Hülya Events

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Üsküdar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Çiçek, Dekor, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Çiftlerimizin istediği pek çok stilde hizmet veriyoruz.

Önerilen Firmalar

Esra Gencer Event
152 7 22

Kadıköy

Esra Gencer Event

100 TL ve üzeri
Sheri Event
42

Kadıköy

Sheri Event

100 TL ve üzeri
Rose Events İstanbul
105 4 8

Kadıköy

Rose Events İstanbul

75-100 TL

Hakkında

Servis elemanları bir organizasyonun görünmeyen kahramanlarıdır. Birçok insan organizasyonun konseptini ya da farklı yönlerini düşünmekten servis elemanı konusunu akıllarına bile gelmez. Bu görünmeyen kahramanlar bütün organizasyonun işleyişinden sorumludurlar. Aslında gidişin aksamaması onların elindedir. Bir organizasyonu güzelleştiren parçalardan biridir.

Bir servis ekibinin başarılı olması için nelere ihtiyaç vardır?

Kişisel temizliğine dikkat etmelidir. Paspal görünüşlü bir servis elemanından yemek yemek istemezsiniz. Bu yüzden aynı zamanda özenli de olmalıdır. Kullandıkları ekipmanların temizliği çok önemlidir. Yemeklerin nerelerden çıktığı konusunda bu kısma dikkat edilmesi gerekir. Tabi ki mesleğini sevmelidir. Mesleğini sevmezse zaten bütün bunların hiçbirini yapamaz. Yapmak istemez. Nazik ve ince olmalıdır. Bir şey sorulduğunda nazik bir şekilde cevap vermelidir. Kaba bir üslup bütün bir organizasyon da arka koridorlarda dedikodulara sebep olabilir. Bir servis elemanı o ekibe uyumlu olmalıdır. Yani ekip kendi içinde birbiriyle uyumlu bir şekilde hareket etmelidir. Güler yüzlü olmak var bir de. Servis elemanları güler yüzlü oldukça organizasyonun değerlendirilme puanı oldukça yüksek olacaktır. Düşünsenize güler yüzlü bir servis elemanı sizinle ilgileniyor organizasyon boyunca ve asla isteğini geri çevirmiyor. Sorularınıza nezaket çerçevesinde cevap veriyor ve servisini eldivenlerle yapıyor. Hem hijyen konusuna dikkat ediyor hem de güler yüzlü. Daha ne isteriz ki?

Servis elemanı hakkında bilgilendikçe daha birçok etki bile sayabiliriz aslında. Görünmez kahramanlarımızın seçimi, profesyonelliği, tecrübesi çok önemlidir. Hülya Events Personel Hizmetleri olarak en deneyimli ve yukarıda saydığımız özelliklere uyan servis personelimizle birlikte organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz. Özellikle belirtmek de isteriz ki özel konseptli organizasyonlar için de shot dağıtım hosteslerimiz mevcut. Sizde servis personeli konusuna dikkat ediyor ve organizasyonunuzun görünmeyen bu kahramanlarının hiçbir aksama yaratmamasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Hülya Topuz Ural

  • Adres: Üsküdar

Hülya Events Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!