Funda Bozkurt Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Funda Bozkurt Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Funda Bozkurt Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Funda Bozkurt Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Funda Bozkurt Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, LCV hizmeti, Mekan giydirme, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Davet ve resepsiyon, Nişan, Sünnet düğünü

Funda Bozkurt Organizasyon Hakkında

Şıklığın ön planda olduğu, detayların fark yarattığı ve gece boyu herkesin keyif aldığı bir düğün organizasyonuna hazır mısınız? Funda Bozkurt Organizasyon markası olarak Pendik’te en mutlu günlerinizden biri olan düğün davetiniz için profesyonel ekibimizle birlikte hizmet veriyoruz.

Düğün organizasyonu, davetin konsepti doğrultusunda oluşturulan, eğer gerçekten iyi hazırlanmış bir organizasyonsa yıllarca o düğünün konuşulmasını sağlayan bir hizmet. Bu nedenle her ayrıntının planlama aşamasında karşılıklı olarak çok iyi konuşulması gerekiyor. İşte İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında Funda Bozkurt adıyla bu hassasiyetin bilincinde olarak hayallerinizdeki daveti gerçekleştiriyoruz.

Organizasyonunuz öncesinde sizinle bir araya geliyoruz. İlk önce aklınızdaki konsepti konuşuyoruz. Tecrübelerimizin doğrultusunda da beyin fırtınası yöntemine başvurarak konsept geliştirme yapıyoruz. Daha sonra kullanılacak aksesuarlar, çalacak müzikler gibi çeşitli detaylardan konuşuyoruz. Örneğin, masa süslemesi için canlı çiçek tercih edip etmediğinizden plexi sandalye çeşitlerine kadar birlikte değerlendiriyoruz. Dilerseniz beyazın ağırlıklı olduğu bir konsept yaratarak aynalı suplalar ve plexi sandalyelerle masanıza cam mumlukları yerleştirerek düğün konseptinizi tamamlayabiliriz. Ya da altın renginin şıklığını sevenlerdenseniz, altın rengi şamdanlar ve yine aynı renkte napolyon model sandalyelerle de göz kamaştırıcı bir konsept yaratabiliriz. Sonuç olarak, eğer bir konsepte karar verdiysek gerisi bizim için daima çok kolay oluyor. İşin sonunda da hayalinizdeki düğüne kavuşuyorsunuz.

Üstelik sadece düğün değil aynı zamanda sünnet düğünü, nişan, kına gecesi, davet ve resepsiyon gibi başka organizasyon türlerinde de kaliteli hizmetimizle size yardımcı oluyoruz. Kısacası organizasyon türünüz ne olursa olsun biz her daim müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaya hazırız.

Hem düğün organizasyon fiyatları İstanbul araştırması yapıyor hem de hizmetimizle alakalı merak ettiğiniz ayrıntıları öğrenmek istiyorsanız sayfa üzerindeki iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sapanbağları Mah. Dede Korkut Cd. Aras Sk. No: 3 Pendik / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Funda Bozkurt Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.