• Min. Fiyat
    100-200 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Funda Bozkurt Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Funda Bozkurt Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Funda Bozkurt Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Funda Bozkurt Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Funda Bozkurt Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Funda Bozkurt Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Funda Bozkurt Organizasyon lcv hizmeti, süsleme, çiçek, mekan giydirme, dekor hizmetlerini vermektedir.

Funda Bozkurt Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Funda Bozkurt Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Funda Bozkurt Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Funda Bozkurt Organizasyon ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Funda Bozkurt Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Funda Bozkurt Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Funda Bozkurt Organizasyon Hakkında

Şıklığın ön planda olduğu, detayların fark yarattığı ve gece boyu herkesin keyif aldığı bir düğün organizasyonuna hazır mısınız? Funda Bozkurt Organizasyon markası olarak Pendik’te en mutlu günlerinizden biri olan düğün davetiniz için profesyonel ekibimizle birlikte hizmet veriyoruz.

Düğün organizasyonu, davetin konsepti doğrultusunda oluşturulan, eğer gerçekten iyi hazırlanmış bir organizasyonsa yıllarca o düğünün konuşulmasını sağlayan bir hizmet. Bu nedenle her ayrıntının planlama aşamasında karşılıklı olarak çok iyi konuşulması gerekiyor. İşte İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında Funda Bozkurt adıyla bu hassasiyetin bilincinde olarak hayallerinizdeki daveti gerçekleştiriyoruz.

Organizasyonunuz öncesinde sizinle bir araya geliyoruz. İlk önce aklınızdaki konsepti konuşuyoruz. Tecrübelerimizin doğrultusunda da beyin fırtınası yöntemine başvurarak konsept geliştirme yapıyoruz. Daha sonra kullanılacak aksesuarlar, çalacak müzikler gibi çeşitli detaylardan konuşuyoruz. Örneğin, masa süslemesi için canlı çiçek tercih edip etmediğinizden plexi sandalye çeşitlerine kadar birlikte değerlendiriyoruz. Dilerseniz beyazın ağırlıklı olduğu bir konsept yaratarak aynalı suplalar ve plexi sandalyelerle masanıza cam mumlukları yerleştirerek düğün konseptinizi tamamlayabiliriz. Ya da altın renginin şıklığını sevenlerdenseniz, altın rengi şamdanlar ve yine aynı renkte napolyon model sandalyelerle de göz kamaştırıcı bir konsept yaratabiliriz. Sonuç olarak, eğer bir konsepte karar verdiysek gerisi bizim için daima çok kolay oluyor. İşin sonunda da hayalinizdeki düğüne kavuşuyorsunuz.

Üstelik sadece düğün değil aynı zamanda sünnet düğünü, nişan, kına gecesi, davet ve resepsiyon gibi başka organizasyon türlerinde de kaliteli hizmetimizle size yardımcı oluyoruz. Kısacası organizasyon türünüz ne olursa olsun biz her daim müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaya hazırız.

Hem düğün organizasyon fiyatları İstanbul araştırması yapıyor hem de hizmetimizle alakalı merak ettiğiniz ayrıntıları öğrenmek istiyorsanız sayfa üzerindeki iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Sapanbağları Mah. Dede Korkut Cd. Aras Sk. No: 3 Pendik / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Funda Bozkurt Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.