Oranj Organizasyon

Oranj Organizasyon


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
Z&T Zehra & Tolga Düğün Tarihi: 07/11/2015

Sevgili Vildan, hayallerimizin ötesinde bir düğünümüz oldu, muhteşem göz zevkin ve ilgin alakan sayesinde. Çok teşekkür ediyoruz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Oranj Organizasyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

Kumsal, Dolunay, Şampanya, Müzik ve Bozcaada'da Bir Evlenme Teklifi: Esin ve Can! Kumsal, Dolunay, Şampanya, Müzik ve Bozcaada'da Bir Evlenme Teklifi: Esin ve Can! Begüm ve Emre'nin Hikayesi Begüm ve Emre'nin Hikayesi

FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler , Nikah şekeri, , , Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, , , Davetiye, , Fotoğraf ve video, , , Catering, , , , , Araç kiralama, Çiçek, Dekor, LCV hizmeti, Kına gecesi, Süsleme, Masa / sandalye temini
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Firmanın kurucusu Vildan Özgür; profesyonel çalışma hayatına okul olarak nitelendirdiği Divan Oteli'nde başlayarak Kuruçeşme Divan'da devam etmiştir.

11 senelik tecrübenin arkasından edindiği birikimlerle 2005 yılında Oranj Organizasyon'u kurmuştur ve severek yaptığı organizasyonların hatasız gerçekleşmesi için titizlikle çalışmaktadır.

Oranj Organizasyon öncelikle düğün organizasyonları olmak üzere kurumsal işlerde de kendini kanıtlamıştır.
Organizasyonun ekip işi olduğuna inandığı için ekibini, işini severek yapan, genç ve çalışma isteği olan kişilerden oluşturmuştur.

Hedefi her çift için düğünlerini unutulmaz kılmaktır.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Vildan Ozgur Adres Bağdat cad. No:211 Ömür Apt. B Blok K: 2 D: 18
Kadıköy,

YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
Z&T Zehra & Tolga Düğün Tarihi: 07/11/2015

Sevgili Vildan, hayallerimizin ötesinde bir düğünümüz oldu, muhteşem göz zevkin ve ilgin alakan sayesinde. Çok teşekkür ediyoruz.

FA Fatma Düğün Tarihi: 18/09/2015

Organizasyon şirketimizden çok memnun kaldık, hatta fazlasıyla memnun kaldık. Mekanın süslemeleri, giydirmeleri, düğün dekorasyonları, gelin damat giriş yolu için çalıştık onlarla ve Vildan Hanım gerçekten çok süper bir bayandı ve bize gayet yardımcı oldu.

N&F Nilay & Fırat Düğün Tarihi: 08/08/2015

Oranj Organizasyon ve Vildan Hanım... Gözünüz kapalı bir şekilde tüm organizasyonunuzu Vildan Hanım ve ekibine emanet edebilirsiniz. Benim kadar detaycı, işini hakkıyla ve en iyi şekilde yapan Vildan Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Her şey söz verildiği gibiydi. Sizin düşünmenize gerek kalmadan her şey yapılıyor Vildan Hn ve ekibi tarafından; kendimi gerçekten güvende hissettiğim bir firmaydı. Fiyat anlamında da diğer firmalara göre daha uygundu, kalitesi de eş değerdeydi. Gerçekten neler gerekiyorsa, açık ve net şekilde ilerle. Herkese öneririm Oranj Organizasyonu. Biz çok ama çok memnun kaldık. HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER VİLDAN HANIM...

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Oranj Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Oranj Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap