Laledan Organizasyon

E-posta Gönder

Laledan Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  20-30 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Laledan Organizasyon Özellikler

 • Konsept/Tema Geliştirme

Laledan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Pek çok farklı stilde çalışabiliyoruz.

Laledan Organizasyon Hakkında

Düğün günü organizasyonlarınızın özenle tasarlandığını hayal edin öncelikle. Sizin kafanızda oluşturduğunuz bütün detaylara sahip olduğunuzu ve bu detayların organizasyonlarınızda bulunduğunu da hayalinizin içine katın. Sizce de mükemmel bir görüntü oluşmadı mı? Buradan bile size o duyguları hissettirebildiysek ne mutlu. Bir de düşünün ki bunların gerçek hayata aktarıldığını. O zaman nasıl hissedersiniz peki?

Tam olarak bu sektörde bunun için varız. Biz Laledan Organizasyon olarak uzun yıllardır çeşitli özel gün etkinliklerinde hizmet sağlıyoruz. O günlerin size göre bir daha yaşanmayacağını biliyor, bizim için tekrarı olmayacağını da bilmenizi istiyoruz. Nasıl her parmağın kendine özgü izleri mevcutsa bize göre de her çift kendilerine has izler bırakmalı ardında. Bunun başında da organizasyonlar gelir. Çünkü o düğün mekanına girdiğiniz andan itibaren bakacağınız her yerde, göreceğiniz her minik detayda, özel dokunuşlarla yerleştirilmiş her aksesuarda bir izimiz, iziniz olmalı. Olmalı ki davetlilerinizin unutamayacağı bir gece yaşatın onlara. Her çifte özel olarak hazırladığımız konseptlerle akıllarda yer edecek bir düğünün altına imza atmak istemez misiniz? Dilediğiniz her çeşit masa ve sandalyeyi temin eden, birbirinden farklı konsept seçenekleri sunan, hepsi ayrı güzel olan renkli kumaşlarla da renkli dokunuşlara sahip olan organizasyon şirketiyle çalışmak, bizce özel gününüz için tamamlayıcı nitelikte olur. Çiçekler konusuna gelecek olursak da her biri hassas ve narin oldukları için, onlara istedikleri özeni göstererek dokunuyoruz. Evet doğru okudunuz. Düğün günlerinizde ya da diğer özel günlerinizde çiçekleri kendi ellerimizle hazırlıyoruz sizin için. Kendimize ait araçların da olmasıyla hizmetimizde ulaşımla ilgili herhangi bir problem yaşamıyoruz.

Siz de bütün bu anlattığımız hizmetlerden yararlanmak isterseniz, formdan bize ulaşabilir ve Laledan Organizasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.