Düğün Organizasyon İstanbul

Peri Masalı Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Peri Masalı Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Peri Masalı Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Peri Masalı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Peri Masalı Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Peri Masalı Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Peri Masalı Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Peri Masalı Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Peri Masalı Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Peri Masalı Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, parti, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Peri Masalı Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Peri Masalı Organizasyon çiçek, nikah şekeri, işık ve ses ekipmanları, fotoğraf ve video, masa / sandalye temini, dekor hizmetlerini vermektedir.

Peri Masalı Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Peri Masalı Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Peri Masalı Organizasyon Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğününüzün bir peri masalı gibi gerçekleşmesi için seçebileceğiniz en uygun organizasyon firması Peri Masalı Organizasyon!

Uzun yıllardan beri düzenlediğimiz organizasyonlarda mutlu çiftlerin hayal ettikleri ortamları hayata geçirerek mutluluklarına ortak olduk. Şimdi sizin masalınıza ortak olarak mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz! Peri Masalı Organizasyon Çatalca olarak bizim içi en önemli olan şey isteklerinizi yerine getirebilmek. Bu amaç için özveriyle çalışan güler yüzlü personelimiz sayesinde bu işin altından başarıyla kalkabiliyoruz. Düğün, kına gecesi, doğum günü partisi ve nişan gibi organizasyonlar düzenleme konusunda oldukça tecrübeliyiz.

Söylediğimiz gibi bizim için en önemli olan nokta sizin istediğiniz atmosferi hayata geçirebilmek. Bu yüzden de ilk andan itibaren dikkatle istek ve düşüncelerinizi dinliyoruz ve bu sayede en ufak detaylara kadar nasıl bir çalışma gerçekleştirmemiz gerektiğini planlıyoruz. Düğün gününüzde oluşturmak istediğiniz atmosfere uygun süslemeler sizi hazır bekliyor olacak! Ayrıca nikah masanızı ve gelin yolunu en şık şekilde dizayn ediyoruz. Böylece gecenin en önemli anlarının yaşanacağı alanlarda hoş bir görüntü oluşmuş oluyor. Yine düğününüzde oturma düzenini de davetinize katılacak konuk sayınıza göre ayarlıyoruz. Ailesi ile beraber mutluluğunuzu paylaşmaya gelen misafirleriniz için özel aile masaları kurma imkânına sahibiz. Peri Masalı kına organizasyonu düzenleme konusunda da kendine oldukça güvenen bir firma. Kına gecenizde kına tahtı ve cibinliğinizde bindallı ve kaftanlara kadar pek çok aksesuar hazır bir şekilde eğlenmeniz için sizi bekliyor!

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde düzenleyeceğiniz davetinizi Peri Masalı Organizasyon ile hayata geçirmek isterseniz bize ulaşmanız için sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurmanız yeterli. Formu doldurduktan sonra ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Mutluluğunuzu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz...

İletişim

  • Adres::

    Çatalca / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Peri Masalı Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.