Düğün Organizasyon İstanbul

Mavi Yosun Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Mavi Yosun Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Mavi Yosun Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Mavi Yosun Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Yosun Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Mavi Yosun Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Mavi Yosun Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mavi Yosun Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Mavi Yosun Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Mavi Yosun Organizasyon tekne/yat düğünü, bahçe/kır düğünü, restoran, plaj/sahil düğünü, düğün salonu, kulüp/davet alanı, balo salonu, havuz başı düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Mavi Yosun Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Mavi Yosun Organizasyon sade, modern, romantik, klasik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Mavi Yosun Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Mavi Yosun Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, parti, sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, doğum günü, piknik, davet ve resepsiyon, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Mavi Yosun Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Mavi Yosun Organizasyon kına gecesi, pasta, süsleme, servis ve hizmet elemanı, işık ve ses ekipmanları, dekor, sanatçı, mekan giydirme, lcv hizmeti, masa / sandalye temini hizmetlerini vermektedir.

Mavi Yosun Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Mavi Yosun Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mavi Yosun Organizasyon Hakkında

Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız, düğün organizasyonunuzu bize emanet edin! Mavi Yosun Organizasyon ekibi olarak, başta düğün olmak üzere; parti, doğum günü, baby shower, nişan ve söz gibi birçok alanda faaliyet gösteren başarılı bir firmayız. Farklı alanlarda verdiğimiz bu hizmetler sektörel anlamda bize çok şey kattı. Bu nedenle elde ettiğimiz tecrübeyle istediklerinizi rahatça yerine getirebiliyoruz. Düğün organizasyon İstanbul firmalarından biri olarak değişen trendleri yakından takip ediyor, kaliteli hizmetler vererek memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz. Gelin o muhteşem günü kusursuz bir şekilde geçirmenize yardımcı olalım!

Peki organizasyonunuzu planlama sürecimiz nasıl ilerliyor?

Hayallerinizi dinlemek istediğimizden hemen bir ön görüşme yapıyoruz öncelikle. Bu görüşmelerde seçim yaptığınız mekanın fiziksel özelliklerini değerlendirerek konsept geliştirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Konsept belirleme konusunda bize güvenen çiftlerimize daha önce yaptığımız çalışmaları göstererek fikir sahibi olmalarına yardımcı oluyoruz. Sandalye ve masa temininden müzik seçimlerine kadar her detayla yakından ilgilendiğimizden size sadece bu özel anların keyfini sonuna kadar çıkarmak kalıyor. Ayrıca şunu da belirtelim: Organizasyonlarınız çerçevesinde sunduğumuz müzik olanakları tamamen profesyonel olup pop, yabancı, caz gibi tarzınıza hitap eden hizmetlerimiz bulunuyor.

Düğün dışında nişan organizasyonlarınızda da yanınızda oluyoruz. Konsept nişan masası hazırlamadan mekan süslemesine her türlü konuda profesyonel danışmanlık yapıyoruz. İhtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşıladığımızdan başka firma aramakla zaman kaybetmiyorsunuz. Organizasyonunuzun türü ne olursa olsun istek ve beklentilerinizle yakından ilgileneceğimizi bilmenizi isteriz. Kısacası bir daha tekrarın olmayacağı özel günlerinizi bize emanet edin ve gerisini hiç düşünmeyin!

İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında fark yaratacak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın sağ üst kısmında yer alan formu doldurup ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Acıbadem, Acıbadem Cd. No:37, 34718 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Mavi Yosun Organizasyon  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.