KM Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

KM Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

KM Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

KM Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

KM Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  KM Weddings, gelen müşterilerin öncelikle hayallerini keşfetmeye çalışan ve ona göre organizasyon stilini gerçekleştirmeye çalışan bir firmadır. <br/><br/>Düğün temaları yaratan ve tüm yeniliklere öncülük eden KM Events Türkiye’de düğün endüstrisinin gelişmesine ve Türkiye’nin özellikle de İstanbul’un bir destinasyon düğün merkezi olmasına büyük katkı sağlamaktadır.

KM Events Hakkında

KM Events; Dubai ve İstanbul merkezli bir firma olması sebebiyle, sektöre yön veren bir firmayız. Özellikle lüks destinasyon düğünleri ve etkinliklerde 25 yılı aşkın tecrübeye sahibiz. Azerbaycan, Rusya, İran, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Pakistan ve Hindistan dahil olmak üzere, dünyanın dört bir yanından pek çok çifti ağırlama fırsatı bulduk. Dolayısıyla, dünyaca ünlü isimlerin de düğün organizasyonlarına imza attık.

1995 yılında, kuruluşumuzdan itibaren, özel etkinlikler ve düğün endüstrisi kapsamında, birçok uluslararası önemli projeye ev sahipliği yaptık. Vizyonumuzu, Türkiye’nin farklı bölgelerine dağıtarak firmamızı, bölgenin önde gelen düğün organizasyon firmalarından biri haline getirdik. İşini böylesine titizlikle yapan bir firmaya düğününüzü teslim etmek isterseniz, ne gibi imkanlardan yararlanacağınızdan bahsedelim.

Hizmetlerimiz arasında; hedef düğün ve etkinlikler için ilk danışmanlık, destinasyon seçim danışmanlığı, mekan bulma ve seçme, hayallerinizdeki düğünü tasarlama, tema ve fikirler, dekorasyon ve ayrıntılar, konsiyerj hizmetleri, LCV yönetimi, teknik ve görsel ses desteği, eğlenceler, davetiyeler ve hediyeler, düğün öncesi menü tadımları, canlı gösteriler ve üretim bulunuyor. Yaratıcı ve deneyimli ekibimiz, düğününüze yardımcı olmaya ve A’dan Z’ye her detayı, yönetmeye hazır! Siz de unutulmaz bir düğün organizasyonuyla misafirlerinize büyülü anlar yaşatmak istiyorsanız, muhteşem bir tercih yaptınız!

Dünyanın her yerinden tüm misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Geniş çapta bir düğün düzenleyecekseniz, size muhteşem bir deneyim yaşatacağımıza emin olabilirsiniz. KM Events İstanbul ailesi olarak, siz değerli çiftlerimiz için sağladığımız eşsiz olanaklardan söz ettik. Heyecanınıza ortak olmak ve güzel hislerinizi paylaşmak bize keyif verir. Siz de bu güzel gününüz için, yıllarca konuşulacak bir düğün düzenlemek istiyorsanız; bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yanında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Bebek Yokuşu Uğurel Apt. No:5 Daire:8

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  KM Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.