Düğün Organizasyon İstanbul

Mutlu Davet & Organizasyon

Mutlu Davet & Organizasyon
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Mutlu Davet & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Mutlu Davet & Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Mutlu Davet & Organizasyon fotoğraf ve video, servis ve hizmet elemanı, davetiye, havai fişek, nikah şekeri, catering hizmetlerini vermektedir.

Mutlu Davet & Organizasyon Hakkında


Danışman reklamcılık; creative çözümler. Kurumlar ve bireysel talepler profesyonel kadromuzla çözüme ulaştırılır. Matbaa, grafik-tasarım imalat, katalog, broşür, afiş, çanta(plastik, karton), kutu, etiket(her tip), dönkart, ajanda, takvim, sümen, plastik kartlar, oto kokusu, magnet vb… Tüm reklam ürünlerinde imalatçı kimliğimizle 9 senedir sektörde hizmet vermekteyiz.
Promosyon ürünleri ( tüm kalemler),digital çekim, iç mekan dış mekan digital baskılı ürünler, fuar malzemeleri vb… kurumlara yönelik marketing danışmanlık hizmeti, anahtar teslim fuar çalışmaları…
Mutlu nikah şekeri, davetiye, aksesuar, organizasyon.
Nikah şekeri &bebek; şekeri imalatçısı.
Açılış, düğün, nişan, sünnet, mevlit, doğum günü partisi, kokteyl, brunch vb... Tüm kişisel ve kurumsal çalışmalarınızda sınırsız hizmet. Mutlu bir danışman reklamcılık markasıdır. 10 senelik deneyimimizle reklam ve matbaa imalatçılığı, nikah şekeri - davetiye imalatçılığı. Özel tasarımlar, özel kutular, nikah defterleri, albümler, el yapımı kumaş çiçekler, aksesuarlar...
Kır düğününden, tekneye, havuz başından seçkin mekanlara kadar her türlü talebinizde isteğe uygun çözümler… Komple mekan giydirme, masa-koltuk süsleme, şirket açılışları ve özel kutlamaların tamamında, yemek, brunch, sünnet yatağı hazırlama, çiçek, balon, palyaço, fasıl heyeti, klasik müzik grubu, oryantal, havai fişek, çiçek, catering, video-cd çekimi, bilgisayar destekli her türlü ekran sunumları, profesyonel ( sanatsal değer taşıyan) iç ve dış mekan fotoğraf çekimi, podyum, araç giydirme ve süsleme kostüm, ev sahipliği hizmeti, pasta, bebek ve mevlit şekerleri vb… Kurumsal ve şahsi taleplerinize uzman üniversite eğitimli bir kadroyla sınırsız anahtar teslimi kaliteli çözümler... Kurumsal ve şahsi yapılan tüm organizasyonların lansmanları… Organizasyonlarda kullanılan tüm malzemeler firmamıza aittir.

İletişim

  • Adres::

    Alemdağ Cd. Ümraniye - İst.

  • Haritadaki Konumu

    Mutlu Davet & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.