Düğün Organizasyon İstanbul

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon

  • Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Mutlu İşler Davet ve Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon düğün organizasyonu dışında parti, kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon nikah şekeri, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, dekor, pasta, barkovizyon, çiçek, fotoğraf ve video hizmetlerini vermektedir.

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon Hakkında

Gelin yolunda kırmızı halı üstünde yürürken başınızdan aşağı dökülen gül yaprakları eşliğinde sevdiklerinizin karşısına çıkmak ilginizi çekiyorsa Mutlu İşler Davet ve Organizasyon olarak tam da size göre düğünler organize ediyoruz!

Masallarda anlatılan davetler gibi gösterişli bir ortamda hayatınızı sevdiğiniz kişi ile birleştirmek istiyorsanız hayallerinizi gerçeğe çevirebiliriz. Güler yüzlü ve yaratıcı ekibimiz sayesinde İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında en şık ortamlarda en eğlenceli geceleri hazırlayabiliyoruz! Kır düğünü, salon düğünü, kına gecesi, doğum günü ve nişan gibi pek çok davet düzenleme tecrübesine sahibiz. Tüm bu davetlerde mutlu çiftlerin hayallerini gerçeğe çevirdiğimizde yüzlerinde oluşan mutluluk bizim için en önemli ödül…

Düğününüzü planlama sürecinde ne gibi detaylarla ilgileniyoruz bunlardan bahsedelim. Öncelikle düğünü düzenleyeceğiniz mekânı görüyor ve inceliyoruz. Mekânın özelliklerine göre gelin yolu, dans pisti ve nikah masasının konumlarına karar veriyor ve planlamalarımızı yapıyoruz. Sonrasında davetinizde hâkim olmasını istediğiniz atmosfere göre görsel planlama sürecimize geçiyoruz. Konseptinize en uygun aksesuar, süsleme, dekor, masa ve sandalyeleri seçiyoruz. Biz genellikle beyaz ve açık renklerde tasarım yapmayı seviyoruz çünkü daha şık durduğu düşüncesindeyiz. Yıllarca hayallerinizi süsleyen gecenin bir o kadar süre boyunca da başkalarının hatıralarında yer etmesi için en görkemli geceleri organize ediyoruz. Sahip olduğumuz gelişmiş ışık ve sistemleri ile eğlence gece boyunca hız kesmeden devam ediyor. Davetlerinizi yemekli olarak da düzenleme imkânına sahibiz. Düğününüzde servis edilecek yemeklere karar vermek için menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun lezzetlerden oluşan menüler oluşturabilirsiniz.

Mutluluğunuzu taçlandıracağınız gecenizi Mutlu İşler Davet ve Organizasyon ile gerçekleştirmek istiyorsanız ve İstanbul düğün organizasyon fiyatları arasında bütçenize uygun fiyatlarımızı almak çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Ümraniye/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Mutlu İşler Davet ve Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.