Düğün Organizasyon İstanbul

Şebnem Organizasyon

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Diğer

Şebnem Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Şebnem Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Şebnem Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Şebnem Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Şebnem Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Şebnem Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Şebnem Organizasyon ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Şebnem Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Klasik, Modern"

Şebnem Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Şebnem Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, piknik, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, doğum günü, nişan, baby shower, kurumsal etkinlikler, parti organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Şebnem Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Şebnem Organizasyon servis ve hizmet elemanı, barkovizyon, dj, dekor, işık ve ses ekipmanları, davetiye, süsleme, lcv hizmeti, catering, havai fişek, sanatçı, mekan giydirme, çiçek, masa / sandalye temini, pasta, kına gecesi, fotoğraf ve video, kapalı çadır hizmetlerini vermektedir.

Şebnem Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Şebnem Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Şebnem Organizasyon Hakkında

1996’da sosyal davet ve organizasyon firması olarak kurulan Şebnem Organizasyon İstanbul, 2001’den beri, tecrübesini yeni bir kadro ve belirli bir sektöre adayıp, Şebnem Event & Design Management adı altında, çalışmalarına devam ediyor. 25 kişilik full time ve 150 kişilik part time olmak üzere, toplamda 175 kişilik çalışan kadromuzla, siz değerli çiftlerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

5 yıldızlı otellerin ve İstanbul’daki seçkin mekanların önerdiği bir organizasyon şirketi olarak, şimdiye dek pek çok etkinlik gerçekleştirdik. Takım çalışmasına inanan, detaycı ve çözüm üretme odaklı bir ekibe sahibiz. Bu sayede, etkinliğiniz öncesi ve etkinlik sırasında herhangi ihtiyacınızda bir adım kadar uzağınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Düğün organizasyonunuz için bizi seçtiğiniz takdirde, büyük bir özveriyle çalışıyoruz ve sizinle fikir alışverişi sağlayarak, her adımda desteğinizi alıyoruz. Bu muhteşem günde memnuniyetinizi fazlasıyla önemsiyoruz ve her şeyin, istediğiniz gibi olması için çabalıyoruz.

Düğün mekanınıza ve konseptinize uygun olarak, masa sandalye tercihinizi yapıyoruz. Tiffany tarzdan ahşap sandalyelere ya da bar sandalyelerine kadar geniş bir havuzumuz mevcut. Ayrıca bunlara uygun yuvarlak, kare veya yüksek bar masalarımızdan da dilediğinizi seçebiliriz. Davetli sayınıza göre, oturma düzeninizi planlıyoruz. Yerleşim düzenine uygun olarak, masaya konulan çiçekler, şamdanlar ve modern süslemelerle düğününüze, farklı bir hava katıyoruz.

Nikah töreninize uygun olarak hazırlayacağımız arka planlarda ise, muhteşem fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer, ayakta nikah konsepti düzenleyecekseniz, açık alanda yapmanızı ve gün batımı saatine denk getirmenizi öneririz. Böylece, eşsiz güzellikte bir manzarayla, sevdiğiniz kişiye “evet” deme şansınız olacaktır.

Şebnem Organizasyon düğün fiyat bilgisini öğrenmek ve bize ulaşmak için, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Düğününüzü planlamak ve heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

  • Adres::

    Meclis-i Mebusan Cad. Mebusan Yokuşu No:10 Kopuzlar Han Kat 1 ve 2 Fındıklı

  • Haritadaki Konumu

    Şebnem Organizasyon Yol Haritası

Şebnem Organizasyon Yorumları (1)

Betül & Şenol

Düğün Tarihi: 06.06.2014

Siz hayal edin onlar yapsın. Tek kelimeyle mükemmel ❤️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.