Ruks Event Company

E-posta Gönder

 • Ataşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Ruks Event Company Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Ruks Event Company Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Ruks Event Company Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Ruks Event Company Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Tekne/Yat Düğünü


 • Organizasyon Tarzı

  Modern

Ruks Event Company Hakkında

Merhabalar, biz kurum ve kişilere etkinlik planlama ve yönetim hizmeti vermekte olan İstanbul merkezli bir firmayız. İstanbul haricinde, yılın 6 ayı Bodrum’da birçok düğün ve kurumsal etkinlikler organize ediyoruz. Bu süreçte hayallerinizi asla sınırlamıyoruz. Sizin için nerede ve ne zaman hazır olmamız gerekirse, profesyonel ekibimizle orada oluyoruz.

İstanbul düğün organizasyon şirketlerinden farkımız davetinizi sıfırdan planlayarak etkinlik akışı, dekor tasarım ve uygulama hizmetleri de veriyor olmamız. Bunun yanı sıra mevcut etkinliklere yaratıcı aktiviteler üretme ve planlama gibi konularda da çiftlerimize yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda düğününüz için şu aşamalar eşliğinde planlama yapıyoruz: Dinle, anla, fikir geliştir, fark yarat, araştır, karşılaştır, bütçele ve uygula... Gördüğünüz gibi her detayla yakından ilgileniyor, hiçbir işi şansa bırakmıyoruz.

Bu değerli günün bir daha tekrarı olmayacak farkındayız, üstlendiğimiz sorumluluğun da farkındayız. Bu nedenle düğününüzün 360 derece planını oluşturduktan sonra; gelinlikten doğru mekânı bulmaya, düğün fotoğrafçısından video çekimine kadar geniş bir alanda planlama ve yönetim hizmetleri sağlıyoruz.

Düğün mekanı bulma düğün hazırlık sürecinin en önemli aşamasıdır. Düğünle ilgili tüm detaylar doğru düğün mekanını bulmakla başlar. Bu nedenle zevkinize ve bütçenize göre size en iyi mekanı buluyoruz. Daha sonra bir renk seçin, bir çiçek ya da zevkinizi anlatan herhangi bir işaret! Peki şöyle yapsak: Siz bize hayallerinizi anlatsanız biz de onu gerçeğe dönüştürsek...

Şimdiye kadar birçok çiftimiz düğünü ile ilgili tüm detayları bize emanet etti. Sıradaki şanslı çiftimiz siz olup unutulmaz düğün gecenizin tadını sonuna kadar çıkarmak ister misiniz? Cevabınız ‘’Evet!’’ ise sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak İstanbul Anadolu Yakası organizasyon şirketlerinden biri olan Ruks Event Company ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Workinton, Küçükbakkalköy Mahallesi, Kayışdağı Cd. No:1 Kat: 5 , Allianz Tower, 34752 Ataşehir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.