Düğün Organizasyon İstanbul

Sekiz Organizasyon

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sekiz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Sekiz Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Sekiz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sekiz Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sekiz Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Sekiz Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sekiz Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Sekiz Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Sekiz Müzik Organizasyon bünyesinde görev alan deneyimli, alanında profesyonel ve çözüm odaklı çalışma ekibimiz; “All in one” hizmet anlayışı ile tüm etkinliklerinizde sizlere eksiksiz bir hizmet sunarak, kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızı unutulmayacak anlara dönüştürür. Sadece size özel konsept danışmanımız koordinatörlüğünde, tercih etmiş olduğunuz organizasyonu A’dan Z’ye planlıyor, profesyonel ekibimiz ile birlikte sizinle aynı rüyayı yaşıyoruz. Profesyonel Müzik Danışmanlığı Düğün Organizasyonları Nişan Organizasyonları Doğumgünü Organizasyonları Kokteyl Organizasyonları Açılış Organizasyonları Bayi Toplantıları Lansman Organizasyonları Kongre ve Fuar Organizasyonları Özel Davetler Canlı Müzik Organizasyonları Düğün & Davet Orkestraları Sanatçı Temini Menajerlik Hizmetleri Trio Grupları (Duo, Trio , Quaretet) Bando Kiralama ( Latin.Pop,Balkan,Geleneksel) Davul ve Dans Şov Grupları Bay ve Bayan DJ Hizmet Animasyon Hizmetleri Ses Işık ve Sahne Sistemleri"

Sekiz Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Sekiz Organizasyon düğün organizasyonu dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, piknik, bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Sekiz Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Sekiz Organizasyon dj, fotoğraf ve video, işık ve ses ekipmanları, sanatçı hizmetlerini vermektedir.

Sekiz Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Sekiz Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Sekiz Organizasyon Hakkında

20 yılı aşkın süredir müzik sektöründe faaliyet gösteriyor ve profesyonel olarak çalışmalar yürütüyoruz. Yıllar içerisinde düğünler ve organizasyonlarda aldığımız görevler ile davet sektörü ile de hep iç içe olduk. Öyle ki, aradan geçen sürede biz de bu konuda yetkin olmaya başladık ve ekibimize yeni kazanımlarda bulunarak profesyonel organizasyon planlamacılarla birlikte çalışmalarımızı sürdürdük. Bu tecrübe ve bilgi birikimi bir araya gelince ortaya harika bir ortaklık ve iş yapma biçimleri çıktı. Bugün artık hem müzik hem de organizasyon düzenleme konularında oldukça iyiyiz. Bugün bir marka haline gelen Sekiz Müzik Yapım & Organizasyon Beşiktaş/İstanbul’da hizmet veren kapsamlı bir şirket.

Biz, düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, özel davetler, kurumsal etkinlikler, doğum günü kutlamaları, kokteyller, partiler, bayi toplantıları, açılışlar, lansmanlar, kongre ve fuarlar gibi çok sayıda v türde organizasyonu yönetebiliyoruz. Düğünler özelinde konuşmak gerekirse “all in one” anlayışına sahip kapsamlı bir hizmet vererek a’dan z’ye tüm detayları planlayabiliyoruz. Gelin ve damatlarımız bizimle çalışmayı tercih ettikleri anda onları mutlu ve memnun etmek için elimizden gelenin de fazlasını yapıyoruz. Çifte özel atadığımız konsept danışmanı ile düğünü tam da hayal ettikleri gibi eksiksiz bir biçimde koordine ediyoruz. Alanında uzman profesyonel ekibimizle birlikte planlama aşamalarını eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Müzik ve eğlence bizden sorulduğu için düğünlere imzamızı atmayı ve başta çiftlerimiz olmak üzere tüm konuklarını eğlendirmeyi iyi biliyoruz. Canlı müzik orkestrası ve geniş bir repertuvar, trio grupları ile kokteyl ve karşılama müzikleri, sanatçı temini, Latin, pop, Balkan ve geleneksel bandolar, davul ve dans şovları, DJ hizmeti, ses ışık ve sahne kurulumları gibi detayları da üstleniyoruz.

Sekiz Müzik Organizasyon olarak İstanbul düğün organizasyon fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Nisbetiye, Gazi Güçnar Sokak. Uygur İş Merkezi No:4 D:7, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.