Set Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Set Events Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  10-20 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Set Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme

Set Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Çiftlerin istediği pek çok stilde çalışıyoruz.

Set Events Hakkında

Sizi önemsiyoruz. Hayalinizdekini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Organizasyon yapabilmek bir beceri işidir. Çünkü o kadar ayrıntılı bir süreç ki… Bu süreci iyi idare etmeniz ve zaman yönetimi konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekir. Organizasyon sahipleri için gerçekten tadını çıkarabilecekleri bir organizasyon olması gerekir.

Sizi önemsediğimizi dile getirmiştik öncesinde. Bunun için önemli noktalardan olan demo masa hazırlama kısmına dikkat ediyoruz. En az 2 tane demo masa hazırlıyoruz. Hatta bazen gerekirse bu 3’e bile çıkabiliyor. Böylece birden fazla seçenekle karşı karşıya kalıyorsunuz. Seçim konusunda ne kadar çok seçenek olursa o kadar ufkunuz genişliyor ve seçtiğiniz masa tam anlamıyla içinize sinmiş oluyor. Hazırladığımız masa doğrultusunda istenen başka noktalarda varsa ekliyor ve bütçemizi ona göre belirliyoruz. Canlı çiçek kullanımı bizim olmazsa olmazımız. Ancak böyle olduğu zaman doğallığı yakalamış oluyoruz.

Masa, sandalye gibi birçok konuda seçeneklerimiz var. Böylece çeşit konusunda bu kısımda da sıkıntı yaşamıyorsunuz. İstediğiniz takdirde ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Organizasyon esnasında da başından sonuna kadar birisi duruyor ve sizinle ilgileniyor. Herhangi bir sorunda ya da çözümü bilinemeyen bir durumda size yardımcı oluyor. Gün boyu asiste edilerek rahat bir şekilde düğün gününüzü geçiriyorsunuz. Beraber karar verdiğimiz düğün organizasyon konseptleri konusunda her şekilde istediklerinizi temin ediyoruz. Yeter ki bizimle paylaşın ve sizin için yaratalım. Set Events olarak bu güzel günlerinizi bizimle paylaşmanızı diliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.