Pink Event İstanbul

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

50-75 TL

Min. Fiyat

Çekmeköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 50-75 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Piknik
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Rustik

Önerilen Firmalar

Rose Events İstanbul
105 4 8

Kadıköy

Rose Events İstanbul

75-100 TL
Erna Organizasyon
75 6 6

Maltepe

Erna Organizasyon

40-50 TL
Sanatlab Organizasyon
13 2

Çekmeköy

Sanatlab Organizasyon

75-100 TL

Hakkında

Düğün organizasyonu dediğimiz şey o kadar çok ayrıntıdan, ince işlerden oluşuyor ki organizasyon firmanızı seçerken en önemli nokta detaycı bir ekip olması. En küçük ayrıntıları bile atlamadan ilgilenen bir ekibe kim hayır diyebilir ki?

2013 yılından bu yana hizmet veren ekibimizin temel amacı hayal ettiğiniz organizasyon tarzını en ince ayrıntısına kadar dinleyerek tam olarak aklınızdaki organizasyonu gerçekleştirmek. En önemlisi sizin ne hayal ettiğiniz.

Aslında düğün deyince akla ilk iş düğününüzü yapacağınız mekân bulmakmış gibi geliyor. Ancak siz organizasyon tarzınızı belirlediniz mi? Eğer cevabınız “evet” ise önemli bir noktaya değinmek istiyorum. Seçtiğiniz temaya uygun düğün mekânı da önemli bir detay. Eğer düğününüz kış mevsimindeyse ve kış temalı bir düğün yapmak istiyorsan kış bahçelerini, tarihi köşkleri tercih edebilirsiniz. Rustik ya da bohem temalı bir düğün istiyorsanız yeşilliklerle dolu bir bahçe ya da kır alanlarını tercih edebilirsiniz. Seçtiğin mekân temana uygun olmalı ki mekân giydirmeden süslemeye, davetiyelere kadar her şey bir bütün içinde olsun.

Biz Pink Event ekibi olarak daha çok son zamanlarda trend olan rustik temaları tercih ediyoruz. Hasır kumaşlar, ham odunlardan oluşan suplalar, kuru ağaç dallarından oluşan bir düğün hayali kuruyorsanız hayalini gerçekleştirecek olan ekiple karşılaştınız bile. Rustik konseptli düğün organizasyonu örnekleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ancak bu başka temalarla çalışmadığımız anlamına gelmiyor tabii. Biraz önce de söylediğim gibi sizin hayaliniz önemli olan. Deneyimli bir ekip için rustik, bohem, vintage fark etmez.

Biz ekip olarak herkese yapılan şeyleri tekrar etmek yerine kişiye özel çalışmayı tercih ediyoruz ve sürekli aynı şeyleri uygulamaktansa herkesin tarzına göre bir organizasyon planlamak daha heyecan verici geliyor. Yaptığımız işin içimize sinmesi çok önemli. Sanki kendi düğünümüzün organizasyonunu yapıyormuşuz hassasiyetiyle ele alıyoruz her şeyi ve kendi beğenmediğimiz bir şeyi bu da böyle oluversin düşüncesiyle yapmıyoruz.

İnanın düğün gününüzde kendinizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz ve günün tadını çıkarmanızı sağlayacak güvenilir bir ekibe ihtiyacınız olacak. Bu yüzden sizin için buradayız ve sabırsızlıkla bir sonraki çiftimizi bekliyoruz.

İletişim

İpek Sindel Işık

  • Adres: Acıbadem mah. sok Ihlamur apt. 11B Kadıköy

Pink Event İstanbul Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!