Şah Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Şah Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Şah Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şah Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Şah Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Şah Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en mutlu gününün tam da hayal ettiğiniz gibi bir ortamda gerçekleşmesi için organizasyon firması arıyorsanız size iyi bir teklifimiz var!

Şah Organizasyon olarak uzun yıllardan beri düzenlediğimiz organizasyonlardan elde ettiğimiz tecrübe ile şimdi de sizin davetinizi düzenlemeyi ve hayallerinizi gerçeğe çevirmeyi istiyoruz. Şah Organizasyon İstanbul’da en itibarlı organizasyon firmalarından biri. Bizi bu noktaya getiren ise sorumluluk bilincimiz ile çalışmamız ve güler yüzlü ekip üyelerimiz. Ekibimizin özverili çalışmaları sonucunda hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli tüm etmenleri bir araya getirebiliyoruz.

Davetinizi düzenleme fırsatını bize verirseniz öncelikle sizinle oturarak nasıl bir düğün ya da kına gecesi organizasyonu hayal ettiğini öğreniyoruz. Sizden aldığımız bilgiler ışığında gerekli hazırlıkları yapmaya başlıyoruz. Gecenizin en güzel atmosferde yaşanması için hayallerinize en uygun aksesuarları özenle seçiyoruz. Masaların ve sandalyelerin renginden üzerlerinde kullanılacak örtü ve giydirmelerin desenlerine kadar pek çok konuda en uygun görünüme sahip olanları tercih ediyoruz. İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olmamızın en büyük nedenlerinden biri de özel tasarım nikah masalarımız. Nikah masanızı sevdiğiniz kişi ile olan hikayenizi en güzel yansıtacak şekilde dizayn ediyoruz. Davette en önemli anların yaşanacağı gelin yolu ve dans pisti gibi alanları da tasarlarken ve hazırlarken oldukça şık dekorlar kullanıyoruz. Kırmızı halı üzerinde yürürken etrafınızda taze kır çiçekleri olmasını mı istiyorsunuz yoksa havuz başı bir düğünde daha sade ama şık bir görünüme sahip bir düğün mü hayal ediyorsunuz? Bunların hepsine karar vermek sizin elinizde. Sizin kararlarınızı gerçekleştirmek ise bizim sorumluluğumuzda.

En güzel günlerinizden birinde düzenleyeceğiniz organizasyonunuzu bizimle hayata geçirmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.