Organizasyon Merkezi

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Paket Fiyatı

Barkovizyon

Verilen Hizmetler

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Balayı, Araç kiralama, Catering, Çiçek, Fotoğraf ve video, Süsleme, Pasta, Nikah şekeri, LCV hizmeti, Havai fişek, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Mekan giydirme, Kapalı çadır, DJ, Kına gecesi
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Stil olarak birçok alternatifimiz mevcut.

Önerilen Firmalar

Weddingland
29 3 11

Şişli

Weddingland

Kişisel organizasyonlar konusunda yaratıcı ve deneyimli ekibimizle birlikte...

İmge Organizasyon
43 10

Sarıyer

İmge Organizasyon

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün gününüzde profesyonel bir...

Succe Life Organizasyon
49 11

Sarıyer

Succe Life Organizasyon

İstanbul’da düzenleyeceğiniz düğünün en görkemli şekilde organize edilmesin...

Hakkında

1994 yılından beri Organizasyon Merkezi olarak en güzel günlerinize ortak olmak en az sizin kadar heyecanlandırıyor bizi. Hizmetlerimizin genelinden bahsetmek istiyoruz öncelikle. Düğün organizasyonundan başlayıp doğum günü, parti, sünnet, mezuniyet, evlenme teklifi, yıldönümü, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, şirket piknikleri ve aklınıza gelebilecek daha birçok organizasyon çeşidimiz mevcut.

Tabii ki hayatta bazı günleri sadece bir kez yaşama fırsatımız oluyor. Durum böyle olunca da biz o fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek ve güzelleştirebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün gününüzde hayal ile gerçek arasındaki mesafeleri kaldırıyoruz. Böylelikle sizi hayal ile gerçeğin görkemli buluşmasına şahit ediyoruz. Amacımız öncelikle sizin ve daha sonrasında davetlilerinizin unutamayacağı bir atmosfer yaratmaktır. Bu atmosferi yaratabilmek içinse tek yapmanız gereken şey sadece hayallerinizi bize iletmek. Ardından hayalinizi gerçekleştirmek ise bize kalıyor.

Peki biz hayallerinizi gerçekleştirirken neler yapıyoruz?

Düğün gününde mekân temininden başlayabiliyoruz dilerseniz. Bir türlü karar veremediğiniz düğün yerinize birlikte karar verebiliyoruz. Böylelikle deneyimlerimizle sizi doğru ve isteğiniz doğrultusundaki yerlere ulaştırmış oluyoruz. Ardından masa ve sandalye süslemelerini canlandırıyorsunuz gözünüzde. O mekâna en çok hangi renkler gider ya hayalinizdeki renkler neler? Bu gibi soruların cevaplarını birlikte buluyoruz ve uyguluyoruz. Misafirlerimizi de oturttuğumuza göre gelelim size… Nikah masasında dilediğiniz dekor hizmetini sunabiliyoruz size. Ardından unutmak istemediğiniz o geceden geriye anı defteri bırakıyoruz size. Böylelikle konuklarınız hissettiklerini size yazıyla iletiyorlar ve o yazıları okudukça tebessüm ediyorsunuz. Bu arada yürüyüş yolunu unuttuk sanmayın sakın. Geceye ilk adımınızda bütün dikkatler sizde olacağından sizin için harika yollar hazırlıyoruz. Böylelikle hem siz hem de yürüdüğünüz yol konukların gözünü kamaştırıyor. Ayrıca “Hangi davetlilerim geldi? Kimler eksik ya da gelmeyen kaldı mı?” gibi sorularınızı da LCV hizmetimizle aklınızdan tamamen siliyoruz. Böylelikle siz sadece mutluluğunuza odaklanıyorsunuz. Dilerseniz de sanatçı hizmetimizle kendi alanında profesyonelleşmiş kişilerle dans dolu gece yaşayabiliyorsunuz.

Siz de kendi düğününüzde hiçbir şeyi dert etmeden, sadece kendinize odaklanabileceğiniz ve her şeyin tam da hayalinizdeki gibi olmasını istiyorsanız; teklif formundan kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sinan Boğaz

  • Adres: Şişli- Ergenekon CAd. No:18 Kat:4 d12

Organizasyon Merkezi Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.