• Min. Fiyat
    1.000-2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Piu Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.000-2.000 TL

Piu Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Piu Events Sıkça Sorulan Sorular

Piu Events şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Piu Events şehir dışında hizmet veriyor.

Piu Events ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Piu Events ile 1 haftadan az önce iletişime geçmelisiniz.

Piu Events organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok stil çalışabiliyoruz."

Piu Events düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Piu Events düğün organizasyonu dışında baby shower, bayi toplantısı, piknik, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, doğum günü, parti organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Piu Events hangi hizmetleri vermektedir?

Piu Events servis ve hizmet elemanı, nikah şekeri, fotoğraf ve video, kapalı çadır, çiçek, pasta, lcv hizmeti, barkovizyon, işık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, süsleme, dj, dekor, havai fişek, catering, masa / sandalye temini, sanatçı hizmetlerini vermektedir.

Piu Events düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Piu Events organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 1.000-2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Piu Events Hakkında

Düğün hazırlıklarına mı başladın? Düğününü planlamak için çok az zamanın mı kaldı ya da organizasyonla ilgilenemeyecek kadar yoğun musun? Her şeyin eksiksiz olmasını mı istiyorsun?

Tüm bunların cevabı eğer “evet” ise doğru adrestesiniz. Düğün organizasyonu öyle detaylı bir süreç ki. Tüm ayrıntıları senin yerine düşünen, hepsiyle ayrı ayrı ilgilenen bir ekip sence de kulağa hoş gelmiyor mu? Sen sadece isteklerini anlat. Uygulanmasını istediğin tarzı söyle. Piu Events organizasyon hizmetleriyle senin için düşünsün ve isteklerini uygulasın.

Biz 15 yıldır düğün organizasyonu yapan bir ekibiz. Yaptığımız tüm organizasyonları siz çiftlerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntısına kadar öğrendikten sonra uyguluyoruz. Kişiye özel tasarımlar bizim en önemli kriterimiz.

Son zamanlarda o kadar çok yeni trendler, tarzlar ortaya çıktı ki inanın yenilikleri öğrenip uygulamak bizim için büyük bir keyif. Yeter ki her şey sıradanlıktan çıksın. Siz de belki son zamanın en trend olan tarzlarından bohem bir düğün organizasyonu istiyor olabilirsiniz. Bir düşünün. Düş kapanları, makromeler, metalik aksesuarlar, minderler hatta teraryumlarla süslenmiş bir mekân. Gözünüzde bir şeyler canlanmaya başladıysa devam edelim. Nostalji aşığıysanız vintage bir düğün konsepti sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Tüller, danteller, vintage eşyalar ve tabii ki vintage bir gelinlik. Herkes tarafından yapılan konseptleri istemiyorsan kendi konseptini de oluşturabilirsin. Aslında bizim en keyif aldığımız nokta da burası. Daha önce yaptığımız Uzakdoğu ve Türk düğününü birleştirdiğimiz konsept, kişiye özel konseptlerimizden sadece bir tanesi. Bizim için sizin isteklerinizi uygulayamayacağımız hiçbir konsept yok. Sizden dinlediklerimizi adeta bir resim gibi çiziyoruz. E organizasyon da bir sanattır.

Organizasyonun olmazsa olmazlarından çiçekler bir diğer önemli konu bizim için. Çiçekler canlıysa mekân da canlıdır ve o mekânda çiçek kokusu varsa işte düğün asıl o zaman düğündür.

Siz de kara kara organizasyonunuzu düşünüp “bu işin altından nasıl kalkacağım” diyorsanız işi profesyonel ellere bırakın. Gelin sizi dinleyelim, ne istediğinizi, nasıl hayal ettiğinizi anlatın, birlikte planlayalım.

İletişim

  • Adres::

    Kadıköy/İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    Piu Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.