Nesif Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Nesif Davet Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Nesif Davet Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Nesif Davet Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Nesif Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Baby shower, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Piknik


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Hayat anılardan ibaret.Bu anıları en güzel şekilde hatırlamanız için ilk günden beri her an destek olmak için buradayız

Nesif Davet Organizasyon Hakkında

Göz alıcı bir davet vermeyi düşünüyorsanız, alanında uzman kişilerle çalışmalısınız. İstanbul organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Nesif Davet Organizasyon’da düğün, kına gecesi, söz, nişan, doğum günü kutlamaları ve parti gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size yardımcı oluyor, önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz.

Profesyonel bir ekibiz. Organizasyon düzenlemesi yapmayı, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi seviyoruz. Önceliğimiz ise hizmet sunarken daima sizin memnuniyetinizi sağlamak. Siz de beklentilerinizin karşılanacağı bir hizmet almak isterseniz bizimle çalışabilirsiniz. Demo masa hazırlıyor ve çeşitli konseptler oluşturuyoruz. Sade, soft renklerin hakim olduğu, rustik, romantik ya da ihtişamlı konseptleri düğün mekanınızı ve tarzınızı göz önünde bulundurarak size özel içeriklerle zenginleştiriyoruz.

Kutlamanız öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir düğün hayal ettiğinizi detaylı olarak konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimizden de size bahsederek çalışmalarımıza dair bilgi veriyoruz. Her zaman kaliteli aksesuarlar kullanıyoruz. Dünyada ve ülkemizde organizasyon sektörüne dair moda olan trendleri yakından takip ediyoruz. Hizmet sunarken mekanın özelliklerini de göz önünde bulunduruyoruz. Hangi alana nasıl bir düzenleme yapabiliriz kararımız görüşme esnasında veriyoruz.

Yapmanız gereken tek şey bize nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak anlatmak. İstediklerinizi rahatlıkla belirtebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizi detaylı olarak dinliyor hatta zaman zaman yol göstererek yeni fikirler de veriyor. Karşılıklı iletişim güzel bir organizasyonun en önemli adımlarından biri. Organizasyonunuz öncesinde ve organizasyon anınızda dilediğiniz gibi bize isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı iletebilirsiniz. Pratik çözümlerimizle size hemen yardımcı oluyoruz.

Siz de kaliteli bir hizmet almak için Nesif Davet Organizasyon’u tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Bizimle irtibat sağlamak çok kolay. Sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Kumral Sk. No:4 Kağıthane

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nesif Davet Organizasyon Yol Haritası

Nesif Davet Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Nergis & Mete

Düğün Tarihi: 05.09.2020


Ne istediğimizi anlayıp nişanımızı hayallerimizin ötesine taşıdınız çok teşekkür ederiz.Özellikle ekibinizin bu koşullardaki dikkati ve hijyeni çok başarılıydı.Catering konusunda tedirgindim ama o konuda da çok memnun kaldım.İyi ki karşıma çıktınız.Son dakikada bu kadar iyi bir organizasyon... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.