Düğün Organizasyon İstanbul

Fly Led Dekorasyon

Firma kapanmıştır
Fly Led Dekorasyon

Fly Led Dekorasyon Hakkında

Fly Led olarak İstanbul merkezli bir dekoratif aydınlatma şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana, uzmanlık alanlarımızı her yıl geliştirerek genişletiyoruz. En özel gününüz olan düğününüzü görsel bir şölene dönüştürmek ve aşkınızı ışıklarla anlatmak için buradayız. Müşterilerimize en yüksek kaliteyi ve hizmeti sunma konusunda kararlıyız ve bu nedenle işimize her zaman en yeni çözümleri entegre etmeyi hedefliyoruz. Ekip olarak, yaratıcı ve özgün aydınlatma tasarımlarıyla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Deneyim

15 yıllık tecrübemizle düğün mekanınıza ve özel isteklerinize göre kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Her detayı özenle planlayarak, unutulmaz bir deneyim yaşamanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Deneyimli bir ekiple çalışıyoruz ve her biri alanında uzmanlaşmış ekip üyelerimiz, yaratıcı vizyonları ve teknik becerileriyle her projeyi özgün ve etkileyici bir hale getiriyor. Size özel aydınlatma tasarımları ve özenle seçilmiş ışık efektleriyle İstanbul düğün organizasyon firmalarının aranan ismi oluyoruz.

Hizmetler

Müşterilerimizin konumuna en uygun aydınlatma dekorasyon temasını tasarlamak ve sunmak bizim önceliğimiz. Fly Led olarak, her projeyi özenle planlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz. Hazırlık ve montaj çalışmalarımız yüksek güvenlik ve dayanıklılık standartlarına uygun olarak gerçekleştirilir, böylece güvenli bir ortam sağlanırken uzun ömürlü sonuçlar elde ederiz. İstanbul düğün organizasyon şirketlerinin tecrübeli ve profesyonel ismi olarak kusursuz bir hizmet veriyoruz.

Proje tamamlandıktan sonra, bakım ve destek hizmetlerimizle sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Özel olarak tasarlanmış yüksek teknoloji kontrolörleri ve bilgisayar yazılımı tarafından kontrol edilen RGB-Pixel ışıklarını kullanarak, etkileyici aydınlatma efektleri oluşturuyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve etkileyici bir atmosfer yaratmak için sürekli olarak yeni teknolojileri takip ediyor ve uyguluyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Düğün mekanınıza ve hayalinizdeki ambiyansa göre ışıklandırmalarımızla destek oluyoruz. İsterseniz ihtişamlı bir görüntü elde ediyor; isterseniz de zarafetin öne çıktığı sade şık tasarımlarımızla dikkat çekiyoruz. Yağmur ışıklandırmalarımızla kendinizi yıldızların altında gibi hissederek içinizi ısıtacak bir romantizm oluşturabilir veya ışık efektlerimizle düğününüzde enerjik bir ortam oluşturabilirsiniz. Çiftlerimizin isteğine göre konsept de geliştirebiliyoruz.

Fly Red Dekorasyon ailesi olarak en kaliteli hizmetimiz ve yüksek müşteri memnuniyetimizle çiftlerimizin yüzlerini güldürüyoruz. Gelişmiş ışık sistemlerimizle düğünlerinize büyüleyici bir atmosfer kazandırıyor, masalsı bir ortam yaratıyoruz. Eğer siz de İstanbul düğün ışık sistemleri hizmetimizden faydalanmak ve ekibimizle tanışmak isterseniz sayfadaki iletişim bilgilerimizden bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Fly Led Dekorasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Fly Led Dekorasyon Sıkça Sorulan Sorular

Fly Led Dekorasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Fly Led Dekorasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 1.000-2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.