Kurdele Organizasyon*

Kurdele Organizasyon
Kurdele Organizasyon kurucusu Nur Özcan; kongre, seminer ve toplantı organizasyonlarındaki 10 senelik deneyimini, Kurdele Organizasyon düğün ve davetlerine de aktarmaktadır.
Nur Özcan İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunu olup 10 yıl boyunca Turizm ve ilaç sektörünün önde genel firmalarında organizasyon departmanlarında çalışmış, AGIT, HABITAT gibi şehrin önde gelen ZİRVE'lerinde ve EUROBASKET gibi organizasyonlarda görev almış olup 2006 dan beri sahibi olduğu Kurdele Organizasyon’da Düğün, Davet ve Doğum Organizasyonları planlamaktadır.
2006 yılında faaliyete geçen Kurdele Organizasyon, genç ve dinamik yapısıyla kısa zamanda önemli mesafeler kat etmiştir. Eğitimli, kariyer konusunda deneyimli hizmet ekibimizle, çalışma konusunda çok hassas davranarak yüzde yüz gelin-damat memnuniyetini hedeflemekteyiz.
Ticari bir kuruluştan çok, çözüm ortağı olma konusunda ısrarlı bir politika izleyerek, tüm çalışmalarda gelin-damatlarımızın yanında bulunmaktan büyük keyif alarak, düğününüzün her anınızda size destek olmayı hedeflemekteyiz.

Birçok davet, düğün, nişan, kına, açılış, kurumsal etkinlilerle başarılı organizasyonlara imza atan firmamızın geniş ailesinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kurdele Düğün, Kurumsal, Butik ve Bebek departmanları ve çalışma ekiplerini bir arada tutarak, ortak bir paydada başarıya götürme kapasitesine ve tecrübesine sahip olan firmamız, tüm düğün davet organizasyonlarınızda kaliteli ve uygun fiyatlı bütçesi ile size anınızın tadını çıkartmayı vaat ediyor

Düğün mekanının bulunmasından, mekanın süsleme ve dekorasyonuna; müzik ve sanatçı organizasyonlarından araç ve transfer hizmetlerine, özel hediyeliklerden, nikah şekeri ve davetiyeye kadar çok geniş bir yelpazede hizmet verirken işbirliği içinde olduğumuz şirketlerimize de talebe göre özel hediyelikler önerip, üretimi hizmetini de sağlıyoruz.
Amacımız özel günlerinizde sizin için, sizin gibi düşünmeye çalışarak, bu gününüzü unutulmaz bir anı haline dönüştürmek, bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşarak, amatör ruhla profesyonel hizmet vermek, organizasyonlarınızda tam memnuniyeti sağlamak için ortak bir çalışma yürütmektir.

Başarı detaylarda gizlidir felsefesiyle detayların yükünü üzerinizden alacak, her detayda sizinle aynı özeni gösterecek Kurdele Organizasyon, kalite ve tecrübesini sizler ile paylaşarak, organizasyonlarınızın kusursuz geçmesini sağlamayı hedeflemektedir. Gelin ve damatlarımızın farkı hayallerini, düşlerini gerçeğe çevirmek asıl amacımızdır.
Doğum günlerine ve düğünlere yapmış olduğumuz birbirinden özel tasarım pasta ve kurabiyelerimizi de daha geniş kitlelerle paylaşmaktayız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
S&N salwa & Nusret Düğün Tarihi: 02/01/2016

düğün dan once çok iyi vaadler aldık malesif düğün gecesi istediğmiz gibi diğldı hala da üzülyorum telefonlerımı da cevab vermiyor hakımı helal etmiyorum

N&E nur & erdem Düğün Tarihi: 10/10/2015

Sürekli iletişim halindeydik. Ne istediysem sorunsuz bir şekilde ilgilenip gerçekleştirdiler. Sonuçtanda süreçtende çok memnun kaldık. Harika bir iş çıkardılar.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Kurdele Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kurdele Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap