Huka, events'n more...

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Huka, events'n more... Sıkça Sorulan Sorular

  • Verilen Hizmetler

    Catering, Davetiye, Fotoğraf ve video, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı

Huka, events'n more... Hakkında

İster küçük bir nikah kokteyli, ister kalabalık bir davet ya da eğlence dolu bir parti.

Mekan seçimi ve dekorasyonundan davetiye tasarım ve basımına; nikah şekeri veya misafirlerinize hediyelerden, bekarlığa veda partisine; fotoğraf, çiçeklendirme, müzik, menü, masa düzeni, ulaşımdan daha birçok ayrıntıya…

Düğün gününüz için kurduğunuz hayalleri anlamak için buluşup, en ince detayına kadar konuşur ve sizin hayallerinizi kattığınız istekleriniz ile, bizim yaratıcılığımızı kattığımız tecrübemizi birleştirip, öncelikle sizi, dolayısı ile de bizi mutlu edecek organizasyonlar düzenleriz.

Ayrıca verdiğimiz “Düğün Planlama” hizmeti çerçevesinde, karar aşamasından sizi mekandan yolculadığımız son ana kadar düğününüz ile ilgili tüm detayların planlama, yönlendirme ve koordinasyonu için çalışır, gülümseyen yüzünüzü gördükten sonra gülümseyerek evimize döneriz.

Huka’nın birbirinin aynı organizasyonlardan sıkılanlara, farklı önerileri de var. Birbirinden güzel klasikleşmiş düğün mekanlarının yanında, aklınıza gelmeyecek bir mekan, yaratıcı dokunuşlarla size özel bir mekan haline getirilebilir.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.