Kurdele Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Kurdele Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Kurdele Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kurdele Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Davetiye, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Genellikle modern fakat müşterilerin isteği doğrultusunda da farklılıklar olabiliyor.

Kurdele Organizasyon Hakkında

Kurdele Organizasyon kurucusu Nur Özcan; kongre, seminer ve toplantı organizasyonlarındaki 10 senelik deneyimini, Kurdele Organizasyon düğün ve davetlerine de aktarmaktadır.
Nur Özcan İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunu olup 10 yıl boyunca Turizm ve ilaç sektörünün önde genel firmalarında organizasyon departmanlarında çalışmış, AGIT, HABITAT gibi şehrin önde gelen ZİRVE'lerinde ve EUROBASKET gibi organizasyonlarda görev almış olup 2006 dan beri sahibi olduğu Kurdele Organizasyon’da Düğün, Davet ve Doğum Organizasyonları planlamaktadır.
2006 yılında faaliyete geçen Kurdele Organizasyon, genç ve dinamik yapısıyla kısa zamanda önemli mesafeler kat etmiştir. Eğitimli, kariyer konusunda deneyimli hizmet ekibimizle, çalışma konusunda çok hassas davranarak yüzde yüz gelin-damat memnuniyetini hedeflemekteyiz.
Ticari bir kuruluştan çok, çözüm ortağı olma konusunda ısrarlı bir politika izleyerek, tüm çalışmalarda gelin-damatlarımızın yanında bulunmaktan büyük keyif alarak, düğününüzün her anınızda size destek olmayı hedeflemekteyiz.

Birçok davet, düğün, nişan, kına, açılış, kurumsal etkinlilerle başarılı organizasyonlara imza atan firmamızın geniş ailesinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kurdele Düğün, Kurumsal, Butik ve Bebek departmanları ve çalışma ekiplerini bir arada tutarak, ortak bir paydada başarıya götürme kapasitesine ve tecrübesine sahip olan firmamız, tüm düğün davet organizasyonlarınızda kaliteli ve uygun fiyatlı bütçesi ile size anınızın tadını çıkartmayı vaat ediyor

Düğün mekanının bulunmasından, mekanın süsleme ve dekorasyonuna; müzik ve sanatçı organizasyonlarından araç ve transfer hizmetlerine, özel hediyeliklerden, nikah şekeri ve davetiyeye kadar çok geniş bir yelpazede hizmet verirken işbirliği içinde olduğumuz şirketlerimize de talebe göre özel hediyelikler önerip, üretimi hizmetini de sağlıyoruz.
Amacımız özel günlerinizde sizin için, sizin gibi düşünmeye çalışarak, bu gününüzü unutulmaz bir anı haline dönüştürmek, bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşarak, amatör ruhla profesyonel hizmet vermek, organizasyonlarınızda tam memnuniyeti sağlamak için ortak bir çalışma yürütmektir.

Başarı detaylarda gizlidir felsefesiyle detayların yükünü üzerinizden alacak, her detayda sizinle aynı özeni gösterecek Kurdele Organizasyon, kalite ve tecrübesini sizler ile paylaşarak, organizasyonlarınızın kusursuz geçmesini sağlamayı hedeflemektedir. Gelin ve damatlarımızın farkı hayallerini, düşlerini gerçeğe çevirmek asıl amacımızdır.
Doğum günlerine ve düğünlere yapmış olduğumuz birbirinden özel tasarım pasta ve kurabiyelerimizi de daha geniş kitlelerle paylaşmaktayız.

İletişim

 • Adres:

  Hamiyet Yüceses Sok. Arzu Apt. No: 38/1 Bağdat Caddesi Suadiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kurdele Organizasyon Yol Haritası

Kurdele Organizasyon Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

s&N

Salwa & Nusret

Düğün Tarihi: 02.01.2016


düğün dan once çok iyi vaadler aldık malesif düğün gecesi istediğmiz gibi diğldı hala da üzülyorum telefonlerımı da cevab vermiyor hakımı helal etmiyorum

n&e

Nur & Erdem

Düğün Tarihi: 10.10.2015


Sürekli iletişim halindeydik. Ne istediysem sorunsuz bir şekilde ilgilenip gerçekleştirdiler. Sonuçtanda süreçtende çok memnun kaldık. Harika bir iş çıkardılar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.