Düğün Organizasyon İstanbul

Margarita Organizasyon

  • Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Margarita Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Margarita Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Margarita Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Margarita Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Margarita Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Margarita Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Margarita Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Margarita Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Margarita Organizasyon düğün organizasyonu dışında nişan, parti, doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Margarita Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Margarita Organizasyon pasta, işık ve ses ekipmanları, çiçek, masa / sandalye temini, nikah şekeri, kına gecesi, havai fişek, dekor, süsleme, davetiye, fotoğraf ve video hizmetlerini vermektedir.

Margarita Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Margarita Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Margarita Organizasyon Hakkında

İstanbul’da aileniz ve dostlarınız ile unutulmaz bir gecede sevdiğiniz kişi ile birlikteliğinizi taçlandıracağınız gecelerde isteklerinizi göz önünde bulundurarak düşündüğünüz konseptleri hayata geçiriyoruz!

Düzenlemek istediğiniz organizasyonları uzun yıllardır sektörde bulunmamızın getirdiği tecrübe ile tüm detayları göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Düğün, kına gecesi, sünnet düğünü ve kokteyl gibi çeşitli organizasyonları başarı ile düzenleme geçmişine sahibiz. Tüm bu davetleri yüksek kalite standartlarımıza uygun ve bütçenize de uyacak şekilde planlıyoruz. İstanbul’da düğün organizasyonları içinde yıllarca akıllarda kalacak bir gece hayal ediyorsanız, istediğiniz konsepti hayata geçirme adına kendimize güveniyoruz!

Organizasyon sorumlumuz firmamızla anlaştıktan sonra sizinle iletişime geçiyor ve gecenizle alakalı tüm istek ve hayallerinizi öğreniyor. Sonrasında bu düşünceler doğrultusunda en uygun tema ve atmosferi oluşturmak adına gerekli dekor ve süslemelere birlikte karar veriyoruz. Sahilde sade bir düğün için beyaz renkler ağırlıkta dekorlar ve masalar seçerken, kına gecelerinde daha fazla kırmızı renk ağırlıkta olan tül ve süslemeler kullanıyoruz. Masa ve sandalyeleri misafirlerinizin konforunu sağlayacak kalitede seçiyor ve rahat oturma düzenleri oluşturuyoruz. Bu sayede dans pisti için yeterli alana da sahip olacağımız ferah bir ortam oluşturmuş oluyoruz. Masa ve sandalyeler üzerinde kullandığımız giydirme ve örtülerin yanı sıra aksesuarları da gecenin görsel bütünlüğünü sağlayacak renk ve desenlerde seçiyoruz. Ayrıca firmamız anı kürsüsü, pasta ve pasta arabası, gazebo ve gelin yolu gibi farklı aksesuar ve süsleme hizmetleri de veriyor.

Hayatınızın en eğlenceli gecelerinden birinde, mutluluğunuzu tüm sevdikleriniz ile paylaşırken sadece eğlenceye odaklanabileceğiniz, detaylarla mükemmeli yakalayan İstanbul düğün organizasyonu firması seçiminizi Margarita Organizasyon’dan yana kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Siyavuşpaşa, Çamlık Caddesi, Begonya Sk. no:11A, 34590 Bahçelievler/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Margarita Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.