Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Kurdele Organizasyon

0850 241 1764

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Demo Masa

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Seni En Deneyimli Organizatörlerle Buluşturalım!

Hayalindeki düğünü anlat, ücretsiz danışmanlarımız isteklerine uygun 5 organizasyon firmasıyla seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Davetiye, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Genellikle modern fakat müşterilerin isteği doğrultusunda da farklılıklar olabiliyor.

Önerilen Firmalar

AG Davet & Müzik Organizasyon
48 1 7

Kadıköy

AG Davet & Müzik Organizasyon

2019 yılı itibariyle 30 yıldır içinde bulunduğumuz sektörde hem İstanbul he...

Hülya Wedding Davet Organizasyon
88 42 20

Beşiktaş

Hülya Wedding Davet Organizasyon

Hülya Wedding kuruluşumuz bir aile şirketi olup, ülkemizde organizasyon sek...

Mekselina Desing & Event
46 10

Bakırköy

Mekselina Desing & Event

MEKSELİNA DESİNG & EVENT Organizasyon sektörünün önde gelen isimlerinden Tu...

Hakkında

Kurdele Organizasyon kurucusu Nur Özcan; kongre, seminer ve toplantı organizasyonlarındaki 10 senelik deneyimini, Kurdele Organizasyon düğün ve davetlerine de aktarmaktadır.
Nur Özcan İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunu olup 10 yıl boyunca Turizm ve ilaç sektörünün önde genel firmalarında organizasyon departmanlarında çalışmış, AGIT, HABITAT gibi şehrin önde gelen ZİRVE'lerinde ve EUROBASKET gibi organizasyonlarda görev almış olup 2006 dan beri sahibi olduğu Kurdele Organizasyon’da Düğün, Davet ve Doğum Organizasyonları planlamaktadır.
2006 yılında faaliyete geçen Kurdele Organizasyon, genç ve dinamik yapısıyla kısa zamanda önemli mesafeler kat etmiştir. Eğitimli, kariyer konusunda deneyimli hizmet ekibimizle, çalışma konusunda çok hassas davranarak yüzde yüz gelin-damat memnuniyetini hedeflemekteyiz.
Ticari bir kuruluştan çok, çözüm ortağı olma konusunda ısrarlı bir politika izleyerek, tüm çalışmalarda gelin-damatlarımızın yanında bulunmaktan büyük keyif alarak, düğününüzün her anınızda size destek olmayı hedeflemekteyiz.

Birçok davet, düğün, nişan, kına, açılış, kurumsal etkinlilerle başarılı organizasyonlara imza atan firmamızın geniş ailesinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kurdele Düğün, Kurumsal, Butik ve Bebek departmanları ve çalışma ekiplerini bir arada tutarak, ortak bir paydada başarıya götürme kapasitesine ve tecrübesine sahip olan firmamız, tüm düğün davet organizasyonlarınızda kaliteli ve uygun fiyatlı bütçesi ile size anınızın tadını çıkartmayı vaat ediyor

Düğün mekanının bulunmasından, mekanın süsleme ve dekorasyonuna; müzik ve sanatçı organizasyonlarından araç ve transfer hizmetlerine, özel hediyeliklerden, nikah şekeri ve davetiyeye kadar çok geniş bir yelpazede hizmet verirken işbirliği içinde olduğumuz şirketlerimize de talebe göre özel hediyelikler önerip, üretimi hizmetini de sağlıyoruz.
Amacımız özel günlerinizde sizin için, sizin gibi düşünmeye çalışarak, bu gününüzü unutulmaz bir anı haline dönüştürmek, bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşarak, amatör ruhla profesyonel hizmet vermek, organizasyonlarınızda tam memnuniyeti sağlamak için ortak bir çalışma yürütmektir.

Başarı detaylarda gizlidir felsefesiyle detayların yükünü üzerinizden alacak, her detayda sizinle aynı özeni gösterecek Kurdele Organizasyon, kalite ve tecrübesini sizler ile paylaşarak, organizasyonlarınızın kusursuz geçmesini sağlamayı hedeflemektedir. Gelin ve damatlarımızın farkı hayallerini, düşlerini gerçeğe çevirmek asıl amacımızdır.
Doğum günlerine ve düğünlere yapmış olduğumuz birbirinden özel tasarım pasta ve kurabiyelerimizi de daha geniş kitlelerle paylaşmaktayız.

İletişim

Nur Ozcan

Jale Kibritcioglu

  • Telefon: 0850 241 1764

  • Adres: Hamiyet Yüceses Sok. Arzu Apt. No: 38/1 Bağdat Caddesi Suadiye

Kurdele Organizasyon Yol Haritası

Yorumlar (2)

s&N

salwa & Nusret

Düğün Tarihi: 02.01.2016

düğün dan once çok iyi vaadler aldık malesif düğün gecesi istediğmiz gibi diğldı hala da üzülyorum telefonlerımı da cevab vermiyor hakımı helal etmiyorum


n&e

nur & erdem

Düğün Tarihi: 10.10.2015

Sürekli iletişim halindeydik. Ne istediysem sorunsuz bir şekilde ilgilenip gerçekleştirdiler. Sonuçtanda süreçtende çok memnun kaldık. Harika bir iş çıkardılar.


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.