La Lumiere Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Diğer

La Lumiere Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
750 TL'den fazla

La Lumiere Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

La Lumiere Events Sık Sorulan Sorular

La Lumiere Events düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

La Lumiere Events organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 750 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.


La Lumiere Events hangi hizmetleri vermektedir?

La Lumiere Events pasta, dekor, süsleme, masa / sandalye temini, servis ve hizmet elemanı, mekan giydirme, fotoğraf ve video, nikah şekeri, çiçek, barkovizyon, kına gecesi, işık ve ses ekipmanları, catering, lcv hizmeti hizmetlerini vermektedir.


La Lumiere Events düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

La Lumiere Events düğün organizasyonu dışında parti, doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, nişan, piknik, açılışlar, baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.


La Lumiere Events organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Bir konsept üzerinde düşünmek, çizimler yapmak, sonra onları gerçeğe dönüştürmek bizim en büyük motivasyonumuz."


La Lumiere Events ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

La Lumiere Events ile 6 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


La Lumiere Events şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, La Lumiere Events şehir dışında hizmet vermiyor.

Tüm Sorular

La Lumiere Events Hakkında

Hayatınızın en değerli gününde size, kendinizi misafir gibi hissetme konforu vaad ediyoruz! La Lumiere Events İstanbul ekibi olarak, hayallerinizin ötesinde bir düğün organizasyonu için, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Biraz bizden bahsetmek gerekirse; Merve Muratoğlu ve Eser Gabay olarak, Merve’nin nişan organizasyonunu için tüm detayları planladık ve düğünden sonra, bu işi profesyonel olarak yapmayı düşündük. Ardından, 2012 senesinde firmamızı kurduk.

Yeniliklere açık vizyonumuz ve trendleri takip etmemiz sebebiyle, her geçen gün farklı bir şey çıkan düğün sektöründe, varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Organizasyonunuz için, hayal ettiğiniz her şeyi, gerçeğe dönüştürmeyi planlıyoruz. Bu dönemin ne kadar yoğun ve her şey hakkında düşünülmesi gereken bir dönem olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için, sizin zevkiniz doğrultusunda; en iyi seçimleri yaparak ilerleyeceğimizden şüpheniz olmasın.

La Lumiere Events olarak; bir ev daveti veya büyük bir düğün organizasyonu fark etmeksizin, aynı özveriyle çalışıyoruz. Her özel gün önemlidir. Beklentileri karşılamak da bizim görevimiz. Dolayısıyla, her ayrıntıyı önemseyerek organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Konseptinize uygun olarak düğününüzde; gelinliğinize uygun bir gelin buketi, nikah şekeri ve süslemeleri, düğün pastası, barkovizyon, davetli sayınıza ve tercihinize göre düzenlenecek masa sandalye düzeni, davetlilerinize muhteşem lezzetler tattırmak için bir catering firması ve servis ekibi hizmetimiz mevcut. Bunun yanında, müziksiz eğlence olmaz diyoruz ve size; muhteşem bir ses kalitesi imkanı da sağlıyoruz. Böylece düğününüz boyunca sınırsız bir şekilde eğlenebiliyorsunuz.

La Lumiere Events ailesi olarak, size sunduğumuz olanaklar bu şekilde. Her organizasyona verdiğimiz ayrı önem sayesinde sektördeki yerimizi korumaya devam ediyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz; bize ulaşmak için, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

  • Adres:

    Fatih Sultan Mehmet Mah. Bilgi Sk. No:15 Armutlu

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    La Lumiere Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.