Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

KM Events

3

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Paket Fiyatı

Evet

Demo Masa

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehirdışında Hizmet

Sorular

 • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti
 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? KM Weddings, gelen müşterilerin öncelikle hayallerini keşfetmeye çalışan ve ona göre organizasyon stilini gerçekleştirmeye çalışan bir firmadır.

  Düğün temaları yaratan ve tüm yeniliklere öncülük eden KM Events Türkiye’de düğün endüstrisinin gelişmesine ve Türkiye’nin özellikle de İstanbul’un bir destinasyon düğün merkezi olmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Düğün Hikayeleri

Hakkında

KM Events Türkiye'de gerçekleşen uluslararası düğün, davet ve kutlamaların aranan firmasıdır.

Bugüne kadar, çok sayıda, Azerbaycan, Rusya, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Pakistan, Hindistan ve daha pek çok ülkeden gelen çiftlerin düğünlerini organize eden KM Events, 2016 yılında 21. yıldönümünü kutlamaktadır.

KM Events’in direktörü ve kurucusu olan Meltem Tepeler etkinlik sektöründe faaliyet gösteren firmaları bir araya getirmek amacı ile Türkiye’de Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği (YEPUD)’un kurmuş ve 2008 – 2014 yılları arasında derneğin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır.

Türkiye’de yapılan en özel düğünleri gerçekleştiren, düğün temaları yaratan ve tüm yeniliklere öncülük eden KM Events Türkiye’de düğün endüstrisinin gelişmesine ve Türkiye’nin özellikle de İstanbul’un bir destinasyon düğün merkezi olmasına büyük katkı sağlamaktadır.

KM Events'in Hizmetleri

Düğün destinasyon ve mekanının bulunması
Tema yaratılması
Organizasyonun tasarlanması ve prodüksiyonu
Çiçekler, aksesuarlar, podyum ve kumaş ile dekorasyon
Davetlileri karşılama ve katılımcı takibi
Ses ışık sistemleri ve teknik ekipmanlar
Eğlence ve görsel şovlar
Güzellik, saç, makyaj hizmetleri
Fotoğraf, video
Konuklar ile iletişim
Her türlü transfer hizmetleri


Meltem Bayazıt Tepeler'in hem Türkçe hem de İngilizce olarak yazmış olduğu “Düğünler ve İstanbul 2010” kitabı ile İstanbul’u bir destinasyon düğün merkezi olarak tanıtmış ve kitap kısa sürede sektörün klasikleri arasında yerini almıştır. 2011 yılında 2. Baskısı da yapılan kitap Amazon.co.uk dan sipariş edilebiliyor.

İletişim

wedding planner

 • Adres: Bebek Yokuşu Uğurel Apt. No:5 Daire:8

KM Events Yol Haritası

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!