Sim Davet Organizasyon

Sim Davet Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl


Sorular

  • Verilen Hizmetler Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Davetiye, Fotoğraf ve video, Catering

Hakkında

Yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan deneyimli kadrosu ile Sim Davet Organizasyon özel kutlamaların ?hayallerin gerçeğe dönüştüğü unutulmaz gece? olarak anılarınızda yeralmasını amaçlıyor. Davetinizin tüm detaylarını titizlikle planlayarak misafirlerinizle unutulmaz saatler geçirmenizi sağlıyor. Özel davetlerinizde ve organizasyonlarınızda misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz teknelerimiz, sizlere her konuda profesyonel hizmet sunuyor.

Sim Davet Organizasyon, profesyonel yöneticilikten ayrıldıktan sonra yıllardır kendi mekanını işleten ve konusunda farklı şirketlerde tecrübe kazanarak kendi şirketini kurmuş bir ekipten oluşuyor.

Sim Davet Organizasyon, mekan dekorasyonu, balon süsleme, davetiye, gelin buketi-damat yaka çiçeği, nikah şekeri, özel ev yapımı temalı pastalar, bebek odası süsleme, yılbaşı sepetleri ve butik hediyeler, seyahat organizasyonu, hikayeli fotoğraf çekimi danışmanlığı, ses-ışık ve DJ danışmanlığı, basım işleri(broşür, afiş, katalog vb) ve catering konularında hizmet veriyor.

İster kurumsal organizasyonlar olsun, ister nişan-düğün-doğum günü, yıldönümü gibi özel kutlamalar... Bu önemli günün sonunda keyifli anılar kalmalı zihinlerde ...

Düğünler, nişanlar, yaşgünü partileri, arkadaş grupları buluşması, yıldönümü, evlilik teklifi, kına geceleri, bekarlığa veda partileri gibi bireysel organizasyonlar; şirket organizasyonları (kahvaltılar, şirket yemekleri, geziler, kokteyller ve toplantılar); yılsonu baloları, mezuniyet partileri ve diğer organizasyonlarınız için Sim Davet Organizasyon konularında uzmanlaşmış kadrolarıyla hizmetinizdedir.

Profesyoneller tarafından arzunuza göre hazırlanmış bir dekorasyon, lezzetli menüler, müzik... Cevabınız ?evet? ise tekneye bekliyoruz...

  • Adres: Kısırkaya Kiremithane Mevkii No:27 Sarıyer

Sim Davet Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Sim Davet Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.