Majesty Organizasyon*

Majesty Organizasyon
Sadece İstanbul’ un değil dünyanın en önde gelen caddeleri arasında yer alan Bağdat Caddesi’ nde bulunan Majesty Organizasyon, turizm-otelcilik sektöründeki bilgi, birikim ve deneyimlerini davet-organizasyon sektörüne de aktararak, her geçen gün büyümekte ve sektörde adını duyurmaya devam etmektedir.

Organizasyon sektörüne yepyeni bir hareket ve bakış açısı getiren Majesty Organizasyon, tüm bireysel ve kurumsal organizasyonlarında amatör ruhu, profesyonel uygulamalarla buluşturmaktadır. Genç ve dinamik kadrosuyla görev aldığı bütün işleri başarıyla yerine getirerek sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir.

Her davetin yeni ve ayrı bir üstün hizmet anlayışı gerektirdiğine inanan ve öncelikli temel hedefi koşulsuz müşteri memnuniyeti olan firmamız, kaliteli, dürüst iş anlayışını, hizmet sektöründeki tecrübesini ve profesyonelliğini tüm çalışmalarında sizlerle paylaşmaktadır.

Birçok seçkin otel ve mekanla çalışmakta olan Majesty Organizasyon, çalışmalarını sıfır hata ile tamamlayabilmek için ziyafet yöneticileri, ses-ışık ve müzik firmaları, fotoğraf-video firmaları ve gecede görev alan diğer tüm ekiplerle uyumlu şekilde çalışarak; işine olan bağlılık, hassasiyet, detaycılık ve kusursuzu elde etme prensibini organizasyonlarına yansıtmaktadır.

Majesty Organizasyon olarak bizler, gerçekleştirmiş olduğumuz davetlerde günün başlangıcından gecenin sonuna kadar heyecanımızla, coşkumuzla, güler yüzümüzle, tutkumuzla, yüksek enerjimizle sizlerin en özel ve en mutlu günlerinizde yanınızda olarak mutluluğunuzu paylaşmaktan onur duyarız

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
Y&Y Yasemin & Yağız Düğün Tarihi: 28/05/2016

Majesty Organizasyon Enis ve Elifle 28 Mayıs 2016'da Wyndham Grand Kalamış Marina'daki nişan davetimiz sayesinde tanıştık. Onlarla tanışmadan önce nişanımızla ilgili davetiye ve hediyelik konusunda çok sıkıntı yaşamıştım hatta yaptırdıklarımı çöpe atmak zorunda kaldım. Beraber çalışmaya başladıktan sonra herşey yoluna girdi, eğer nişanlanırken ya da evlenirken gerçekten güvenerek işlerinizi emanet etmek istediğiniz bir firma arıyorsanız burası tam adresi. Nişanımızda herşey mükemmel geçti ve çok güzel geri dönüşler aldık. Umarım düğünde de görüşeceğiz. Çok tatlı insanlar olmaları da cabası :) Herşey için tekrar tekrar teşekkürler...

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Majesty Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Majesty Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap