İstanbul Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

Verilen Hizmetler

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Sorular

  • Verilen Hizmetler Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, Davetiye, Fotoğraf ve video, Catering

Önerilen Firmalar

Hülya Wedding & Events
53 11 21

Beşiktaş

Hülya Wedding & Events

Hülya Wedding kuruluşumuz bir aile şirketi olup, ülkemizde organizasyon sek...

Şişli

Queen Organizasyon

Ko?ulsuz m??teri memnuniyetini kendine ilke edinen QUEEN ORGAN?ZASYON her ...

FY Eventdesign & Organization
15

Beşiktaş

FY Eventdesign & Organization

FY KİMDİR NELER YAPAR ? "Hiç kimse bir düğünde aynı kıyafeti bir başkasının...

Hakkında

Biz...

Müşterilerimizin zevkleri ve hayalleri ile duygu ve düşünceleri paylaşan, Düşleri doğrultusunda bir hizmet veya ürün imal eden, Sanat ve Modayla ilgili, Estetik görüşe sahip, düşüncelerini başkalarına açık bir biçimde anlatabilen, yaratıcı, hayal gücü zengin, estetiğe önem veren, cisimlerin birbirine göre değişik durumlarını zihninde canlandırabilen, tasarladıklarını görsel sunumla ifade edebilen, dikkatini yoğunlaştırabilen ve ayrıntıları görebilen renk algısı yüksek, göz ve ellerini eşgüdümle kullanabilen, insanlarla iyi iletişim kuran, sevecen, hoşgörülü, sabırlı, müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik çözümler sunan kendini sürekli geliştiren profesyonel bir ekibiz.

İşimiz…

Karmaşayı durdurmak, Alışkanlıkları gözlemlemek, Gereksiz olanları elimine etmek, Fonksiyonel bir sistem oluşturmak, Zamanı yönetmek, Düzeni sağlamak ,Bir ürünün tamamının veya bir parçasının Çizgi, Şekil, Renk, Biçim, Doku, Malzemenin esnekliği veya Süslemesi gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur ve özelliklerin oluşturduğu Organizasyon’dur.

Şirketimiz…

2000 Yılında Şirket Kurucu Ortağımız Ali ORAL Tarafından Kurulan ORAL Ajans Reklam Tanıtım Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olup Türk Patent Enstitüsü Tarafından Tescilli Wedding Professional İstanbul Davet Organizasyon ve İstanbul Kokteyl Catering Markası altında “Düşleyin Gerçekleştirelim” Büyük işler Büyük Düşünceyle Başlar…! Sloganı ile hizmet vermektedir.

• Merkezi Amerika’da Bulunan Uluslar Arası Profesyonel Düğün Planlayıcılar Derneği (AFWPİ) üyesi ve Sertifikasına sahip Türkiye’de tek şirkettir.

• ISO 9001:2008 Hizmet Kalite Belgesine Sahiptir.

• Web sitemizde organizasyon malzeme ve ekipmanları satışı e-ticaretini yapmaktadır.

İletişim

Ali Oral

  • Adres: Sahrayıcedit Mah. Atatürk Cad. No:21 Kunter Apt. D:5 Kadıköy - İstanbul

İstanbul Davet Organizasyon Yol Haritası

1 yorum


I&O

Işın & Orçun

Düğün Tarihi: 02.08.2014

Her şey istediğimiz gibiydi, üstelik alışılmışın dışında bir konsept olarak deniz konsepti istemiş olmamıza rağmen kendileri zoru başardılar. Masa süslerinden gelin yoluna, ağaç süslemelerinden nikah masasına kadar her şey çok şıktı. Herkese tavsiye ederim.

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.