Piu Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Piu Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  500-750 TL

Piu Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Piu Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Piu Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok stil çalışabiliyoruz.

Piu Events Hakkında

Düğün hazırlıklarına mı başladın? Düğününü planlamak için çok az zamanın mı kaldı ya da organizasyonla ilgilenemeyecek kadar yoğun musun? Her şeyin eksiksiz olmasını mı istiyorsun?

Tüm bunların cevabı eğer “evet” ise doğru adrestesiniz. Düğün organizasyonu öyle detaylı bir süreç ki. Tüm ayrıntıları senin yerine düşünen, hepsiyle ayrı ayrı ilgilenen bir ekip sence de kulağa hoş gelmiyor mu? Sen sadece isteklerini anlat. Uygulanmasını istediğin tarzı söyle. Piu Events organizasyon hizmetleriyle senin için düşünsün ve isteklerini uygulasın.

Biz 15 yıldır düğün organizasyonu yapan bir ekibiz. Yaptığımız tüm organizasyonları siz çiftlerimizin istekleri doğrultusunda en ince ayrıntısına kadar öğrendikten sonra uyguluyoruz. Kişiye özel tasarımlar bizim en önemli kriterimiz.

Son zamanlarda o kadar çok yeni trendler, tarzlar ortaya çıktı ki inanın yenilikleri öğrenip uygulamak bizim için büyük bir keyif. Yeter ki her şey sıradanlıktan çıksın. Siz de belki son zamanın en trend olan tarzlarından bohem bir düğün organizasyonu istiyor olabilirsiniz. Bir düşünün. Düş kapanları, makromeler, metalik aksesuarlar, minderler hatta teraryumlarla süslenmiş bir mekân. Gözünüzde bir şeyler canlanmaya başladıysa devam edelim. Nostalji aşığıysanız vintage bir düğün konsepti sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Tüller, danteller, vintage eşyalar ve tabii ki vintage bir gelinlik. Herkes tarafından yapılan konseptleri istemiyorsan kendi konseptini de oluşturabilirsin. Aslında bizim en keyif aldığımız nokta da burası. Daha önce yaptığımız Uzakdoğu ve Türk düğününü birleştirdiğimiz konsept, kişiye özel konseptlerimizden sadece bir tanesi. Bizim için sizin isteklerinizi uygulayamayacağımız hiçbir konsept yok. Sizden dinlediklerimizi adeta bir resim gibi çiziyoruz. E organizasyon da bir sanattır.

Organizasyonun olmazsa olmazlarından çiçekler bir diğer önemli konu bizim için. Çiçekler canlıysa mekân da canlıdır ve o mekânda çiçek kokusu varsa işte düğün asıl o zaman düğündür.

Siz de kara kara organizasyonunuzu düşünüp “bu işin altından nasıl kalkacağım” diyorsanız işi profesyonel ellere bırakın. Gelin sizi dinleyelim, ne istediğinizi, nasıl hayal ettiğinizi anlatın, birlikte planlayalım.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.