İşgören Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İşgören Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

İşgören Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İşgören Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

İşgören Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

İşgören Organizasyon Hakkında

Hayal ettiğiniz özel gün geldi çattı ve siz hazırlıklara nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Özel davetleriniz için ihtiyacınız olan her şey ile İşgören Organizasyon yanınızda!

Profesyonel bir ekip ile çalışmanın avantajlarını hissedecek ve isteklerinizi belirttikten sonra arkanıza yaslanıp bekleyeceksiniz! İstekleriniz hakkında detaylı görüşmeler yapmak son derece önemli. Neden mi? Çünkü nikah memurundan süsleme ve düzenlemelere, ses, ışık, sahne sistemlerinden hizmet personellerine her konuda yanınızda olmayı hedefliyoruz. Organizasyon sorumlumuza bildireceğiniz ayrıntılı istek listesine göre hareket ediyoruz. Gecenizi eksiksiz kılmak için hazırlıklara başlıyoruz!

Avcılar’daki mevcut adresimizde yaptığımız görüşmelerden sonra İşgören Organizasyon ekibinin düğün organizasyon paketleri İstanbul’da tercihiniz olacak! Sunduğumuz hizmetler neler mi?

-Konsepte uygun mekan süslemeleri yapıyoruz. Mekanın büyüklüğüne uygun masa ve sandalye temin ediyoruz. Rengarenk örtüler, çeşitli aksesuarlar ile konuklarınız için ziyafet masaları tasarlıyoruz.

-Nikah töreni için şık bir nikah masası hazırlıyor ya da ayakta nikah platformu kuruyoruz. Düğün ve kına gecesi bir arada bir davet hayal ediyorsanız; kına merasimi için gerekli malzemeler ve kına tahtı ile özel bir köşe dekore ediyoruz. Ayrıca gelin yolu, anı defteri köşesi ve fotoğraf çekim alanları da istediğiniz gibi stilize ediliyor.

-Ses, ışık ve sahne sistemleriniz son teknoloji ekipmanlar ile kuruluyor! Sahnede yerini alarak gecenizi eğlenceye dönüştürecek müzisyenlerimiz de ekibimizde! Fotoğraf ekibi ve hizmet personelleri de destek için gece boyunca etrafınızda oluyor.

-Tekne düğünü tercih ediyor veya nikahınızı daha öncesinde kıydıysanız sahte nikah memurumuz da düğününüze katılıyor!

İstediğiniz her şey için yanınızdayız…

Siz de İşgören Organizasyon kına, düğün ve özel davetlerinizde ayrıcalıklı hizmetleri ile yanınızda olsun ister misiniz? Öyleyse kusursuz bir gece için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak iletişime geçebilir veya formu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz. Form ile iletişime geçmek isterseniz “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız.

İletişim

 • Adres:

  Ambarli Mah. Reşitpaşa Cad. Girne Sok. No: 12/A Avcılar/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İşgören Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.