Füme Events

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Beylikdüzü, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Dekor, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Mis Organizasyon
152 2 11

Başakşehir

Mis Organizasyon

20-30 TL

Hakkında

Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak ve ömrünüz boyunca hatırlayacağınız, muhteşem bir düğün hayal ediyorsunuz. Düğün mekanınızı seçtiniz ama organizasyon firmanızı hâlâ bulamadıysanız; doğru sayfadasınız. Çünkü; biz Füme Events olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Gelin birlikte hafızalara kazınacak bir düğün organize edelim!

Peki istediğiniz muhteşem aksesuarlar kullanarak fark yaratacağımız bir kır düğünü mü yoksa modern dekorasyon çalışmalarımızı sergileyebileceğimiz bir salon düğünü mü? Kararınızı verin ve gerisini yetenekli ekibimize emanet edin. Söz masası hazırlamadan nikâh tören yeri oluşturmaya, kına gecesi organizasyonundan doğum günü kutlamalarına kadar birçok etkinlik için bizimle iletişime geçerek kendi organizasyonunuza sanki bir misafirmişsiniz gibi katılabilirsiniz. Tüm davet ve etkinliklerinizi kendiniz ve konuklarınız için unutulmaz hale getirecek firmamız İstanbul Beylikdüzü’nde faaliyet gösteriyor. Ama talep edildiğinde farklı ilçelere hatta şehir dışındaki çiftlerimiz için de hizmet verebiliyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle nasıl bir düğün konsepti hayal ettiğinizi öğrenmek adına bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Görüşme tarihimizde seçim yaptığınız mekânın fiziksel özelliklerini bize anlatmanızı istiyoruz; hatta birkaç fotoğraf da işimizi epey kolaylaştırıyor. Düğün mekanınızda kullanacağımız aksesuar ve renkleri belirliyoruz. Eğer konsept konusunda kararsızsanız, sahip olduğumuz tecrübeyle sizi en iyi şekilde yönlendirip doğru konsepti bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Düğün dışında kişiye özel söz ve nişan masası hazırlama, kına gecesi organizasyonu, baby shower partisi gibi hizmetleri de bizden alabiliyorsunuz. Düğün pastası, masa ve sandalye temini, hizmet elemanı, fotoğraf ve video gibi ihtiyaçlarınız için de iş ortaklarımızın iletişi bilgilerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve düğün organizasyon paket fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmındaki ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Melek Hanım

  • Adres: Barış Mahallesi, Barış Mahallesi Peyami Safa Sokak Enver Adakan, Bulvarı SemerkandLine AVM No:43, 34520 BeylikdüzüYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!