Düğün Organizasyon İstanbul

Sim Davet Organizasyon

Sim Davet Organizasyon
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Sim Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sim Davet Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Sim Davet Organizasyon davetiye, nikah şekeri, fotoğraf ve video, catering, servis ve hizmet elemanı hizmetlerini vermektedir.

Sim Davet Organizasyon Hakkında

Yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan deneyimli kadrosu ile Sim Davet Organizasyon özel kutlamaların ?hayallerin gerçeğe dönüştüğü unutulmaz gece? olarak anılarınızda yeralmasını amaçlıyor. Davetinizin tüm detaylarını titizlikle planlayarak misafirlerinizle unutulmaz saatler geçirmenizi sağlıyor. Özel davetlerinizde ve organizasyonlarınızda misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz teknelerimiz, sizlere her konuda profesyonel hizmet sunuyor.

Sim Davet Organizasyon, profesyonel yöneticilikten ayrıldıktan sonra yıllardır kendi mekanını işleten ve konusunda farklı şirketlerde tecrübe kazanarak kendi şirketini kurmuş bir ekipten oluşuyor.

Sim Davet Organizasyon, mekan dekorasyonu, balon süsleme, davetiye, gelin buketi-damat yaka çiçeği, nikah şekeri, özel ev yapımı temalı pastalar, bebek odası süsleme, yılbaşı sepetleri ve butik hediyeler, seyahat organizasyonu, hikayeli fotoğraf çekimi danışmanlığı, ses-ışık ve DJ danışmanlığı, basım işleri(broşür, afiş, katalog vb) ve catering konularında hizmet veriyor.

İster kurumsal organizasyonlar olsun, ister nişan-düğün-doğum günü, yıldönümü gibi özel kutlamalar... Bu önemli günün sonunda keyifli anılar kalmalı zihinlerde ...

Düğünler, nişanlar, yaşgünü partileri, arkadaş grupları buluşması, yıldönümü, evlilik teklifi, kına geceleri, bekarlığa veda partileri gibi bireysel organizasyonlar; şirket organizasyonları (kahvaltılar, şirket yemekleri, geziler, kokteyller ve toplantılar); yılsonu baloları, mezuniyet partileri ve diğer organizasyonlarınız için Sim Davet Organizasyon konularında uzmanlaşmış kadrolarıyla hizmetinizdedir.

Profesyoneller tarafından arzunuza göre hazırlanmış bir dekorasyon, lezzetli menüler, müzik... Cevabınız ?evet? ise tekneye bekliyoruz...

İletişim

  • Adres::

    Kısırkaya Kiremithane Mevkii No:27 Sarıyer

  • Haritadaki Konumu

    Sim Davet Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.