• Min. Fiyat
    300-400 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Mert Sert Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
300-400 TL

Mert Sert Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Mert Sert Hakkında

Mert Sert, yeni hayatınızın ilk gününe ev sahipliği yapmak ve yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak istiyor! Düğün sektörüne giriş yaptığımız günden beri kendimizi devamlı geliştirmeyi hedefledik. Her geçen gün kalite standardımızı artırmak ve sizleri daha iyi bir hizmet ile ağırlamak için çabaladık. Gerek hizmet kalitemiz gerekse de aksesuar ve ekipmanlarımızla en iyisini sunmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Amacımız siz değerli misafirlerimize sorunsuz, nezih ve keyifli bir gece sunmak. Siz de düğün organizasyonu hizmeti almak istiyorsanız, Mert Sert iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Telefon: 0216 706 26 31
  • Adres:

    istanbul kadıkoy

Mert Sert Yorumları (3)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Aslı & Özkan

Düğün Tarihi: 10.06.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Her ayrıntıda yanımızda oldular bizd n daha fazla özenerek işlerini yapıyorlar, profesyonel bir ekip ve çalışma, ayrıca bizi hiç düşündürmediler, korkularımız vardı ama onlar çok tecrübeliler.. kesinlikle çok iyilerdi, teşekkürler herşey için teşekkürler mert, müge ve tüm ekip

Aleyna & Fırat

Düğün Tarihi: 10.06.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Profesyonel hizmet anlayışı ile bizleri hayatımızın en mutlu gününü unutamayacağımız bir deneyimle ağırladılar. Masal prensesi gibi hissettim. Tekrar aynı firmayla tüm organizasyonlarımda çalışmak isterim.

Esra & Mert

Düğün Tarihi: 05.01.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Müthiş profesyönel bir ekip Esra ile gerçekten bu kadar ilgi beklemiyordum. Başta tedirgin yaklaşmamımıza rağmen her detayı bize yazdılar ve aradılar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.