Düğün Organizasyon İstanbul

Nesif Davet Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nesif Davet Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Nesif Davet Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Nesif Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Nesif Davet Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Nesif Davet Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Nesif Davet Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nesif Davet Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Nesif Davet Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Hayat anılardan ibaret.Bu anıları en güzel şekilde hatırlamanız için ilk günden beri her an destek olmak için buradayız"

Nesif Davet Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Nesif Davet Organizasyon düğün organizasyonu dışında piknik, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Nesif Davet Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Nesif Davet Organizasyon pasta, çiçek, mekan giydirme, dekor, araç kiralama, masa / sandalye temini, servis ve hizmet elemanı, fotoğraf ve video, süsleme, catering, nikah şekeri, davetiye hizmetlerini vermektedir.

Nesif Davet Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Nesif Davet Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Nesif Davet Organizasyon Hakkında

Göz alıcı bir davet vermeyi düşünüyorsanız, alanında uzman kişilerle çalışmalısınız. İstanbul organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Nesif Davet Organizasyon’da düğün, kına gecesi, söz, nişan, doğum günü kutlamaları ve parti gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size yardımcı oluyor, önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz.

Profesyonel bir ekibiz. Organizasyon düzenlemesi yapmayı, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi seviyoruz. Önceliğimiz ise hizmet sunarken daima sizin memnuniyetinizi sağlamak. Siz de beklentilerinizin karşılanacağı bir hizmet almak isterseniz bizimle çalışabilirsiniz. Demo masa hazırlıyor ve çeşitli konseptler oluşturuyoruz. Sade, soft renklerin hakim olduğu, rustik, romantik ya da ihtişamlı konseptleri düğün mekanınızı ve tarzınızı göz önünde bulundurarak size özel içeriklerle zenginleştiriyoruz.

Kutlamanız öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir düğün hayal ettiğinizi detaylı olarak konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimizden de size bahsederek çalışmalarımıza dair bilgi veriyoruz. Her zaman kaliteli aksesuarlar kullanıyoruz. Dünyada ve ülkemizde organizasyon sektörüne dair moda olan trendleri yakından takip ediyoruz. Hizmet sunarken mekanın özelliklerini de göz önünde bulunduruyoruz. Hangi alana nasıl bir düzenleme yapabiliriz kararımız görüşme esnasında veriyoruz.

Yapmanız gereken tek şey bize nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak anlatmak. İstediklerinizi rahatlıkla belirtebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizi detaylı olarak dinliyor hatta zaman zaman yol göstererek yeni fikirler de veriyor. Karşılıklı iletişim güzel bir organizasyonun en önemli adımlarından biri. Organizasyonunuz öncesinde ve organizasyon anınızda dilediğiniz gibi bize isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı iletebilirsiniz. Pratik çözümlerimizle size hemen yardımcı oluyoruz.

Siz de kaliteli bir hizmet almak için Nesif Davet Organizasyon’u tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Bizimle irtibat sağlamak çok kolay. Sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Merkez Mah. Kumral Sk. No:4 Kağıthane

  • Haritadaki Konumu

    Nesif Davet Organizasyon Yol Haritası

Nesif Davet Organizasyon Yorumları (1)

Nergis & Mete

Düğün Tarihi: 05.09.2020

Ne istediğimizi anlayıp nişanımızı hayallerimizin ötesine taşıdınız çok teşekkür ederiz.Özellikle ekibinizin bu koşullardaki dikkati ve hijyeni çok başarılıydı.Catering konusunda tedirgindim ama o konuda da çok memnun kaldım.İyi ki karşıma çıktınız.Son dakikada bu kadar iyi bir organizasyon... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.