Lina Davet

E-posta Gönder

0212 963 3236

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Fiyat

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Baby shower, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Güncel stillere uygun modern uygulamalarımızla her zevke hitap ederken hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hakkında

İşimiz bizim için çok kıymetli. Lina Davet ailesi olarak profesyonel bir şekilde etkinliklere organizasyon desteği sağlıyoruz. Pek çok çiftin hayatına dokunuyor, onları en özel anlarında mutlu ediyoruz. Siz de hayal ettiğiniz düğünü bizimle çalışarak gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Bahçelievler düğün organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz. Söz, nişan, doğum günü kutlaması, parti, baby shower, düğün ve kına gecesi gibi aklınıza gelen pek çok organizasyona hizmet veriyoruz. Tüm bunları yaparken de önceliği daima sizin istek ve beklentilerinize veriyoruz. Tecrübelerimizi, estetik zevklerimizi ve sizin tarzınızı harmanlayarak ortaya eşsiz bir atmosfer çıkarıyoruz.

Davetinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Çalışmalarımızdan ve kullanabileceğimiz malzemelerimizden bahsediyoruz. Lina Parti Evi içerisinde her zaman kaliteli ürünler bulunduruyoruz. Dünyada ve ülkemizde moda olan organizasyon trendlerini de yakından takip ederek size özel bir hizmet içeriği oluşturuyoruz. Kendimize çok güveniyoruz. En önemli referansımız da aldığımız olumlu geri dönüşler. Sizin de eğlencenizi size has detaylarla süslemek ve göz alıcı bir düğün mekanı oluşturmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Renk renk çiçek aranjmanları, şeker hamurundan pastalar, mumlar, minik ışıklar, rustik, romantik, vintage ya da sade aksesuar detayları, kaliteli kumaştan örtüler, balonlar, davetli masalarının düzenlenmesi gibi daha pek çok detayı bünyemiz içerisinde size sağlıyoruz. Bize sadece hayalinizi anlatmanız onu gerçekleştirmemiz için yeterli. Bilmelisiniz ki güzel bir davet düzeni ancak profesyonel kişilerle mümkün.

Siz de İstanbul organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Bahçelievler’de bulunan Lina’nın değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sonay Bilir

  • Telefon: 0212 963 3236
  • Adres: Yenibosna Merkez, Değirmen Cad. Airport Hill No:11/EA Bahçelievler/İstanbul, Turkey

Lina Davet Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!