Odeon Organizasyon

E-posta Gönder

Odeon Organizasyon
  • Maltepe, İstanbul.

Odeon Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Odeon Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Odeon Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

{Odeon Organizasyon} düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Odeon Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.


{Odeon Organizasyon} hangi hizmetleri vermektedir?

Odeon Organizasyon catering, lcv hizmeti, süsleme, fotoğraf ve video, çiçek, sanatçı, masa / sandalye temini, barkovizyon, dekor, servis ve hizmet elemanı, işık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, pasta, kına gecesi hizmetlerini vermektedir.


{Odeon Organizasyon} düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Odeon Organizasyon düğün organizasyonu dışında nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti, açılışlar, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.


{Odeon Organizasyon} hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Odeon Organizasyon romantik, sade, rustik, bohem, gotik, vintage/retro, modern tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.


{Odeon Organizasyon} hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Odeon Organizasyon plaj/sahil düğünü, havuz başı düğünü, bahçe/kır düğünü, restoran, tekne/yat düğünü, kulüp/davet alanı, balo salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.


{Odeon Organizasyon} ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Odeon Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


{Odeon Organizasyon} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Odeon Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Odeon Organizasyon Hakkında

Odeon Organizasyon; siz değerli müşterilerimizin isteklerine en uygun ve estetik çözümleri genç, dinamik, yaratıcı ekip ve güçlü ekipmanlarımız ile standart düğün konseptinden çıkartıp düğününüz için daha önce yapılmamış çiftlerin enerjilerine göre programlandırılan konsept tasarımlar ile taçlandırıyoruz.

Odeon Organizasyon olarak öncelikle kalite, mükemmeliyet ve müşteri memnuniyetinin önemini ilke alarak yola çıkıyoruz. Hayalini kurduğunuz düğün, davet ve organizasyonlarınız unutulmamalıdır ki günlük hayatımızda her zaman yaptığımız etkinlikler değildir. Bu gününüzü en özel hale getirebilmek için kendi branşlarında uzman kadrolarımız ile siz değerli misafirlerimizin hayallerini sizin için tasarlıyor ve hayal ettiğiniz organizasyonu sizlere hayallerinizin ötesinde sunuyoruz.

Koru, saray, kır, havuz başı ve otel düğünleri; after parti kına, nişan, sünnet düğünleri, özel konsept davetler ve organizasyonlarınızın planlama ve organizasyonunu en kusursuz hale getirirken sizlerin yapması gereken "Odeon Organizasyon" ile emsalsiz eğlencenin ve kalitenin tadını çıkarmak olacak.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.