Neslihan Atılır

Ness Organizasyon

E-posta Gönder

Ness Organizasyon

Ekiple Tanışın

 • Neslihan Atılır
  Firma Sahibi

Ness Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  400-500 TL

Ness Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ness Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Ness Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Balayı, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Çiftin isteği doğrultusunda talep edilen stilde organizasyon düzenliyoruz.


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Ness Organizasyon Hakkında

Senelerdir süren birlikteliğiniz kocaman bir ‘’evet’’ le süslenmiş ve sizin için tatlı bir telaş başlamış bile çoktan.

Hazırlanan yapılacaklar listeleri ve içerisinde 10larca 100lerce madde… Bir yandan iş koşuşturmacası derken tüm detaylarla tek tek ilgilenemiyor musunuz?

Hayatı boyunca bir kere yaşayacağı bu özel günün kusursuz olmasını kim istemez ki? Peki tüm organizasyon süreçlerinizi yürütmek; hayal ettiğiniz o geceye sizi yormadan ulaştırmak için buradayız desek?

Tüm süreçleri yürütmek için öncelikle sizi ofisimize davet ediyor ve birlikte bir kahve içiyoruz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorluyor, birlikte hayallerinizdekinden dahi daha güzel bir gece tasarlıyoruz.

Kısacası bu özel gece için ‘’Hayallerinizi süslüyorum…’’

Gece boyunca sunmak istediğiniz tüm ikramlar, masaları süsleyen şamdanlar ve tabaklar… Belki de canlı çiçekle konuklarınızın masanızı daha şık kılmak ya da atmosfere uyum sağlayan bir düğün pastasını tercih etmek istersiniz.

İstanbul’da düğün organizasyon sektöründe faaliyet göstermeye başlayalı geçen 5 yıl… Gerek güvendiğiniz zevkimizi gerek de kaliteli hizmet anlayışımızı sürekli olarak geliştiriyoruz. Gün geçtikçe büyüyen ekibimiz düğün trendlerini takip ediyor. Bu sayede sizin hayallerinizi modayla buluşturarak; size özel bir gece tasarlıyoruz.

Gece boyu konuklarınıza ikramlarını en nazik şekilde sunan servis elemanlarımız ve sizi asla yalnız bırakmayıp yönlendiren organizasyon sorumlumuzla gecenizin en kusursuz şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Sizin bir kere yaşadığınız bu geceyi yüzlerce kere bambaşka çiftlerle yaşamış ekibimiz; tecrübesiyle sizin omuzlarınızdaki yükü alıyor ve geriye size yalnızca eğlenmenin tadına varmak kalıyor.

Ness Organizasyon ekibiyle gecenizi en zarif şekilde baştan yaratıp en stressiz şekilde atlatmak istiyorsanız 4 hafta önceden iletişime geçmenizse bizim için yeterli oluyor. Kişi başı ortalama 20-30 TL’den başlayan fiyatlarımızdan sizin için en uygun paketi oluşturuyor ve geceniz için hazırlanmaya başlıyoruz…

Gecenizi en zarif şekilde tasarlanmış en ince detaylara kadar düşünülmüş bir görsel şölene dönüştürmek istiyorsanız; formu doldurun ve bize dileklerinizi anlatın…

Sevgi dolu hikayenizin bir parçası olabilmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

İletişim

 • Adres:

  Küçükçekmece/İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ness Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.