Pınar'la İlk Adım Organizasyon

E-posta Gönder

  • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Pınar'la İlk Adım Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
300-400 TL

Pınar'la İlk Adım Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Pınar'la İlk Adım Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Pınar'la İlk Adım Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Pınar'la İlk Adım Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 300-400 TL aralığından başlamaktadır.


Pınar'la İlk Adım Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Pınar'la İlk Adım Organizasyon süsleme, işık ve ses ekipmanları, barkovizyon, dj, lcv hizmeti, nikah şekeri, kına gecesi, mekan giydirme, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, kapalı çadır, dekor, havai fişek, masa / sandalye temini, çiçek, fotoğraf ve video, pasta, davetiye, balayı, catering, araç kiralama hizmetlerini vermektedir.


Pınar'la İlk Adım Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Pınar'la İlk Adım Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, parti, bayi toplantısı, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, davet ve resepsiyon, piknik, mezuniyet törenleri, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.


Pınar'la İlk Adım Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Pınar'la İlk Adım Organizasyon rustik, vintage/retro, klasik, romantik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.


Pınar'la İlk Adım Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Pınar'la İlk Adım Organizasyon restoran, bahçe/kır düğünü, balo salonu, kulüp/davet alanı mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.


Pınar'la İlk Adım Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Kişiye özel çalışıyoruz."


Pınar'la İlk Adım Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Pınar'la İlk Adım Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


Pınar'la İlk Adım Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Pınar'la İlk Adım Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Pınar'la İlk Adım Organizasyon Hakkında

Aktif olarak 4 yıldır organizasyon işiyle ilgileniyoruz. Düğün, kına gibi özel günlerinizin organizasyonları için mutlulukla hizmet veriyoruz. Ortaya çıkabilecek olumsuz durumlar için bile alternatif planlar yapıyoruz. Ekibimizle birlikte son derece profesyonel ve kaliteli çalışıyoruz. Amacımız, organizasyon sonunda sizi memnun edebilmek.

20 senedir muhasebecilik yaptığım için kişilerin bütçesinin ne kadar değerli olduğunu iyi biliyorum. “Bütçeyle ne yapılabilir?” diye düşünerek planımızı ona göre şekillendiriyoruz. Zaten organizasyon yaptırmak isterseniz geldiğinizde size soracağımız ilk sorular şunlar: “Tarih Nedir?”, “Bütçe Nedir?”. Bu iki soru organizasyonun sürecinin nasıl şekilleneceğini bize gösteriyor. Böylece karar verilen tarihte bütçe dostu bir organizasyonunuz oluyor. Organizasyon sürecimizde dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan bir diğeri de kişiye özel olması. Sadece sizi değil ailelerinizi de dikkate alıyoruz. Çünkü her iki tarafın aileleri farklı şehir ve yörelerden geliyor olabilirler. Bu yüzden hem sizin hem onların mutlu olmaları için özel bir konsept yaratıyoruz. Var olan konseptlerimizden de istediğiniz şekilde ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Sınırları esnek olan bir organizasyon şirketiyiz.

“Bu sene doğum günüm kötü geçti. Seneye daha güzelini yaparım” diye düşünebilirsiniz. Ama bu durum düğün için geçerli değil. Kötü geçirilen bir düğün ya da kına gecesi hep kötü hatırlanır ve tekrarı olmaz. Bu yüzden mutlu olabilmeniz için, organizasyonun kalitesi için elimizden geleni yapıyoruz. Hatta bazen daha fazlasını. Nasıl mı? Sadece süslememizi yaptık, işimiz gitti, gidiyoruz demiyoruz. Organizasyon ile A’dan Z’ye ilgileniyoruz. Diyelim ayrı bir Catering ya da Pastacı ile çalıştınız ve bir aksilik çıktı. Planlamalar tutmadı. Hiç önemli değil. Çünkü bu aksiliklerde hemen kısa sürede çözümler yaratıp biz ilgileniyoruz. Dediğimiz gibi, özel günlerin bir daha tekrarı olmuyor.

Pınar’la İlk Adım Organizasyon Bakırköy olarak anlaşmalı mekanlarımız var. Peki bunun avantajı nedir? Şöyle ki bir çift olarak bir mekana gidip fiyat almanızla bizim o mekândan fiyat almamız çok farklı oluyor. Aynı zamanda bunu hizmet içinde söyleyebiliriz. Biz fiyat aldığımız takdirde hem size daha avantajlı oluyor hem de bütçenizde mekâna ayırdığınız paradan arda kalan kısmı da organizasyonun diğer süreçleri için değerlendirebiliyorsunuz. Ayrıca dönem dönem yaptığımız kampanyalarla da bunu bir fiyat avantajına dönüştürebilirsiniz.

Kına, düğün, nişan ve sünnet organizasyonlarında ilk adımlarınızı birlikte atmaya talibiz. Siz de bizimle aynı düşünüyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece tekrarı olmayan özel günleriniz için güvenilir bir organizasyon geçirmiş olursunuz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.