• Min. Fiyat
    500-750 TL

Ekiple Tanışın

Giz Event Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
500-750 TL

Giz Event Wedding Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Giz Event Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Giz Event Wedding düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Giz Event Wedding organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 500-750 TL aralığından başlamaktadır.

Giz Event Wedding hangi hizmetleri vermektedir?

Giz Event Wedding fotoğraf ve video, mekan giydirme, davetiye, havai fişek, servis ve hizmet elemanı, işık ve ses ekipmanları, dekor, süsleme, dj, lcv hizmeti, nikah şekeri, pasta, çiçek hizmetlerini vermektedir.

Giz Event Wedding düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Giz Event Wedding düğün organizasyonu dışında parti, açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan, bayi toplantısı, baby shower, kurumsal etkinlikler, doğum günü, piknik organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Giz Event Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Giz Event Wedding ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Giz Event Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Giz Event Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Giz Event Wedding Hakkında

Belki de yıllardır beklediğiniz düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Düğün gününüzde gelinliğinizden düğün mekanınıza yapmanız gereken tüm hazırlıklar gözünüzü biraz korkutuyor olabilir. Ancak artık bunların hiçbiri için endişelenmenize gerek kalmadı çünkü biz Giz Event İstanbul Wedding Organizasyon olarak düğün gününüzün her detayıyla kusursuz olması için size profesyonel ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

İşini aşkla yapan profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Düğün gününüzün kusursuz bir şekilde ilerlemesi için düğün hazırlıklarınızın henüz başından, son davetlinizi uğurlayana kadar her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz. Düğün gününüzde içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlayarak ihtiyaçlarınızı iyi bir şekilde analiz ediyor, size güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz.

Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki düğün organizasyonunu detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından kurduğunuz bu hayallerin ötesine geçmek için çalışmaya başlıyoruz. Attığımız her adımda sizi bilgilendirerek düğün gününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Düğün gününüz için öncelikle profesyonel gelin koçluğu hizmeti sunuyoruz. Gelin koçluğu hizmetimizde yaptıklarımızdan kısaca bahsetmemiz gerekirse; öncelikle düğün gününüze kadar olan zamanı programlamakla işe başlıyoruz. Düğün gününüzde her detayın kusursuz olması için gelinlik seçiminden düğün fotoğrafçısına kadar her şeyi organize ediyoruz. Üstelik beraber çalıştığımız profesyonel iş ortaklarımız sayesinde size şehrin en iyileri ile çalışma olanağı sunuyoruz. Bu profesyonel iş ortaklarımız arasından bütçenize uygun bir planlama yaparak sizi güvenilir tedarikçilerle buluşturuyoruz. Üstelik anlaşmalı olduğumuz firmalar sayesinde ihtiyaçlarınıza çok daha uygun fiyatlardan ulaşabiliyorsunuz. Düğün organizasyonunuzu her detayıyla planlayarak kusursuz bir davete imza atmanızı sağlıyoruz.

Siz de hayatınıza yepyeni başlangıçlar yaptığınız bu çok özel günlerin tadını çıkarırken, sizin için düğün gününüzü kusursuz ve unutulmaz kılmamızı istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Giz Event İstanbul düğün organizasyon fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.