Düğün Organizasyon İstanbul

Ruks Event Company

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Ruks Event Company Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Ruks Event Company Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Ruks Event Company Sıkça Sorulan Sorular

Ruks Event Company şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ruks Event Company şehir dışında hizmet veriyor.

Ruks Event Company ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ruks Event Company ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Ruks Event Company hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Ruks Event Company tekne/yat düğünü, havuz başı düğünü, balo salonu, bahçe/kır düğünü, plaj/sahil düğünü, kulüp/davet alanı mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Ruks Event Company hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Ruks Event Company modern tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Ruks Event Company düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Ruks Event Company düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, bayi toplantısı, açılışlar, parti, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Ruks Event Company hangi hizmetleri vermektedir?

Ruks Event Company fotoğraf ve video, dekor, masa / sandalye temini, lcv hizmeti, işık ve ses ekipmanları, catering, çiçek, servis ve hizmet elemanı, mekan giydirme, süsleme, davetiye hizmetlerini vermektedir.

Ruks Event Company düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Ruks Event Company organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 750 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Ruks Event Company Hakkında

Merhabalar, biz kurum ve kişilere etkinlik planlama ve yönetim hizmeti vermekte olan İstanbul merkezli bir firmayız. İstanbul haricinde, yılın 6 ayı Bodrum’da birçok düğün ve kurumsal etkinlikler organize ediyoruz. Bu süreçte hayallerinizi asla sınırlamıyoruz. Sizin için nerede ve ne zaman hazır olmamız gerekirse, profesyonel ekibimizle orada oluyoruz.

İstanbul düğün organizasyon şirketlerinden farkımız davetinizi sıfırdan planlayarak etkinlik akışı, dekor tasarım ve uygulama hizmetleri de veriyor olmamız. Bunun yanı sıra mevcut etkinliklere yaratıcı aktiviteler üretme ve planlama gibi konularda da çiftlerimize yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda düğününüz için şu aşamalar eşliğinde planlama yapıyoruz: Dinle, anla, fikir geliştir, fark yarat, araştır, karşılaştır, bütçele ve uygula... Gördüğünüz gibi her detayla yakından ilgileniyor, hiçbir işi şansa bırakmıyoruz.

Bu değerli günün bir daha tekrarı olmayacak farkındayız, üstlendiğimiz sorumluluğun da farkındayız. Bu nedenle düğününüzün 360 derece planını oluşturduktan sonra; gelinlikten doğru mekânı bulmaya, düğün fotoğrafçısından video çekimine kadar geniş bir alanda planlama ve yönetim hizmetleri sağlıyoruz.

Düğün mekanı bulma düğün hazırlık sürecinin en önemli aşamasıdır. Düğünle ilgili tüm detaylar doğru düğün mekanını bulmakla başlar. Bu nedenle zevkinize ve bütçenize göre size en iyi mekanı buluyoruz. Daha sonra bir renk seçin, bir çiçek ya da zevkinizi anlatan herhangi bir işaret! Peki şöyle yapsak: Siz bize hayallerinizi anlatsanız biz de onu gerçeğe dönüştürsek...

Şimdiye kadar birçok çiftimiz düğünü ile ilgili tüm detayları bize emanet etti. Sıradaki şanslı çiftimiz siz olup unutulmaz düğün gecenizin tadını sonuna kadar çıkarmak ister misiniz? Cevabınız ‘’Evet!’’ ise sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak İstanbul Anadolu Yakası organizasyon şirketlerinden biri olan Ruks Event Company ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Workinton, Küçükbakkalköy Mahallesi, Kayışdağı Cd. No:1 Kat: 5 , Allianz Tower, 34752 Ataşehir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.