La Lumiere Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Diğer

La Lumiere Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

La Lumiere Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

La Lumiere Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

La Lumiere Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Bir konsept üzerinde düşünmek, çizimler yapmak, sonra onları gerçeğe dönüştürmek bizim en büyük motivasyonumuz.

La Lumiere Events Hakkında

Hayatınızın en değerli gününde size, kendinizi misafir gibi hissetme konforu vaad ediyoruz! La Lumiere Events İstanbul ekibi olarak, hayallerinizin ötesinde bir düğün organizasyonu için, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Biraz bizden bahsetmek gerekirse; Merve Muratoğlu ve Eser Gabay olarak, Merve’nin nişan organizasyonunu için tüm detayları planladık ve düğünden sonra, bu işi profesyonel olarak yapmayı düşündük. Ardından, 2012 senesinde firmamızı kurduk.

Yeniliklere açık vizyonumuz ve trendleri takip etmemiz sebebiyle, her geçen gün farklı bir şey çıkan düğün sektöründe, varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Organizasyonunuz için, hayal ettiğiniz her şeyi, gerçeğe dönüştürmeyi planlıyoruz. Bu dönemin ne kadar yoğun ve her şey hakkında düşünülmesi gereken bir dönem olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için, sizin zevkiniz doğrultusunda; en iyi seçimleri yaparak ilerleyeceğimizden şüpheniz olmasın.

La Lumiere Events olarak; bir ev daveti veya büyük bir düğün organizasyonu fark etmeksizin, aynı özveriyle çalışıyoruz. Her özel gün önemlidir. Beklentileri karşılamak da bizim görevimiz. Dolayısıyla, her ayrıntıyı önemseyerek organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Konseptinize uygun olarak düğününüzde; gelinliğinize uygun bir gelin buketi, nikah şekeri ve süslemeleri, düğün pastası, barkovizyon, davetli sayınıza ve tercihinize göre düzenlenecek masa sandalye düzeni, davetlilerinize muhteşem lezzetler tattırmak için bir catering firması ve servis ekibi hizmetimiz mevcut. Bunun yanında, müziksiz eğlence olmaz diyoruz ve size; muhteşem bir ses kalitesi imkanı da sağlıyoruz. Böylece düğününüz boyunca sınırsız bir şekilde eğlenebiliyorsunuz.

La Lumiere Events ailesi olarak, size sunduğumuz olanaklar bu şekilde. Her organizasyona verdiğimiz ayrı önem sayesinde sektördeki yerimizi korumaya devam ediyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz; bize ulaşmak için, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Fatih Sultan Mehmet Mah. Bilgi Sk. No:15 Armutlu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  La Lumiere Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.