Giz Event Wedding

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Giz Event Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  500-750 TL

Giz Event Wedding Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Giz Event Wedding Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Giz Event Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, LCV hizmeti, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Piknik

Giz Event Wedding Hakkında

Belki de yıllardır beklediğiniz düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Düğün gününüzde gelinliğinizden düğün mekanınıza yapmanız gereken tüm hazırlıklar gözünüzü biraz korkutuyor olabilir. Ancak artık bunların hiçbiri için endişelenmenize gerek kalmadı çünkü biz Giz Event İstanbul Wedding Organizasyon olarak düğün gününüzün her detayıyla kusursuz olması için size profesyonel ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

İşini aşkla yapan profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Düğün gününüzün kusursuz bir şekilde ilerlemesi için düğün hazırlıklarınızın henüz başından, son davetlinizi uğurlayana kadar her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz. Düğün gününüzde içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlayarak ihtiyaçlarınızı iyi bir şekilde analiz ediyor, size güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz.

Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki düğün organizasyonunu detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından kurduğunuz bu hayallerin ötesine geçmek için çalışmaya başlıyoruz. Attığımız her adımda sizi bilgilendirerek düğün gününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Düğün gününüz için öncelikle profesyonel gelin koçluğu hizmeti sunuyoruz. Gelin koçluğu hizmetimizde yaptıklarımızdan kısaca bahsetmemiz gerekirse; öncelikle düğün gününüze kadar olan zamanı programlamakla işe başlıyoruz. Düğün gününüzde her detayın kusursuz olması için gelinlik seçiminden düğün fotoğrafçısına kadar her şeyi organize ediyoruz. Üstelik beraber çalıştığımız profesyonel iş ortaklarımız sayesinde size şehrin en iyileri ile çalışma olanağı sunuyoruz. Bu profesyonel iş ortaklarımız arasından bütçenize uygun bir planlama yaparak sizi güvenilir tedarikçilerle buluşturuyoruz. Üstelik anlaşmalı olduğumuz firmalar sayesinde ihtiyaçlarınıza çok daha uygun fiyatlardan ulaşabiliyorsunuz. Düğün organizasyonunuzu her detayıyla planlayarak kusursuz bir davete imza atmanızı sağlıyoruz.

Siz de hayatınıza yepyeni başlangıçlar yaptığınız bu çok özel günlerin tadını çıkarırken, sizin için düğün gününüzü kusursuz ve unutulmaz kılmamızı istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Giz Event İstanbul düğün organizasyon fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.