Moneta Organizasyon

Moneta Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Düğün günlerinize renk katmak ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için Moneta Organizasyon’u tercih edebilirsiniz. İstanbul merkezli bir çalışma yürüten firmamız şehir dışında dünya evine girmeye hazırlanan çiftlerimiz içinde hizmet sunuyor. Bizleri tercih eden çiftlerimiz düğünden önce gelerek randevu alıyor ve düğün gününe ilişkin ön görüşmeler gerçekleştiriyor. Ön görüşme yapmamızın temel sebebi çiftlerin nasıl bir düğün günü hayal ettiği. Sizlerin beklentilerini dinleyerek güzel bir düğün konsepti ortaya çıkarıyoruz. Sizler hala düğün konseptinize karar veremediyseniz ekibimiz bu konuda sizlere yardımcı oluyor ve düğün sürecinizi doğru bir şekilde yönlendiriyor. Düğün yapmak artık hiç zor değil. Tek yapmanız gereken organizasyon firmamızı tercih etmek.

  • Adres: Levent


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Moneta Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.