• Min. Fiyat
    50-100 TL

Ekiple Tanışın

Murat Düğün Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
50-100 TL

Murat Düğün Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Murat Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Murat Düğün Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Murat Düğün Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.

Murat Düğün Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Murat Düğün Organizasyon dekor, masa / sandalye temini, catering, işık ve ses ekipmanları, dj, servis ve hizmet elemanı, fotoğraf ve video, pasta, kapalı çadır, kına gecesi, lcv hizmeti, havai fişek, çiçek, sanatçı, nikah şekeri, mekan giydirme, davetiye hizmetlerini vermektedir.

Murat Düğün Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Murat Düğün Organizasyon düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, açılışlar, parti, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Murat Düğün Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Murat Düğün Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Murat Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Murat Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Murat Düğün Organizasyon Hakkında

İdeal kına mekânınızı seçtiniz fakat profesyonel bir organizasyon firmasıyla mı çalışmak istiyorsunuz? Tüm isteklerinize cevap verebilecek Murat Yapımları Organizasyon’u tercih etmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise hemen kendimizden bahsedelim. Biz İstanbul organizasyon şirketleri arasında yer alıyoruz.

Yıllardır düğün, nişan, kına ve özel davetleri organize ediyor, seremoni sahiplerinin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Unutulmaz olmalarını sağlamak için profesyonel ekibimizle hummalı bir çalışma yürütüyor, kaliteli aksesuarlarımızla da eşsiz bir gece yaratıyoruz. Günümüzde artık kına gecesi organizasyonları için daha çok organizasyon firmasına ihtiyaç oluyor. Çünkü oldukça detay ve sorumluluk gerektiren özel davetler. Biz de en güzel geceye sahip olun diye birçok fırsat sunuyoruz. 6 farklı kına gecesi paketi oluşturduk. Paket 6 adını verdiğimiz en kapsamlı paketimizden bahsetmek isteriz.

İlk olarak karşılama personellerimiz davetlilerinizi hoş geldin diyor. Gül suyu ve lokum ikram ediyorlar. Böylece hoş bir karşılama ritüeli gerçekleşiyor, davetlileriniz özenle hazırlanan masalarda yerini aldıktan sonra siz içeriye giriyorsunuz. Davetlilerinizi büyüleyebileceğiniz bir giriş şovuna ne dersiniz?

Nedimeler davul ve teflerle size eşlik ediyorlar. Dilerseniz dans performansı da sergileyebiliyorlar. Gelin hanımın bizden temin ettiği bindallısı oldukça özel. Her beden ve model seçeneğine sahibiz. Üstelik damat beyi de unutmuyor. Özel cepken ve fes hazırlıyoruz. Eğer Osmanlı temasında bir kına gecesi organize etmek istiyorum derseniz de damat bey için özel padişah kaftanına sahip oluyorsunuz.

Gelin hanım için özel olarak hazırladığımız kına tahtı mekânın her yerinden görülebiliyor. İstediğiniz renkte ve temada cibinlik ve aksesuarlarını özenle hazırlıyoruz. Gelin hanımın arkadaşları için de minderler konumlandırıyoruz. Üstelik 10 adet kaftan da sağlayabiliyoruz.

Gelin yüz örtüsü ve eldivenini de unutmuyor, kına yakma merasimi için gerekli olan malzemeleri de temin ediyoruz.

Sağladığımız diğer hizmetler neler ?

-Karşılama panosu,
-Nedime tacı,
-Shakira kemeri,
-Halay mendili,
-Hediyelikler,
-El mumu ve gülü,
-Kına sepeti ve tepsisi,
-Volkan ve konfeti,
-Geleneksel kostümlü kına elemanı,
-Orkestra,
-Dans gösterileri
-Kamera çekimi ve sınırsız fotoğraf olmak üzere birçok avantaj kına paketimizde sizi bekliyor.

Siz de sağladığımız hizmetleri beğendiyseniz hemen Murat Yapımları Organizasyon için formu doldurabilir, “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz kına organizasyonu İstanbul Avrupa Yakasında sizi bekliyor.

İletişim

  • Adres:

    Arnavutköy Merkez Mahallesi, 34275 Arnavutköy/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Murat Düğün Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.