Düğün Organizasyon İstanbul

Hülya Events

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hülya Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Hülya Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Hülya Events Sıkça Sorulan Sorular

Hülya Events şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hülya Events şehir dışında hizmet veriyor.

Hülya Events ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hülya Events ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Hülya Events organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Çiftlerimizin istediği pek çok stilde hizmet veriyoruz."

Hülya Events düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Hülya Events düğün organizasyonu dışında açılışlar, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Hülya Events hangi hizmetleri vermektedir?

Hülya Events dekor, mekan giydirme, çiçek, süsleme, servis ve hizmet elemanı, catering, masa / sandalye temini hizmetlerini vermektedir.

Hülya Events düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Hülya Events organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Hülya Events Hakkında

Servis elemanları bir organizasyonun görünmeyen kahramanlarıdır. Birçok insan organizasyonun konseptini ya da farklı yönlerini düşünmekten servis elemanı konusunu akıllarına bile gelmez. Bu görünmeyen kahramanlar bütün organizasyonun işleyişinden sorumludurlar. Aslında gidişin aksamaması onların elindedir. Bir organizasyonu güzelleştiren parçalardan biridir.

Bir servis ekibinin başarılı olması için nelere ihtiyaç vardır?

Kişisel temizliğine dikkat etmelidir. Paspal görünüşlü bir servis elemanından yemek yemek istemezsiniz. Bu yüzden aynı zamanda özenli de olmalıdır. Kullandıkları ekipmanların temizliği çok önemlidir. Yemeklerin nerelerden çıktığı konusunda bu kısma dikkat edilmesi gerekir. Tabi ki mesleğini sevmelidir. Mesleğini sevmezse zaten bütün bunların hiçbirini yapamaz. Yapmak istemez. Nazik ve ince olmalıdır. Bir şey sorulduğunda nazik bir şekilde cevap vermelidir. Kaba bir üslup bütün bir organizasyon da arka koridorlarda dedikodulara sebep olabilir. Bir servis elemanı o ekibe uyumlu olmalıdır. Yani ekip kendi içinde birbiriyle uyumlu bir şekilde hareket etmelidir. Güler yüzlü olmak var bir de. Servis elemanları güler yüzlü oldukça organizasyonun değerlendirilme puanı oldukça yüksek olacaktır. Düşünsenize güler yüzlü bir servis elemanı sizinle ilgileniyor organizasyon boyunca ve asla isteğini geri çevirmiyor. Sorularınıza nezaket çerçevesinde cevap veriyor ve servisini eldivenlerle yapıyor. Hem hijyen konusuna dikkat ediyor hem de güler yüzlü. Daha ne isteriz ki?

Servis elemanı hakkında bilgilendikçe daha birçok etki bile sayabiliriz aslında. Görünmez kahramanlarımızın seçimi, profesyonelliği, tecrübesi çok önemlidir. Hülya Events Personel Hizmetleri olarak en deneyimli ve yukarıda saydığımız özelliklere uyan servis personelimizle birlikte organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz. Özellikle belirtmek de isteriz ki özel konseptli organizasyonlar için de shot dağıtım hosteslerimiz mevcut. Sizde servis personeli konusuna dikkat ediyor ve organizasyonunuzun görünmeyen bu kahramanlarının hiçbir aksama yaratmamasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Üsküdar

  • Haritadaki Konumu

    Hülya Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.