Mutlu Davet & Organizasyon

0850 241 1764

Mutlu Davet & Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Catering

Verilen Hizmetler

Ümraniye, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Davetiye, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı

Önerilen Firmalar

Mekselina Desing & Event
46 10

Şişli

Mekselina Desing & Event

MEKSELİNA DESİNG & EVENT Organizasyon sektörünün önde gelen isimlerinden Tu...

Reis Organizasyon
94 2 14

Kadıköy

Reis Organizasyon

Genç ve dinamik kadromuzla 1995 yılından bu yana siz değerli dostlarımızın ...

AG Davet & Müzik Organizasyon
48 1 7

Kadıköy

AG Davet & Müzik Organizasyon

2019 yılı itibariyle 30 yıldır içinde bulunduğumuz sektörde hem İstanbul he...

Hakkında


Danışman reklamcılık; creative çözümler. Kurumlar ve bireysel talepler profesyonel kadromuzla çözüme ulaştırılır. Matbaa, grafik-tasarım imalat, katalog, broşür, afiş, çanta(plastik, karton), kutu, etiket(her tip), dönkart, ajanda, takvim, sümen, plastik kartlar, oto kokusu, magnet vb… Tüm reklam ürünlerinde imalatçı kimliğimizle 9 senedir sektörde hizmet vermekteyiz.
Promosyon ürünleri ( tüm kalemler),digital çekim, iç mekan dış mekan digital baskılı ürünler, fuar malzemeleri vb… kurumlara yönelik marketing danışmanlık hizmeti, anahtar teslim fuar çalışmaları…
Mutlu nikah şekeri, davetiye, aksesuar, organizasyon.
Nikah şekeri &bebek; şekeri imalatçısı.
Açılış, düğün, nişan, sünnet, mevlit, doğum günü partisi, kokteyl, brunch vb... Tüm kişisel ve kurumsal çalışmalarınızda sınırsız hizmet. Mutlu bir danışman reklamcılık markasıdır. 10 senelik deneyimimizle reklam ve matbaa imalatçılığı, nikah şekeri - davetiye imalatçılığı. Özel tasarımlar, özel kutular, nikah defterleri, albümler, el yapımı kumaş çiçekler, aksesuarlar...
Kır düğününden, tekneye, havuz başından seçkin mekanlara kadar her türlü talebinizde isteğe uygun çözümler… Komple mekan giydirme, masa-koltuk süsleme, şirket açılışları ve özel kutlamaların tamamında, yemek, brunch, sünnet yatağı hazırlama, çiçek, balon, palyaço, fasıl heyeti, klasik müzik grubu, oryantal, havai fişek, çiçek, catering, video-cd çekimi, bilgisayar destekli her türlü ekran sunumları, profesyonel ( sanatsal değer taşıyan) iç ve dış mekan fotoğraf çekimi, podyum, araç giydirme ve süsleme kostüm, ev sahipliği hizmeti, pasta, bebek ve mevlit şekerleri vb… Kurumsal ve şahsi taleplerinize uzman üniversite eğitimli bir kadroyla sınırsız anahtar teslimi kaliteli çözümler... Kurumsal ve şahsi yapılan tüm organizasyonların lansmanları… Organizasyonlarda kullanılan tüm malzemeler firmamıza aittir.

İletişim

Mutlu

  • Telefon: 0850 241 1764

  • Adres: Alemdağ Cd. Ümraniye - İst.Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.