Mandolin Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Mandolin Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Mandolin Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta

Mandolin Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Mandolin Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Mandolin Events Hakkında

Mandolin Events ayrıcalığıyla düşlerinizin de ötesinde bir kutlamayla düğününüzü gerçekleştirebileceksiniz. İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında yer alıyor, yaratıcı fikirlerimiz ve deneyimli ekibimiz ile birlikte hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Düğün organizasyonunuz için sağladığımız hizmetlerden bahsedelim. Her konseptte ve her tarzda süsleme alternatifleri sunuyor, düğün mekânınızı baştan aşağı istenilen şekilde hazırlıyoruz. Canlı çiçeklerin verdiği enerjiye bayılıyor, dekorlarımızda masa süslemelerinde ağırlıklı olarak kullanıyoruz. Davetli, gelin ve damat masasını da konsepte uygun bir şekilde hazırlayarak mekân dekorlarıyla uyumu yakalıyoruz.

Sadece düğün değil kına gecesi ve nişan kutlamalarınızda da hizmet verebiliyoruz. Son dönemlerde farklı konseptlerde kutlanan kına gecelerine yeni bir soluk getirdiğimizi düşünüyoruz. Gösterişli dekorlar, canlı çiçeklerle hazırlanmış kına tahtları, parıltılı masalar ve süslemelerle mekânı renklendiriyoruz. Kırmızı renginin ağırlıklı olarak tercih edildiği bu gecede bahar esintisi yaşatıyor yeşil, sarı pembe gibi tonlarla da süslemeler yapabiliyoruz., Bununla birlikte kına gecelerinizin şölen tadında geçmesi için kına ekibi ile birlikte konseptinize uygun dans gösterileri hazırlıyoruz.

Mutluluğa ilk adımı attığınız nişan ve söz organizasyonunuzda da muhteşem masalar hazırlıyoruz. Fotoğraflarınızda arka fon olarak kullanacağınız masa arkası dekor ve tak ile ortama şık bir hava kazandırıyoruz. Aile ve arkadaşlarınıza gününüzden armağan kalmasını istediğiniz hediyelikler hazırlıyoruz. Hediye seçimlerinizde de size fikirler sunuyor, farklı ve hiç görülmemiş hediyelikler tasarlıyoruz.

İstanbul düğün organizasyon fiyatlarını öğrenmek mi istiyorsunuz? O zaman sizi Mandolin Events’e davet ediyoruz. Her bütçeye uygunlu gösteren avantajlı fiyatlarımızla düğün, nişan kına ve bekârlığa veda partinizi muhteşem bir şekilde planlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi dinmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.