Düğün Organizasyon İstanbul

Organizasyon Merkezi

  • Min. Fiyat
    600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Organizasyon Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Organizasyon Merkezi Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Organizasyon Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Organizasyon Merkezi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Organizasyon Merkezi şehir dışında hizmet veriyor.

Organizasyon Merkezi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Organizasyon Merkezi ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Organizasyon Merkezi organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Stil olarak birçok alternatifimiz mevcut."

Organizasyon Merkezi hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Organizasyon Merkezi bahçe/kır düğünü, plaj/sahil düğünü, restoran, kulüp/davet alanı, düğün salonu, balo salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Organizasyon Merkezi hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Organizasyon Merkezi klasik, romantik, görkemli, modern, sade tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Organizasyon Merkezi düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Organizasyon Merkezi düğün organizasyonu dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, baby shower, nişan, piknik, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, parti organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Organizasyon Merkezi hangi hizmetleri vermektedir?

Organizasyon Merkezi kına gecesi, sanatçı, işık ve ses ekipmanları, fotoğraf ve video, pasta, davetiye, kapalı çadır, dj, masa / sandalye temini, araç kiralama, barkovizyon, catering, havai fişek, çiçek, servis ve hizmet elemanı, dekor, balayı, mekan giydirme, süsleme, nikah şekeri, lcv hizmeti hizmetlerini vermektedir.

Organizasyon Merkezi düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Organizasyon Merkezi organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Organizasyon Merkezi Hakkında

1994 yılından beri Organizasyon Merkezi olarak en güzel günlerinize ortak olmak en az sizin kadar heyecanlandırıyor bizi. Hizmetlerimizin genelinden bahsetmek istiyoruz öncelikle. Düğün organizasyonundan başlayıp doğum günü, parti, sünnet, mezuniyet, evlenme teklifi, yıldönümü, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, şirket piknikleri ve aklınıza gelebilecek daha birçok organizasyon çeşidimiz mevcut.

Tabii ki hayatta bazı günleri sadece bir kez yaşama fırsatımız oluyor. Durum böyle olunca da biz o fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek ve güzelleştirebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün gününüzde hayal ile gerçek arasındaki mesafeleri kaldırıyoruz. Böylelikle sizi hayal ile gerçeğin görkemli buluşmasına şahit ediyoruz. Amacımız öncelikle sizin ve daha sonrasında davetlilerinizin unutamayacağı bir atmosfer yaratmaktır. Bu atmosferi yaratabilmek içinse tek yapmanız gereken şey sadece hayallerinizi bize iletmek. Ardından hayalinizi gerçekleştirmek ise bize kalıyor.

Peki biz hayallerinizi gerçekleştirirken neler yapıyoruz?

Düğün gününde mekân temininden başlayabiliyoruz dilerseniz. Bir türlü karar veremediğiniz düğün yerinize birlikte karar verebiliyoruz. Böylelikle deneyimlerimizle sizi doğru ve isteğiniz doğrultusundaki yerlere ulaştırmış oluyoruz. Ardından masa ve sandalye süslemelerini canlandırıyorsunuz gözünüzde. O mekâna en çok hangi renkler gider ya hayalinizdeki renkler neler? Bu gibi soruların cevaplarını birlikte buluyoruz ve uyguluyoruz. Misafirlerimizi de oturttuğumuza göre gelelim size… Nikah masasında dilediğiniz dekor hizmetini sunabiliyoruz size. Ardından unutmak istemediğiniz o geceden geriye anı defteri bırakıyoruz size. Böylelikle konuklarınız hissettiklerini size yazıyla iletiyorlar ve o yazıları okudukça tebessüm ediyorsunuz. Bu arada yürüyüş yolunu unuttuk sanmayın sakın. Geceye ilk adımınızda bütün dikkatler sizde olacağından sizin için harika yollar hazırlıyoruz. Böylelikle hem siz hem de yürüdüğünüz yol konukların gözünü kamaştırıyor. Ayrıca “Hangi davetlilerim geldi? Kimler eksik ya da gelmeyen kaldı mı?” gibi sorularınızı da LCV hizmetimizle aklınızdan tamamen siliyoruz. Böylelikle siz sadece mutluluğunuza odaklanıyorsunuz. Dilerseniz de sanatçı hizmetimizle kendi alanında profesyonelleşmiş kişilerle dans dolu gece yaşayabiliyorsunuz.

Siz de kendi düğününüzde hiçbir şeyi dert etmeden, sadece kendinize odaklanabileceğiniz ve her şeyin tam da hayalinizdeki gibi olmasını istiyorsanız; teklif formundan kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Şişli- Ergenekon CAd. No:18 Kat:4 d12

  • Haritadaki Konumu

    Organizasyon Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.