Düğün Organizasyon İstanbul

Septa Events&Design

  • Min. Fiyat
    1.000-2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Septa Events&Design Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.000-2.000 TL

Septa Events&Design Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Septa Events&Design Sıkça Sorulan Sorular

Septa Events&Design şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Septa Events&Design şehir dışında hizmet veriyor.

Septa Events&Design ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Septa Events&Design ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Septa Events&Design organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Butik organizasyonlar. Kişiye özel organizasyonlar. Özgün bir stil."

Septa Events&Design düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Septa Events&Design düğün organizasyonu dışında baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti, nişan, açılışlar, piknik, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Septa Events&Design hangi hizmetleri vermektedir?

Septa Events&Design fotoğraf ve video, balayı, dekor, davetiye, süsleme, catering, dj, havai fişek, nikah şekeri, sanatçı, kapalı çadır, araç kiralama, pasta, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi, mekan giydirme, lcv hizmeti, barkovizyon, çiçek, servis ve hizmet elemanı, masa / sandalye temini hizmetlerini vermektedir.

Septa Events&Design düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Septa Events&Design organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 1.000-2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Septa Events&Design Hakkında


2016 yılında Müzeyyen Gürbaz, Orhan Madenoğlu ve Mehmet Gürbaz ortaklığıyla İstanbul’da kurulduk. Septagram olarak tasarımla alakalı her alanda hizmet veriyoruz. Latince’de “yedi köşeli” yıldız anlamına gelen Septagram olarak; irade, zekâ, güç, dürüstlük, mucize ve sevgi gibi kavramlardan oluşan tasarım anlayışını benimsiyoruz. Temelimizi “evrensellik” ve “uyum” üzerine kurduk. Tıpkı evrendeki gibi 7 metalin, haftanın 7 gününün yakaladığı uyumlar gibi denge ve bütünlüğü tasarımlarımıza yansıtmayı seviyoruz ve bunu amaçlıyoruz. Birçok ünlü markayla çalışıp birçok tasarım yaptık. Toplamda şu zamana kadar 144 proje tamamladık. 130 kişiyi de mutlu ettik. Ve bu sayılar her geçen gün artarak devam ediyor.


Kurumsal organizasyonlar konusunda 12 kişilik ekibimizle birlikte çözüm ortaklarımız da mevcut. Uluslararası satış yapan bir şirkette kurumsal tecrübemizin olması da çeşitli organizasyonları profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimizi gösteriyor. Tüm bu detaycı çalışmalarımız sayesinde de İstanbul en iyi düğün organizasyon şirketleri arasında yerimizi aldık.


Kullanılan organizasyon malzemeleri estetik olduğu sürece bizim için hiçbir problem yok. Septa Event çizgisine uyduktan sonra her türlü tasarımda hizmet veriyoruz. Düşük bütçeli malzemelerle estetik görüntü sağlamayı ilke edindik aslında. Kişiye özel tasarım konusunda oldukça hassasız. Bu kapsamda da kişiye özel konseptler söz konusu. Kişinin ya da kurumun kimliğine göre konsept tasarlıyoruz. Aslında ne istediğinizin yanında sahip olduğunuz kimliği de önemsiyoruz. Özgün olmak fabrikasyon görüntüye kaçmamak konusunda oldukça hassasız. Böylece size standartların üstünde bir hizmet sunuyoruz. Siz mutlu oldukça da biz mutlu oluyoruz.


Estetik kaygı taşıyarak gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar boyunca orada bulunuyor ve sizi asiste ediyoruz. Herhangi bir telaş yaşamanıza izin vermiyoruz. Eşinizle birlikte yürüyeceğiniz bu yolda ya da başka bir organizasyonunuz da Septa Event’in izi olmasını istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Teşvikiye Mah. Ahmet Fetgari Sok. Trakya Apart No:16/5

  • Haritadaki Konumu

    Septa Events&Design Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.