Pan Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Pan Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  20-30 TL

Pan Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Pan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Servis ve hizmet elemanı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Pan Organizasyon Hakkında

Pan Medya Reklam İletişim Organizasyon Eğlence Dünyası ve kurumsal Firma Çözüm Ortaklığı için hizmet vermeye 2010 yılında başlamıştır.

Festival & Eğlence Dünyası'nda başlayan bu serüven, Festival & Reklam firması olma hedefi ile hareket edilerek, gerekli alt yapıları sağlamış ve yatırımları yapılarak geliştirilmiştir.

Firmamız tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirdiği Görsel & Teknik alt yapı faaliyet alanlarına sahip deneyimli, dinamik ve her gün yeni bir proje üreten ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Şirketimiz, hayatın her alanında kaliteyi arayan müşterilerimize aradıkları kaliteli hizmeti sunmak için PAN ORGANİZASYON & AJANS olarak faaliyet gösteren ve zamanla yarışarak vizyonunu geliştiren bir şirkettir.

Amacımız; istenilen aktiviteyi, en yüksek standartlarda ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak en iyi hizmeti sunmaktır.

Çalışma Alanlarımızdan Bazıları:
Ses, Işık, Sahne, Led Ekran, Hd Kamera sistemi(reji), Konferans Sistemleri, Kiralama.

Teknik Ekipmanlarımız şirketimize ait olup dışarıya bağlı değildir buda size bütçe anlamında sizi çok rahatlatacaktır.

Düğün, davet, açılış, festival, fuar etkinlikleriniz de ise hem teknik donanım hem de organizasyonunuza dair ne yapmak isterseniz Pan Organizasyon Firmamızdan temin edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz kısmın da firmamız ve sizin adınıza yapabildiğimiz birkaç meslek faaliyetleri de vardır. Lütfen bir göz atınız. Teşekkürler göstermiş olduğunuz ilgiye.


Misyonumuz hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın haklarını gözeterek karşılıklı huzura ve güvene dayalı çalışma ortamları yaratmaktır.

Vizyonumuz sosyal sorumluluk projeleri üretmek, var olan projelere karşı duyarlı ve teşvikte öncü olmak, insanlığa faydalı olmaya çalışmak, başarısının yıllık cirolar yerine faydasının dokunduğu insan sayısı ile ölçüldüğü bir kuruluş olmaktır.

İletişim

 • Adres:

  Çamlı bahçe Mah, Tayyar Rahmiye Sok, No: 8 / 1 Kavacık / BEYKOZ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Pan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.