Margarita Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Fiyat

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Exenwedding Decoration
180 14 6

Sarıyer

Exenwedding Decoration

30-40 TL
Mis Organizasyon
107 2 11

Başakşehir

Mis Organizasyon

20-30 TL
Succe Life Organizasyon
36 14

Sarıyer

Succe Life Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

İstanbul’da aileniz ve dostlarınız ile unutulmaz bir gecede sevdiğiniz kişi ile birlikteliğinizi taçlandıracağınız gecelerde isteklerinizi göz önünde bulundurarak düşündüğünüz konseptleri hayata geçiriyoruz!

Düzenlemek istediğiniz organizasyonları uzun yıllardır sektörde bulunmamızın getirdiği tecrübe ile tüm detayları göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Düğün, kına gecesi, sünnet düğünü ve kokteyl gibi çeşitli organizasyonları başarı ile düzenleme geçmişine sahibiz. Tüm bu davetleri yüksek kalite standartlarımıza uygun ve bütçenize de uyacak şekilde planlıyoruz. İstanbul’da düğün organizasyonları içinde yıllarca akıllarda kalacak bir gece hayal ediyorsanız, istediğiniz konsepti hayata geçirme adına kendimize güveniyoruz!

Organizasyon sorumlumuz firmamızla anlaştıktan sonra sizinle iletişime geçiyor ve gecenizle alakalı tüm istek ve hayallerinizi öğreniyor. Sonrasında bu düşünceler doğrultusunda en uygun tema ve atmosferi oluşturmak adına gerekli dekor ve süslemelere birlikte karar veriyoruz. Sahilde sade bir düğün için beyaz renkler ağırlıkta dekorlar ve masalar seçerken, kına gecelerinde daha fazla kırmızı renk ağırlıkta olan tül ve süslemeler kullanıyoruz. Masa ve sandalyeleri misafirlerinizin konforunu sağlayacak kalitede seçiyor ve rahat oturma düzenleri oluşturuyoruz. Bu sayede dans pisti için yeterli alana da sahip olacağımız ferah bir ortam oluşturmuş oluyoruz. Masa ve sandalyeler üzerinde kullandığımız giydirme ve örtülerin yanı sıra aksesuarları da gecenin görsel bütünlüğünü sağlayacak renk ve desenlerde seçiyoruz. Ayrıca firmamız anı kürsüsü, pasta ve pasta arabası, gazebo ve gelin yolu gibi farklı aksesuar ve süsleme hizmetleri de veriyor.

Hayatınızın en eğlenceli gecelerinden birinde, mutluluğunuzu tüm sevdikleriniz ile paylaşırken sadece eğlenceye odaklanabileceğiniz, detaylarla mükemmeli yakalayan İstanbul düğün organizasyonu firması seçiminizi Margarita Organizasyon’dan yana kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

selin arslan

  • Adres: Siyavuşpaşa, Çamlık Caddesi, Begonya Sk. no:11A, 34590 Bahçelievler/İstanbul

Margarita Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!