Peony Flower Design

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Peony Flower Design Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  100 TL ve üzeri

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Peony Flower Design Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Peony Flower Design Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  modern

Peony Flower Design Hakkında

Rüya gibi bir düğün töreni için tüm hazırlıklarınızın eksiksiz şekilde yapıldığı, sizin sadece konuklarınızda gelen tebrikleri kabul edeceğiniz bir organizasyon hayal ediyorsanız Peony Flower Design ile bu isteğinize kavuşacağınızı bilmelisiniz.

Doğanın en güzel armağanlarından biri olan çiçeklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı süslemelerimizle rakiplerimiz arasında fark yaratan bir hizmet sunuyoruz. İstanbul gelin çiçekçileri arasında ismini duyurmayı başardığımız markamızla şimdi de organizasyon alanında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Edindiğimiz tecrübeler ve her daim müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarımızla beklentilerinizin ötesinde bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda daha önce yaptığımız mekan düzenlemeleri ve konseptler konusunda size bilgi veriyoruz. Tüm bunları yaparken önceliğimiz daima sizin istek ve beklentileriniz oluyor. Kullanılacak renklerden aksesuarlara kadar tüm detayları size danışarak seçiyoruz. Eğer isterseniz gelin el çiçeği ve damat yaka çiçeği modelinize uygun bir mekan süslemesi de yaparak konsept bütünlüğünüzü ön plana çıkarabiliriz.

Üstelik sadece düğünler için hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda nişan, nikah, doğum günü kutlaması, parti, özel gün ve etkinlikler için de başarıyla hizmet veriyoruz. Kullanılacak yemek takımlarından, masa üstlerinde bulunan menü kartlarına, sandalye ve masa süslemelerine kadar her detayla en ince ayrıntısına kadar ilgilenerek kusursuz bir görüntü oluşturuyoruz. Sade ya da görkemli tüm içerikleri sizin için hazırlıyoruz.

Siz de İstanbul düğün organizasyon şirketleri arasında kaliteli hizmetiyle fark yaratan ve beklentilerin ötesinde bir hizmet sunacağımız firmamızın ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, mail adresi ve telefon numarası aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Göksu Mah. Göksu Cad. N:34 Beykoz/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Peony Flower Design Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.