Margarita Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

Margarita Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Margarita Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Margarita Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Margarita Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Nişan, Parti

Margarita Organizasyon Hakkında

İstanbul’da aileniz ve dostlarınız ile unutulmaz bir gecede sevdiğiniz kişi ile birlikteliğinizi taçlandıracağınız gecelerde isteklerinizi göz önünde bulundurarak düşündüğünüz konseptleri hayata geçiriyoruz!

Düzenlemek istediğiniz organizasyonları uzun yıllardır sektörde bulunmamızın getirdiği tecrübe ile tüm detayları göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Düğün, kına gecesi, sünnet düğünü ve kokteyl gibi çeşitli organizasyonları başarı ile düzenleme geçmişine sahibiz. Tüm bu davetleri yüksek kalite standartlarımıza uygun ve bütçenize de uyacak şekilde planlıyoruz. İstanbul’da düğün organizasyonları içinde yıllarca akıllarda kalacak bir gece hayal ediyorsanız, istediğiniz konsepti hayata geçirme adına kendimize güveniyoruz!

Organizasyon sorumlumuz firmamızla anlaştıktan sonra sizinle iletişime geçiyor ve gecenizle alakalı tüm istek ve hayallerinizi öğreniyor. Sonrasında bu düşünceler doğrultusunda en uygun tema ve atmosferi oluşturmak adına gerekli dekor ve süslemelere birlikte karar veriyoruz. Sahilde sade bir düğün için beyaz renkler ağırlıkta dekorlar ve masalar seçerken, kına gecelerinde daha fazla kırmızı renk ağırlıkta olan tül ve süslemeler kullanıyoruz. Masa ve sandalyeleri misafirlerinizin konforunu sağlayacak kalitede seçiyor ve rahat oturma düzenleri oluşturuyoruz. Bu sayede dans pisti için yeterli alana da sahip olacağımız ferah bir ortam oluşturmuş oluyoruz. Masa ve sandalyeler üzerinde kullandığımız giydirme ve örtülerin yanı sıra aksesuarları da gecenin görsel bütünlüğünü sağlayacak renk ve desenlerde seçiyoruz. Ayrıca firmamız anı kürsüsü, pasta ve pasta arabası, gazebo ve gelin yolu gibi farklı aksesuar ve süsleme hizmetleri de veriyor.

Hayatınızın en eğlenceli gecelerinden birinde, mutluluğunuzu tüm sevdikleriniz ile paylaşırken sadece eğlenceye odaklanabileceğiniz, detaylarla mükemmeli yakalayan İstanbul düğün organizasyonu firması seçiminizi Margarita Organizasyon’dan yana kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Siyavuşpaşa, Çamlık Caddesi, Begonya Sk. no:11A, 34590 Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Margarita Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.