Şebnem Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Klasik, Modern

Önerilen Firmalar

Miness Davet & Organizasyon
59 4 26

Şişli

Miness Davet & Organizasyon

75-100 TL
Alpares Organizasyon
33 1 1

Bakırköy

Alpares Organizasyon

75-100 TL
Köşkeroğlu Organizasyon
38 3

Bahçelievler

Köşkeroğlu Organizasyon

75-100 TL

Hakkında

1996’da sosyal davet ve organizasyon firması olarak kurulan Şebnem Organizasyon İstanbul, 2001’den beri, tecrübesini yeni bir kadro ve belirli bir sektöre adayıp, Şebnem Event & Design Management adı altında, çalışmalarına devam ediyor. 25 kişilik full time ve 150 kişilik part time olmak üzere, toplamda 175 kişilik çalışan kadromuzla, siz değerli çiftlerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

5 yıldızlı otellerin ve İstanbul’daki seçkin mekanların önerdiği bir organizasyon şirketi olarak, şimdiye dek pek çok etkinlik gerçekleştirdik. Takım çalışmasına inanan, detaycı ve çözüm üretme odaklı bir ekibe sahibiz. Bu sayede, etkinliğiniz öncesi ve etkinlik sırasında herhangi ihtiyacınızda bir adım kadar uzağınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Düğün organizasyonunuz için bizi seçtiğiniz takdirde, büyük bir özveriyle çalışıyoruz ve sizinle fikir alışverişi sağlayarak, her adımda desteğinizi alıyoruz. Bu muhteşem günde memnuniyetinizi fazlasıyla önemsiyoruz ve her şeyin, istediğiniz gibi olması için çabalıyoruz.

Düğün mekanınıza ve konseptinize uygun olarak, masa sandalye tercihinizi yapıyoruz. Tiffany tarzdan ahşap sandalyelere ya da bar sandalyelerine kadar geniş bir havuzumuz mevcut. Ayrıca bunlara uygun yuvarlak, kare veya yüksek bar masalarımızdan da dilediğinizi seçebiliriz. Davetli sayınıza göre, oturma düzeninizi planlıyoruz. Yerleşim düzenine uygun olarak, masaya konulan çiçekler, şamdanlar ve modern süslemelerle düğününüze, farklı bir hava katıyoruz.

Nikah töreninize uygun olarak hazırlayacağımız arka planlarda ise, muhteşem fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer, ayakta nikah konsepti düzenleyecekseniz, açık alanda yapmanızı ve gün batımı saatine denk getirmenizi öneririz. Böylece, eşsiz güzellikte bir manzarayla, sevdiğiniz kişiye “evet” deme şansınız olacaktır.

Şebnem Organizasyon düğün fiyat bilgisini öğrenmek ve bize ulaşmak için, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Düğününüzü planlamak ve heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

wedding planner

  • Adres: Meclis-i Mebusan Cad. Mebusan Yokuşu No:10 Kopuzlar Han Kat 1 ve 2 Fındıklı

Şebnem Organizasyon Yol Haritası

1 yorum


B&Ş

Betül & Şenol

Düğün Tarihi: 06.06.2014

Siz hayal edin onlar yapsın. Tek kelimeyle mükemmel ❤️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!