Mavi Yosun Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

50-75 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 50-75 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Sanatlab Organizasyon
13 2

Çekmeköy

Sanatlab Organizasyon

75-100 TL
Erna Organizasyon
75 6 6

Maltepe

Erna Organizasyon

40-50 TL
Rose Events İstanbul
105 4 8

Kadıköy

Rose Events İstanbul

75-100 TL

Hakkında

Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız, düğün organizasyonunuzu bize emanet edin! Mavi Yosun Organizasyon ekibi olarak, başta düğün olmak üzere; parti, doğum günü, baby shower, nişan ve söz gibi birçok alanda faaliyet gösteren başarılı bir firmayız. Farklı alanlarda verdiğimiz bu hizmetler sektörel anlamda bize çok şey kattı. Bu nedenle elde ettiğimiz tecrübeyle istediklerinizi rahatça yerine getirebiliyoruz. Düğün organizasyon İstanbul firmalarından biri olarak değişen trendleri yakından takip ediyor, kaliteli hizmetler vererek memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz. Gelin o muhteşem günü kusursuz bir şekilde geçirmenize yardımcı olalım!

Peki organizasyonunuzu planlama sürecimiz nasıl ilerliyor?

Hayallerinizi dinlemek istediğimizden hemen bir ön görüşme yapıyoruz öncelikle. Bu görüşmelerde seçim yaptığınız mekanın fiziksel özelliklerini değerlendirerek konsept geliştirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Konsept belirleme konusunda bize güvenen çiftlerimize daha önce yaptığımız çalışmaları göstererek fikir sahibi olmalarına yardımcı oluyoruz. Sandalye ve masa temininden müzik seçimlerine kadar her detayla yakından ilgilendiğimizden size sadece bu özel anların keyfini sonuna kadar çıkarmak kalıyor. Ayrıca şunu da belirtelim: Organizasyonlarınız çerçevesinde sunduğumuz müzik olanakları tamamen profesyonel olup pop, yabancı, caz gibi tarzınıza hitap eden hizmetlerimiz bulunuyor.

Düğün dışında nişan organizasyonlarınızda da yanınızda oluyoruz. Konsept nişan masası hazırlamadan mekan süslemesine her türlü konuda profesyonel danışmanlık yapıyoruz. İhtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşıladığımızdan başka firma aramakla zaman kaybetmiyorsunuz. Organizasyonunuzun türü ne olursa olsun istek ve beklentilerinizle yakından ilgileneceğimizi bilmenizi isteriz. Kısacası bir daha tekrarın olmayacağı özel günlerinizi bize emanet edin ve gerisini hiç düşünmeyin!

İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında fark yaratacak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın sağ üst kısmında yer alan formu doldurup ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ebru Kurnaz

  • Adres: Acıbadem, Acıbadem Cd. No:37, 34718 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Mavi Yosun Organizasyon  Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!