Füme Events

E-posta Gönder

 • Beylikdüzü, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Füme Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Füme Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Füme Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Füme Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti

Füme Events Hakkında

Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak ve ömrünüz boyunca hatırlayacağınız, muhteşem bir düğün hayal ediyorsunuz. Düğün mekanınızı seçtiniz ama organizasyon firmanızı hâlâ bulamadıysanız; doğru sayfadasınız. Çünkü; biz Füme Events olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Gelin birlikte hafızalara kazınacak bir düğün organize edelim!

Peki istediğiniz muhteşem aksesuarlar kullanarak fark yaratacağımız bir kır düğünü mü yoksa modern dekorasyon çalışmalarımızı sergileyebileceğimiz bir salon düğünü mü? Kararınızı verin ve gerisini yetenekli ekibimize emanet edin. Söz masası hazırlamadan nikâh tören yeri oluşturmaya, kına gecesi organizasyonundan doğum günü kutlamalarına kadar birçok etkinlik için bizimle iletişime geçerek kendi organizasyonunuza sanki bir misafirmişsiniz gibi katılabilirsiniz. Tüm davet ve etkinliklerinizi kendiniz ve konuklarınız için unutulmaz hale getirecek firmamız İstanbul Beylikdüzü’nde faaliyet gösteriyor. Ama talep edildiğinde farklı ilçelere hatta şehir dışındaki çiftlerimiz için de hizmet verebiliyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle nasıl bir düğün konsepti hayal ettiğinizi öğrenmek adına bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Görüşme tarihimizde seçim yaptığınız mekânın fiziksel özelliklerini bize anlatmanızı istiyoruz; hatta birkaç fotoğraf da işimizi epey kolaylaştırıyor. Düğün mekanınızda kullanacağımız aksesuar ve renkleri belirliyoruz. Eğer konsept konusunda kararsızsanız, sahip olduğumuz tecrübeyle sizi en iyi şekilde yönlendirip doğru konsepti bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Düğün dışında kişiye özel söz ve nişan masası hazırlama, kına gecesi organizasyonu, baby shower partisi gibi hizmetleri de bizden alabiliyorsunuz. Düğün pastası, masa ve sandalye temini, hizmet elemanı, fotoğraf ve video gibi ihtiyaçlarınız için de iş ortaklarımızın iletişi bilgilerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve düğün organizasyon paket fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmındaki ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Barış Mahallesi, Barış Mahallesi Peyami Safa Sokak Enver Adakan, Bulvarı SemerkandLine AVM No:43, 34520 Beylikdüzü

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.