Patronella Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Patronella Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  30-40 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Patronella Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme

Patronella Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Nişan, Parti

Patronella Organizasyon Hakkında

2016 yılında “Her gelin kendini özel hissetmeli”, mottosuyla Patronella Organizasyon’u kurduk! Yüksek standartlardaki kalite anlayışımız, geniş hizmet yelpazemiz, zevk sahibi konseptlerle kişiye özel düğün organizasyonlarımızla kısa zamanda tanınan bir marka haline geldik. Şehrin hemen her yerinde pek çok çift için düğün organizasyonları tasarladık ve gün geçtikçe yenilenerek sektörde fark yaratamaya odaklandık. Bu sayede sizi mutlu edecek hizmetleri tek bir çatı altında topladık. Şimdi ise, heyecanla sizi bekliyor ve gecenizi benzersiz kılacak konsept için çalışmalara başlıyoruz.

Bilmelisiniz ki ilk önceliğimiz hayallerinizi gerçekleştirmek! Bu yüzden randevu sistemi ile çalışarak ön görüşme düzenliyoruz. Ön görüşmede konsept planı yapıyor, profesyonel çözüm ortaklarımız sayesinde catering, müzik ve fotoğraf sanatçıları ile anlaşmalarınızı sağlıyoruz. Kaliteli eğlence ve ziyafeti organize etmekle yetinmiyor, konsept hazırlıkları için mekan özelinde alternatifler sunuyoruz. Modayı ve düğün organizasyon sektörünü yakından takip ederek kokteyl, açık büfe ve banket tarzı organizasyon konseptleri için renk renk masa-sandalye süslemeleri tasarlıyoruz. Bu sayede isteklerinize uyan demo masayı stilize ederek düğün öncesi mekan süslemeleri için her detaya karar vermiş oluyoruz.

Silivri düğün organizasyon şirketleri arasında stilize ettiği konseptlerin şıklığı ile isminden söz ettiren Patronella ailesi olarak nikah tak ve masasıyla süslemelere başlıyoruz. Mekanın en güzel köşesini sizin için aksesuarlar, çiçek aranjmanları ve balonlarla süslüyoruz. Konuklarınız için masa ve sandalye süslemeleri de yapıyoruz. Gelin yolu, sahne ve dans pistinde de dekorlarla şıklığı tamamlıyoruz. Masallardaki gibi bir gece için İstanbul’un en güzel mekanlarını stilize ediyoruz. Kır düğünü ve kilise nikahı törenleri için de süsleme alternatifleriyle karşınıza çıkıyoruz.

Hayatınızın en güzel anlarını ve hayalini kurduğunuz masalı benzersiz kılmak için çalışan ekibimizle harika bir gece sizi bekliyor! Hayal ettikleriniz gerçek olmak üzere, şimdi Patronella Organizasyon Silivri iletişim formunu doldurarak randevu almaya ne dersiniz?

İletişim

 • Adres:

  Alibey Mahallesi Hastane Caddesi No: 10 Silivri/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.