Mc Kare

Mc Kare

Düğün Organizasyon

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Düğüne dair her ayrıntıyı sizler için hazırlıyor, sizleri yormadan hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Mc Kare organizasyon firması sektörde uzun yıllardan beri hizmet sunuyor. Şimdiye kadar yüzlerce düğün organizasyonu hazırlayan firmamız kına gecesi, nişan, söz, doğum günü ve sünnet düğünü gibi her türlü özel davet ve gecelerinizde sizlerin yanında yer alıyor. Yemekli ve yemeksiz düğün konseptleri arasından seçim yapmak tamamen size kalmış. Anlaşmalı olduğumuz catering firmalarını düğün gününüzde çağırıyor, misafirlerinize harika bir lezzet şöleni yaşatıyoruz. Sadece düğün sürecini yönetmekle kalmayan organizasyon firmamız yemekten fotoğrafa, mekan seçiminden mekan süslemeye, çiçek hizmetlerinden catering hizmetlerine kadar her kategoride başarılı ve kaliteli bir hizmet sunmayı tercih ediyor.


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Mc Kare firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.