Septa Events&Design

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

75-100 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 75-100 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Çiçek, Fotoğraf ve video, Nikah şekeri, Kına gecesi, Süsleme, Pasta, LCV hizmeti, Havai fişek, Davetiye, Balayı, Barkovizyon, Işık ve ses ekipmanları, Dekor, Masa / sandalye temini, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Mekan giydirme, Kapalı çadır, DJ, Catering
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Butik organizasyonlar. Kişiye özel organizasyonlar. Özgün bir stil.

Önerilen Firmalar

She Wedding & Events
86 2

Şişli

She Wedding & Events

......

Hülya Wedding & Events
53 11 21

Beşiktaş

Hülya Wedding & Events

......

Mekselina Desing & Event
68 11

Şişli

Mekselina Desing & Event

......

Hakkında


2016 yılında Müzeyyen Gürbaz, Orhan Madenoğlu ve Mehmet Gürbaz ortaklığıyla İstanbul’da kurulduk. Septagram olarak tasarımla alakalı her alanda hizmet veriyoruz. Latince’de “yedi köşeli” yıldız anlamına gelen Septagram olarak; irade, zekâ, güç, dürüstlük, mucize ve sevgi gibi kavramlardan oluşan tasarım anlayışını benimsiyoruz. Temelimizi “evrensellik” ve “uyum” üzerine kurduk. Tıpkı evrendeki gibi 7 metalin, haftanın 7 gününün yakaladığı uyumlar gibi denge ve bütünlüğü tasarımlarımıza yansıtmayı seviyoruz ve bunu amaçlıyoruz. Birçok ünlü markayla çalışıp birçok tasarım yaptık. Toplamda şu zamana kadar 144 proje tamamladık. 130 kişiyi de mutlu ettik. Ve bu sayılar her geçen gün artarak devam ediyor.


Kurumsal organizasyonlar konusunda 12 kişilik ekibimizle birlikte çözüm ortaklarımız da mevcut. Uluslararası satış yapan bir şirkette kurumsal tecrübemizin olması da çeşitli organizasyonları profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimizi gösteriyor. Tüm bu detaycı çalışmalarımız sayesinde de İstanbul en iyi düğün organizasyon şirketleri arasında yerimizi aldık.


Kullanılan organizasyon malzemeleri estetik olduğu sürece bizim için hiçbir problem yok. Septa Event çizgisine uyduktan sonra her türlü tasarımda hizmet veriyoruz. Düşük bütçeli malzemelerle estetik görüntü sağlamayı ilke edindik aslında. Kişiye özel tasarım konusunda oldukça hassasız. Bu kapsamda da kişiye özel konseptler söz konusu. Kişinin ya da kurumun kimliğine göre konsept tasarlıyoruz. Aslında ne istediğinizin yanında sahip olduğunuz kimliği de önemsiyoruz. Özgün olmak fabrikasyon görüntüye kaçmamak konusunda oldukça hassasız. Böylece size standartların üstünde bir hizmet sunuyoruz. Siz mutlu oldukça da biz mutlu oluyoruz.


Estetik kaygı taşıyarak gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar boyunca orada bulunuyor ve sizi asiste ediyoruz. Herhangi bir telaş yaşamanıza izin vermiyoruz. Eşinizle birlikte yürüyeceğiniz bu yolda ya da başka bir organizasyonunuz da Septa Event’in izi olmasını istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli.

İletişim

Müzeyyen gurbaz

  • Adres: Teşvikiye Mah. Ahmet Fetgari Sok. Trakya Apart No:16/5

Septa Events&Design Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.