerçekleştirmek için samimi bir şekilde çalışıyor. Deneyimli ekibimiz, özenli planlama ve detaylı organizasyonlarla her anınızı ölümsüzleştirmeyi başarıyor. Firma ile düğün tarihinden 4 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli. Düğün gününüzü unutulmaz kılmak için Sim Organizasyon ile iletişime geçebilir ve İstanbul düğün organizasyon fiyatları için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formundan yararlanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler Merkez, Deli Hüseyin Paşa Cad. No:53 D:1, Bahçelievler / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.