Düğün Organizasyon İstanbul

Kurdele Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Kurdele Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Kurdele Organizasyon Özellikler

Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Kurdele Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Kurdele Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kurdele Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Kurdele Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Genellikle modern fakat müşterilerin isteği doğrultusunda da farklılıklar olabiliyor."

Kurdele Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Kurdele Organizasyon düğün organizasyonu dışında baby shower, parti, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, piknik, mezuniyet törenleri, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Kurdele Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Kurdele Organizasyon servis ve hizmet elemanı, catering, nikah şekeri, davetiye hizmetlerini vermektedir.

Kurdele Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Kurdele Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Kurdele Organizasyon Hakkında

Kurdele Organizasyon kurucusu Nur Özcan; kongre, seminer ve toplantı organizasyonlarındaki 10 senelik deneyimini, Kurdele Organizasyon düğün ve davetlerine de aktarmaktadır.
Nur Özcan İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunu olup 10 yıl boyunca Turizm ve ilaç sektörünün önde genel firmalarında organizasyon departmanlarında çalışmış, AGIT, HABITAT gibi şehrin önde gelen ZİRVE'lerinde ve EUROBASKET gibi organizasyonlarda görev almış olup 2006 dan beri sahibi olduğu Kurdele Organizasyon’da Düğün, Davet ve Doğum Organizasyonları planlamaktadır.
2006 yılında faaliyete geçen Kurdele Organizasyon, genç ve dinamik yapısıyla kısa zamanda önemli mesafeler kat etmiştir. Eğitimli, kariyer konusunda deneyimli hizmet ekibimizle, çalışma konusunda çok hassas davranarak yüzde yüz gelin-damat memnuniyetini hedeflemekteyiz.
Ticari bir kuruluştan çok, çözüm ortağı olma konusunda ısrarlı bir politika izleyerek, tüm çalışmalarda gelin-damatlarımızın yanında bulunmaktan büyük keyif alarak, düğününüzün her anınızda size destek olmayı hedeflemekteyiz.

Birçok davet, düğün, nişan, kına, açılış, kurumsal etkinlilerle başarılı organizasyonlara imza atan firmamızın geniş ailesinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kurdele Düğün, Kurumsal, Butik ve Bebek departmanları ve çalışma ekiplerini bir arada tutarak, ortak bir paydada başarıya götürme kapasitesine ve tecrübesine sahip olan firmamız, tüm düğün davet organizasyonlarınızda kaliteli ve uygun fiyatlı bütçesi ile size anınızın tadını çıkartmayı vaat ediyor

Düğün mekanının bulunmasından, mekanın süsleme ve dekorasyonuna; müzik ve sanatçı organizasyonlarından araç ve transfer hizmetlerine, özel hediyeliklerden, nikah şekeri ve davetiyeye kadar çok geniş bir yelpazede hizmet verirken işbirliği içinde olduğumuz şirketlerimize de talebe göre özel hediyelikler önerip, üretimi hizmetini de sağlıyoruz.
Amacımız özel günlerinizde sizin için, sizin gibi düşünmeye çalışarak, bu gününüzü unutulmaz bir anı haline dönüştürmek, bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşarak, amatör ruhla profesyonel hizmet vermek, organizasyonlarınızda tam memnuniyeti sağlamak için ortak bir çalışma yürütmektir.

Başarı detaylarda gizlidir felsefesiyle detayların yükünü üzerinizden alacak, her detayda sizinle aynı özeni gösterecek Kurdele Organizasyon, kalite ve tecrübesini sizler ile paylaşarak, organizasyonlarınızın kusursuz geçmesini sağlamayı hedeflemektedir. Gelin ve damatlarımızın farkı hayallerini, düşlerini gerçeğe çevirmek asıl amacımızdır.
Doğum günlerine ve düğünlere yapmış olduğumuz birbirinden özel tasarım pasta ve kurabiyelerimizi de daha geniş kitlelerle paylaşmaktayız.

İletişim

  • Adres::

    Hamiyet Yüceses Sok. Arzu Apt. No: 38/1 Bağdat Caddesi Suadiye

  • Haritadaki Konumu

    Kurdele Organizasyon Yol Haritası

Kurdele Organizasyon Yorumları (2)

Salwa & Nusret

Düğün Tarihi: 02.01.2016

düğün dan once çok iyi vaadler aldık malesif düğün gecesi istediğmiz gibi diğldı hala da üzülyorum telefonlerımı da cevab vermiyor hakımı helal etmiyorum

Nur & Erdem

Düğün Tarihi: 10.10.2015

Sürekli iletişim halindeydik. Ne istediysem sorunsuz bir şekilde ilgilenip gerçekleştirdiler. Sonuçtanda süreçtende çok memnun kaldık. Harika bir iş çıkardılar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.