Mycleo Organizasyon

Mycleo Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Organizasyon hizmetleri denince akla gelen ilk firmalardan biride Mycleo Organizasyon. Organizasyon faaliyetlerinde her dönemde yenilikler ve gelişmeler yaşandığından ekibimiz modayı yakından takip ediyor ve değişiklikleri düğün konseptlerine yansıtmak için yoğun bir çaba harcıyor. Sezonun ön plana çıkan ve trend haline gelen düğün organizasyon hizmetlerini firmamız aracılığıyla rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Şimdiye kadar düğün konseptinize uygun bir firma bulamadıysanız bizleri tercih edebilir ve düğün organizasyonunuzu hazırlarken bu süreçte ne kadar doğru bir karar verdiğinizi görme şansı yakalayabilirsiniz. Kendine çok güvenen ekibimiz mekan ayrımı yapmadan küçük veya büyük düğün organizasyonları gerçekleştiriyor. Sizler kaç kişilik bir organizasyon istediğinizi bize bildirin, bizler sizin için düğünlerinizi organzie edelim.

  • Adres: Bilim Sok.Aydın Apt.No:10 D:1 Erenköy


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Mycleo Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.