Mutlu İşler Davet ve Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Mutlu İşler Davet ve Organizasyon Hakkında

Gelin yolunda kırmızı halı üstünde yürürken başınızdan aşağı dökülen gül yaprakları eşliğinde sevdiklerinizin karşısına çıkmak ilginizi çekiyorsa Mutlu İşler Davet ve Organizasyon olarak tam da size göre düğünler organize ediyoruz!

Masallarda anlatılan davetler gibi gösterişli bir ortamda hayatınızı sevdiğiniz kişi ile birleştirmek istiyorsanız hayallerinizi gerçeğe çevirebiliriz. Güler yüzlü ve yaratıcı ekibimiz sayesinde İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında en şık ortamlarda en eğlenceli geceleri hazırlayabiliyoruz! Kır düğünü, salon düğünü, kına gecesi, doğum günü ve nişan gibi pek çok davet düzenleme tecrübesine sahibiz. Tüm bu davetlerde mutlu çiftlerin hayallerini gerçeğe çevirdiğimizde yüzlerinde oluşan mutluluk bizim için en önemli ödül…

Düğününüzü planlama sürecinde ne gibi detaylarla ilgileniyoruz bunlardan bahsedelim. Öncelikle düğünü düzenleyeceğiniz mekânı görüyor ve inceliyoruz. Mekânın özelliklerine göre gelin yolu, dans pisti ve nikah masasının konumlarına karar veriyor ve planlamalarımızı yapıyoruz. Sonrasında davetinizde hâkim olmasını istediğiniz atmosfere göre görsel planlama sürecimize geçiyoruz. Konseptinize en uygun aksesuar, süsleme, dekor, masa ve sandalyeleri seçiyoruz. Biz genellikle beyaz ve açık renklerde tasarım yapmayı seviyoruz çünkü daha şık durduğu düşüncesindeyiz. Yıllarca hayallerinizi süsleyen gecenin bir o kadar süre boyunca da başkalarının hatıralarında yer etmesi için en görkemli geceleri organize ediyoruz. Sahip olduğumuz gelişmiş ışık ve sistemleri ile eğlence gece boyunca hız kesmeden devam ediyor. Davetlerinizi yemekli olarak da düzenleme imkânına sahibiz. Düğününüzde servis edilecek yemeklere karar vermek için menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun lezzetlerden oluşan menüler oluşturabilirsiniz.

Mutluluğunuzu taçlandıracağınız gecenizi Mutlu İşler Davet ve Organizasyon ile gerçekleştirmek istiyorsanız ve İstanbul düğün organizasyon fiyatları arasında bütçenize uygun fiyatlarımızı almak çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.