Oda Farm

Düğün Organizasyon

Kategori

Eyüp İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 75-100 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Davetiye, Işık ve ses ekipmanları, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik

Önerilen Firmalar

Mis Organizasyon
107 2 11

Başakşehir

Mis Organizasyon

20-30 TL
Alpares Organizasyon
33 1 1

Bakırköy

Alpares Organizasyon

75-100 TL
Lilas Events
21 6

Şişli

Lilas Events

75-100 TL

Hakkında

Organizasyon düzenleyen firmalar arasında özellikle düğün sektöründe oldukça tecrübeli bir ekibiz. Siz de beklentilerinizi karşılayacak profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız Oda Farm İstanbul’la eğlencelerinizin içeriklerinizi planlayabilirsiniz.

Bizim için hizmet sunarken esas önemli olan her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak. Bu nedenle davetlerinizden önce sizinle mutlaka bir araya geliyoruz. Nasıl bir düğün hayal ettiğinizi ayrıntılı bir şekilde konuşuyor ve tüm detayları sizinle birlikte belirliyoruz. Konsept hazırlıkları esnasında doğa ile uyum sağlayan ahşap masalar, thonet model sandalyeler kullanıyoruz. Ziyafet düzeninde bir hizmet alacaksanız mekana dikdörtgen masalar konumlandırıyoruz. Ağaçlar arasına mini LED ışıklandırmalar yerleştiriyoruz.

İstediğiniz renkte konsept oluşturabiliyoruz. Bünyemizde pek çok aksesuar bulunuyor. Mumlar, renk renk mevsim çiçeklerinden oluşan aranjmanları mekan içerisinde kullanıyoruz. İsteğinize bağlı olarak ahşap aksesuarlar kullanarak bohem, vintage ve rustik tarzları eğlencenize kazandırabiliyoruz. Runner ve örtü tercihini de her konsepte uyumlu beyaz ile krem renk tonlarında yapabildiğimiz gibi dilerseniz farklı renk tercihlerinde de bulunabiliriz. Sayfada yer verdiğimiz bazı fotoğrafları inceleyerek de şıklığımız ve organizasyon tarzımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Size sadece mekan süslemesi anlamında destek vermekle kalmıyoruz. Aynı zamanda davet menülerinizi de damak zevkinize uygun şekilde oluşturuyoruz. Organik ürünler kullanılarak hazırlanan güzel bir yemek listesi hazırlıyoruz. Elbette müzik seçimi konusunda da size yardımcı oluyoruz. Müzik bir düğünün olmazsa olmaz detaylarından biri. Giriş müziğinizden eğlencenizin bittiği ve çiçek atma ritüelinin yapıldığı andaki müziklere kadar hepsini sizinle birlikte belirliyoruz. İstanbul organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Oda Farm düğün gibi pek çok özel etkinliğinizi güzelleştirmeye hazır. Peki ya siz bizimle çalışmaya hazır mısınız?

Firmamıza ulaşmak için sayfada yer alan formu doldurabilir ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

  • Adres: Başkurt Sokak


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Oda Farm firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!