Sekiz Organizasyon

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Sekiz Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Sekiz Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Sekiz Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Sekiz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Sanatçı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Sekiz Müzik Organizasyon bünyesinde görev alan deneyimli, alanında profesyonel ve çözüm odaklı çalışma ekibimiz; “All in one” hizmet anlayışı ile tüm etkinliklerinizde sizlere eksiksiz bir hizmet sunarak, kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızı unutulmayacak anlara dönüştürür. Sadece size özel konsept danışmanımız koordinatörlüğünde, tercih etmiş olduğunuz organizasyonu A’dan Z’ye planlıyor, profesyonel ekibimiz ile birlikte sizinle aynı rüyayı yaşıyoruz. Profesyonel Müzik Danışmanlığı Düğün Organizasyonları Nişan Organizasyonları Doğumgünü Organizasyonları Kokteyl Organizasyonları Açılış Organizasyonları Bayi Toplantıları Lansman Organizasyonları Kongre ve Fuar Organizasyonları Özel Davetler Canlı Müzik Organizasyonları Düğün & Davet Orkestraları Sanatçı Temini Menajerlik Hizmetleri Trio Grupları (Duo, Trio , Quaretet) Bando Kiralama ( Latin.Pop,Balkan,Geleneksel) Davul ve Dans Şov Grupları Bay ve Bayan DJ Hizmet Animasyon Hizmetleri Ses Işık ve Sahne Sistemleri

Sekiz Organizasyon Hakkında

20 yılı aşkın süredir müzik sektöründe faaliyet gösteriyor ve profesyonel olarak çalışmalar yürütüyoruz. Yıllar içerisinde düğünler ve organizasyonlarda aldığımız görevler ile davet sektörü ile de hep iç içe olduk. Öyle ki, aradan geçen sürede biz de bu konuda yetkin olmaya başladık ve ekibimize yeni kazanımlarda bulunarak profesyonel organizasyon planlamacılarla birlikte çalışmalarımızı sürdürdük. Bu tecrübe ve bilgi birikimi bir araya gelince ortaya harika bir ortaklık ve iş yapma biçimleri çıktı. Bugün artık hem müzik hem de organizasyon düzenleme konularında oldukça iyiyiz. Bugün bir marka haline gelen Sekiz Müzik Yapım & Organizasyon Beşiktaş/İstanbul’da hizmet veren kapsamlı bir şirket.

Biz, düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, özel davetler, kurumsal etkinlikler, doğum günü kutlamaları, kokteyller, partiler, bayi toplantıları, açılışlar, lansmanlar, kongre ve fuarlar gibi çok sayıda v türde organizasyonu yönetebiliyoruz. Düğünler özelinde konuşmak gerekirse “all in one” anlayışına sahip kapsamlı bir hizmet vererek a’dan z’ye tüm detayları planlayabiliyoruz. Gelin ve damatlarımız bizimle çalışmayı tercih ettikleri anda onları mutlu ve memnun etmek için elimizden gelenin de fazlasını yapıyoruz. Çifte özel atadığımız konsept danışmanı ile düğünü tam da hayal ettikleri gibi eksiksiz bir biçimde koordine ediyoruz. Alanında uzman profesyonel ekibimizle birlikte planlama aşamalarını eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Müzik ve eğlence bizden sorulduğu için düğünlere imzamızı atmayı ve başta çiftlerimiz olmak üzere tüm konuklarını eğlendirmeyi iyi biliyoruz. Canlı müzik orkestrası ve geniş bir repertuvar, trio grupları ile kokteyl ve karşılama müzikleri, sanatçı temini, Latin, pop, Balkan ve geleneksel bandolar, davul ve dans şovları, DJ hizmeti, ses ışık ve sahne kurulumları gibi detayları da üstleniyoruz.

Sekiz Müzik Organizasyon olarak İstanbul düğün organizasyon fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Nisbetiye, Gazi Güçnar Sokak. Uygur İş Merkezi No:4 D:7, 34340 Beşiktaş/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.