Moonlight Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Fiyat

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Çiftin isteğine göre her stilde çalışıyoruz.

Önerilen Firmalar

Y23 Organizasyon
123 15 15

Pendik

Y23 Organizasyon

40-50 TL
Event Company
8 5

Üsküdar

Event Company

30-40 TL
Erna Organizasyon
75 6 6

Maltepe

Erna Organizasyon

40-50 TL

Hakkında

2002’den beri organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 2005 yılında da Moonlight Davet Organizasyon olarak kurulduk. Çeşitli çözüm ortaklarımız ve organizasyon türüne göre sayısı değişen 10 kişilik bir ekiple birlikte profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Organizasyon stilimizi “Kendi evlatlarımıza düğün yapar gibi” diyerek açıklayabiliriz aslında. Aynen bu şekilde sağlanan bir samimiyetle hizmet veriyoruz. Özel günleriniz tekrarı olmayan günler. Bu yüzden biz de yola “Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren davet” sloganıyla çıktık. Samimiyet ortamında hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Klasik, modern gibi birçok konsept de çalışıyoruz. Ekonomik durumunuza bağlı olarak bütçe dostu bir organizasyon planlayarak sizi sarsmadan hayallerinizdekileri gerçekleştiriyoruz. Sadece düğün değil açılışlardan davet ve resepsiyonlara, nişandan partiye kadar aklınıza gelebilecek her organizasyon türünde hizmet veriyoruz.

Fotoğraf ve video ya da catering gibi birçok çözüm ortağına sahibiz. İsteklerinizi geri çevirmemek için elimizden geleni yapıyoruz. Yakaladığımız sıcaklık sayesinde de her şey bittiğinde gülümseyerek ayrılıyoruz. Zaten bizim içinde önemli olan bu. İstanbul düğün organizasyon şirketleri arasında yer alan bizden, memnun olmanız. Hizmet sektörü zor bir sektördür. Tutunabilmeniz için yaptığınız her ne ise memnuniyeti sağlamanız gerekir. Az önce de bahsettiğimiz gibi bizim yakalamak istediğimiz de bu.

Görüşmeye geldiğiniz de ortak çalışmaya karar verirsek size öncesinde bir demo masa hazırlıyoruz. Bu sayede konseptinizi canlı canlı görüyor eklemeler ya da çıkarmalar yapabiliyorsunuz. Ayrıca karar verdiğimiz konsept üzerinden de çeşitli değişiklikler ya da geliştirmeler yaparak istediğiniz hale getiriyoruz.

Düğün özel bir gündür. Anlaştığınız firmayla samimiyeti yakalarsanız her şey istediğiniz gibi olacaktır. Biz de işin bu kısmına önem veriyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Nihan Kaymas

  • Adres: Ataşehir / İstanbul

Moonlight Davet Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!