Sim Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Sim Davet Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Verilen Hizmetler

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Sorular

  • Verilen Hizmetler Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Davetiye, Fotoğraf ve video, Catering

Önerilen Firmalar

Mayla Organizasyon
6 1

Beşiktaş

Mayla Organizasyon

Humay Coşgun 1981 yılında İngiltere'de işletme eğitimini tamamlayıp döndükt...

Güngören

Ajans20On

Gelin ve damadın mutluğuna ortak olmak için düğüne gelen davetlilere verilm...

Eyüp

Stüdyo Dijifoto

DÜĞÜN NİŞAN DIŞ ÇEKİM NATUREL DOĞAL ALANDA DOĞAL MEKANLARDA FOTOĞRAF ÇEKİM...

Hakkında

Yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan deneyimli kadrosu ile Sim Davet Organizasyon özel kutlamaların ?hayallerin gerçeğe dönüştüğü unutulmaz gece? olarak anılarınızda yeralmasını amaçlıyor. Davetinizin tüm detaylarını titizlikle planlayarak misafirlerinizle unutulmaz saatler geçirmenizi sağlıyor. Özel davetlerinizde ve organizasyonlarınızda misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz teknelerimiz, sizlere her konuda profesyonel hizmet sunuyor.

Sim Davet Organizasyon, profesyonel yöneticilikten ayrıldıktan sonra yıllardır kendi mekanını işleten ve konusunda farklı şirketlerde tecrübe kazanarak kendi şirketini kurmuş bir ekipten oluşuyor.

Sim Davet Organizasyon, mekan dekorasyonu, balon süsleme, davetiye, gelin buketi-damat yaka çiçeği, nikah şekeri, özel ev yapımı temalı pastalar, bebek odası süsleme, yılbaşı sepetleri ve butik hediyeler, seyahat organizasyonu, hikayeli fotoğraf çekimi danışmanlığı, ses-ışık ve DJ danışmanlığı, basım işleri(broşür, afiş, katalog vb) ve catering konularında hizmet veriyor.

İster kurumsal organizasyonlar olsun, ister nişan-düğün-doğum günü, yıldönümü gibi özel kutlamalar... Bu önemli günün sonunda keyifli anılar kalmalı zihinlerde ...

Düğünler, nişanlar, yaşgünü partileri, arkadaş grupları buluşması, yıldönümü, evlilik teklifi, kına geceleri, bekarlığa veda partileri gibi bireysel organizasyonlar; şirket organizasyonları (kahvaltılar, şirket yemekleri, geziler, kokteyller ve toplantılar); yılsonu baloları, mezuniyet partileri ve diğer organizasyonlarınız için Sim Davet Organizasyon konularında uzmanlaşmış kadrolarıyla hizmetinizdedir.

Profesyoneller tarafından arzunuza göre hazırlanmış bir dekorasyon, lezzetli menüler, müzik... Cevabınız ?evet? ise tekneye bekliyoruz...

İletişim

Sim Aslanoglu

  • Adres: Kısırkaya Kiremithane Mevkii No:27 Sarıyer

Sim Davet Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.