Organizasyon Merkezi

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Balayı, Araç kiralama, Catering, Çiçek, Fotoğraf ve video, Süsleme, Pasta, Nikah şekeri, LCV hizmeti, Havai fişek, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Mekan giydirme, Kapalı çadır, DJ, Kına gecesi
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Stil olarak birçok alternatifimiz mevcut.

Önerilen Firmalar

Doruklardatat Event & Catering
25 9

Beylikdüzü

Doruklardatat Event & Catering

30-40 TL
Succe Life Organizasyon
49 13

Sarıyer

Succe Life Organizasyon

30-40 TL
By Barış Organizasyon
25 10

Esenler

By Barış Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

1994 yılından beri Organizasyon Merkezi olarak en güzel günlerinize ortak olmak en az sizin kadar heyecanlandırıyor bizi. Hizmetlerimizin genelinden bahsetmek istiyoruz öncelikle. Düğün organizasyonundan başlayıp doğum günü, parti, sünnet, mezuniyet, evlenme teklifi, yıldönümü, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, şirket piknikleri ve aklınıza gelebilecek daha birçok organizasyon çeşidimiz mevcut.

Tabii ki hayatta bazı günleri sadece bir kez yaşama fırsatımız oluyor. Durum böyle olunca da biz o fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek ve güzelleştirebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün gününüzde hayal ile gerçek arasındaki mesafeleri kaldırıyoruz. Böylelikle sizi hayal ile gerçeğin görkemli buluşmasına şahit ediyoruz. Amacımız öncelikle sizin ve daha sonrasında davetlilerinizin unutamayacağı bir atmosfer yaratmaktır. Bu atmosferi yaratabilmek içinse tek yapmanız gereken şey sadece hayallerinizi bize iletmek. Ardından hayalinizi gerçekleştirmek ise bize kalıyor.

Peki biz hayallerinizi gerçekleştirirken neler yapıyoruz?

Düğün gününde mekân temininden başlayabiliyoruz dilerseniz. Bir türlü karar veremediğiniz düğün yerinize birlikte karar verebiliyoruz. Böylelikle deneyimlerimizle sizi doğru ve isteğiniz doğrultusundaki yerlere ulaştırmış oluyoruz. Ardından masa ve sandalye süslemelerini canlandırıyorsunuz gözünüzde. O mekâna en çok hangi renkler gider ya hayalinizdeki renkler neler? Bu gibi soruların cevaplarını birlikte buluyoruz ve uyguluyoruz. Misafirlerimizi de oturttuğumuza göre gelelim size… Nikah masasında dilediğiniz dekor hizmetini sunabiliyoruz size. Ardından unutmak istemediğiniz o geceden geriye anı defteri bırakıyoruz size. Böylelikle konuklarınız hissettiklerini size yazıyla iletiyorlar ve o yazıları okudukça tebessüm ediyorsunuz. Bu arada yürüyüş yolunu unuttuk sanmayın sakın. Geceye ilk adımınızda bütün dikkatler sizde olacağından sizin için harika yollar hazırlıyoruz. Böylelikle hem siz hem de yürüdüğünüz yol konukların gözünü kamaştırıyor. Ayrıca “Hangi davetlilerim geldi? Kimler eksik ya da gelmeyen kaldı mı?” gibi sorularınızı da LCV hizmetimizle aklınızdan tamamen siliyoruz. Böylelikle siz sadece mutluluğunuza odaklanıyorsunuz. Dilerseniz de sanatçı hizmetimizle kendi alanında profesyonelleşmiş kişilerle dans dolu gece yaşayabiliyorsunuz.

Siz de kendi düğününüzde hiçbir şeyi dert etmeden, sadece kendinize odaklanabileceğiniz ve her şeyin tam da hayalinizdeki gibi olmasını istiyorsanız; teklif formundan kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sinan Boğaz

  • Adres: Şişli- Ergenekon CAd. No:18 Kat:4 d12

Organizasyon Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.