Düğün Organizasyon İstanbul

Nuevo Event

Nuevo Event

Nuevo Event Hakkında

Ekim 2022 itibarıyla İstanbul düğün organizasyon faaliyetlerine başlayan Nuevo Event, 2017-2019 yılları arasında elde ettiği başarılı organizasyon deneyimleri ile öncesinde de tanınıyor. Genç ve deneyim dolu kadromuz, her zaman güncel trendleri takip ederek, çiftlerin mutluluğunu odak noktamız olarak belirledi. Her bir etkinliği sadece bir iş olarak değil, bir ev sahibi gibi sorumlulukla üstleniyor ve misafirlerimizin mutluluğuna verdiğimiz önemle her organizasyonu memnuniyetle sonuçlandırıyoruz.

Deneyim

Nuevo Event olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar sadece bireysel etkinliklerde değil, aynı zamanda zengin geçmişimize sahip kurumsal firmaların etkinliklerine de ev sahipliği yaptık. Geçmiş deneyimlerimiz, kurumsal dünyanın farklı ihtiyaçlarına uygun ve özelleştirilebilir organizasyonlar sunma yeteneğimizi yansıtıyor. Her etkinliğin özgün yapısına göre ekip kadromuz esnek bir şekilde büyüyerek uyum sağlıyor. Melis Hanım ise hem firma sahibi olarak hem de organizasyonların sorumlusu olarak, ekibin tüm planlamasını titizlikle yönetiyor.

Hizmetler

Masa süslemesi, mekan süslemesi, nişan tagı ve nikah tagı gibi özgün süslemeler ile birbirinden özel hediyelikler, Nuevo Event'in yaratıcı ve özenli yaklaşımının bir yansıması oluyor. Her detayın büyük bir özenle planlandığı organizasyonlarımızda, masa süslemeleri ve mekan dekorasyonları etkinliğin atmosferini tamamlayarak misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatır. Nişan ve nikah tagları ise çiftlerin bu özel günlerini ölümsüzleştirmek için tasarlanır. Aynı şekilde, özel tasarım hediyelikler de etkinliklerimizin anlamını ve anısını taşıyan özel dokunuşlar olarak misafirlerimize sunulur.

Dekorasyon / Süsleme

Tüm içeriklerimizde, çiftlerin özel istekleri ve hayal güçleri bize rehberlik ediyor; onların arzularını anlayarak en mükemmel sonuçlara ulaşmaya odaklanarak İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında fark yaratıyoruz. Etkinliklerimizde kır konseptini öne çıkaran canlı ve yapay çiçeklerden oluşan zarif süslemelerden, ahşap ve rustik detaylara kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Farklı mekanlar ve otel konseptleri için de uyarlanabilir masa süslemeleri, zarif şamdanlar gibi seçeneklerimiz zengin bir çeşitlilik sunar. Yani, her ne istenirse, biz tüm gereksinimleri karşılayabilecek esneklikte ve profesyonellikle tedarik ediyoruz.

Ek Hizmetler

Nuevo Event olarak sadece etkinlik tasarımı ve dekorasyonunda değil, aynı zamanda etkinliğin her aşamasını kapsayan geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Cateringden fotoğraf ve video çekimine, DJ performanslarından davetiye hizmetine kadar her detayı özenle yönetiyoruz. Nişan organizasyonlarından after party'lere, gelin parti ve bekarlığa veda etkinliklerinden baby shower ve cinsiyet partilerine kadar çeşitli özel etkinlikleri kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Evlilik tekliflerini unutulmaz anılara dönüştürürken, kurumsal etkinlikler ve toplantılarda da profesyonel hizmet sunuyoruz.

"O anlarda yanınızdayız" diyor ve profesyonel ekibimizle rüyalarınızı süsleyen kutlamaları gerçeğe çeviriyoruz. Bizim için her etkinlik, özel bir anlam taşıyor ve bu anlara değer katmak en büyük amacımız. Ekip olarak, her detayı titizlikle planlıyoruz. Erken rezervasyonda kolaylık sağlıyor ve nakit ve banka havalesi şeklinde ödeme seçenekleri sunuyoruz. İstanbul düğün organizasyon fiyatları ve Nuevo Event hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurup butona tıklayabilirsiniz.

Nuevo Event Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Nuevo Event Sıkça Sorulan Sorular

Nuevo Event düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Nuevo Event organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 800-1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.