Şebnem Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Diğer

Şebnem Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Şebnem Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Şebnem Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Şebnem Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Klasik, Modern

Şebnem Organizasyon Hakkında

1996’da sosyal davet ve organizasyon firması olarak kurulan Şebnem Organizasyon İstanbul, 2001’den beri, tecrübesini yeni bir kadro ve belirli bir sektöre adayıp, Şebnem Event & Design Management adı altında, çalışmalarına devam ediyor. 25 kişilik full time ve 150 kişilik part time olmak üzere, toplamda 175 kişilik çalışan kadromuzla, siz değerli çiftlerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

5 yıldızlı otellerin ve İstanbul’daki seçkin mekanların önerdiği bir organizasyon şirketi olarak, şimdiye dek pek çok etkinlik gerçekleştirdik. Takım çalışmasına inanan, detaycı ve çözüm üretme odaklı bir ekibe sahibiz. Bu sayede, etkinliğiniz öncesi ve etkinlik sırasında herhangi ihtiyacınızda bir adım kadar uzağınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Düğün organizasyonunuz için bizi seçtiğiniz takdirde, büyük bir özveriyle çalışıyoruz ve sizinle fikir alışverişi sağlayarak, her adımda desteğinizi alıyoruz. Bu muhteşem günde memnuniyetinizi fazlasıyla önemsiyoruz ve her şeyin, istediğiniz gibi olması için çabalıyoruz.

Düğün mekanınıza ve konseptinize uygun olarak, masa sandalye tercihinizi yapıyoruz. Tiffany tarzdan ahşap sandalyelere ya da bar sandalyelerine kadar geniş bir havuzumuz mevcut. Ayrıca bunlara uygun yuvarlak, kare veya yüksek bar masalarımızdan da dilediğinizi seçebiliriz. Davetli sayınıza göre, oturma düzeninizi planlıyoruz. Yerleşim düzenine uygun olarak, masaya konulan çiçekler, şamdanlar ve modern süslemelerle düğününüze, farklı bir hava katıyoruz.

Nikah töreninize uygun olarak hazırlayacağımız arka planlarda ise, muhteşem fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer, ayakta nikah konsepti düzenleyecekseniz, açık alanda yapmanızı ve gün batımı saatine denk getirmenizi öneririz. Böylece, eşsiz güzellikte bir manzarayla, sevdiğiniz kişiye “evet” deme şansınız olacaktır.

Şebnem Organizasyon düğün fiyat bilgisini öğrenmek ve bize ulaşmak için, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Düğününüzü planlamak ve heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Meclis-i Mebusan Cad. Mebusan Yokuşu No:10 Kopuzlar Han Kat 1 ve 2 Fındıklı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şebnem Organizasyon Yol Haritası

Şebnem Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Betül & Şenol

Düğün Tarihi: 06.06.2014


Siz hayal edin onlar yapsın. Tek kelimeyle mükemmel ❤️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.