Mert Sert

Mert Sert Hakkında

Mert Sert, yeni hayatınızın ilk gününe ev sahipliği yapmak ve yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak istiyor! Düğün sektörüne giriş yaptığımız günden beri kendimizi devamlı geliştirmeyi hedefledik. Her geçen gün kalite standardımızı artırmak ve sizleri daha iyi bir hizmet ile ağırlamak için çabaladık. Gerek hizmet kalitemiz gerekse de aksesuar ve ekipmanlarımızla en iyisini sunmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Amacımız siz değerli misafirlerimize sorunsuz, nezih ve keyifli bir gece sunmak. Siz de düğün organizasyonu hizmeti almak istiyorsanız, Mert Sert iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Mert Sert Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Mert Sert Sıkça Sorulan Sorular

Mert Sert düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Mert Sert organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Aslı & Özkan

Düğün Tarihi: 10.06.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Her ayrıntıda yanımızda oldular bizd n daha fazla özenerek işlerini yapıyorlar, profesyonel bir ekip ve çalışma, ayrıca bizi hiç düşündürmediler, korkularımız vardı ama onlar çok tecrübeliler.. kesinlikle çok iyilerdi, teşekkürler herşey için teşekkürler mert, müge ve tüm ekip

Aleyna & Fırat

Düğün Tarihi: 10.06.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Profesyonel hizmet anlayışı ile bizleri hayatımızın en mutlu gününü unutamayacağımız bir deneyimle ağırladılar. Masal prensesi gibi hissettim. Tekrar aynı firmayla tüm organizasyonlarımda çalışmak isterim.

Esra & Mert

Düğün Tarihi: 05.01.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Müthiş profesyönel bir ekip Esra ile gerçekten bu kadar ilgi beklemiyordum. Başta tedirgin yaklaşmamımıza rağmen her detayı bize yazdılar ve aradılar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.